Hoşgeldiniz!

Komik Röportajlar

En Komik Röportaj Videoları

Para mı Aşk mı? - Gürcü Kızlarla Röportaj 02:45
Para mı Aşk mı? - Gürcü Kızlarla Röportaj Gürcü kızlara, parayı mı tercih edersiniz aşkı mı diye sorulmuş ve eğlenceli cevaplar alınmış.
Bize Bir Kamyon Arkası Yazısı Söyler misiniz? - Röportaj 01:45
Bize Bir Kamyon Arkası Yazısı Söyler misiniz? - Röportaj Mikrofonun hastasıyım, röportajın ustasıyım! Bize bir kamyon arkası yazısı söyler misiniz?" "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Birini Tavlamak İçin Ne Yaparsın? - Röportaj 01:45
Birini Tavlamak İçin Ne Yaparsın? - Röportaj Sokak röportajında insanlara birini tavlamak için ne yaparsın sorusu sorulmuş, bakalım insanların birini tavlamak için ne gibi yöntemleri var.
Kel Kalsanız Saç Ektirir misiniz? - Röportaj 01:53
Kel Kalsanız Saç Ektirir misiniz? - Röportaj Kel kalsaydınız saç ektirip çim adam modeli takılmayı mı tercih ederdiniz, yoksa saçları kazıtıp farklı bir tarz yaratmayı mı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İyi Ki Vermişim Dediğin Şey? - Röportaj 07:07
İyi Ki Vermişim Dediğin Şey? - Röportaj Sokak röportajında vatandaşlara iyi ki vermişim dediğin şey ne sorusu sorulmuş soru biraz imalı olunca farklı cevaplar alınmış.
Ağrı Kesici Neremizin Ağrıdığını Nereden Bilir? - Röportaj 02:14
Ağrı Kesici Neremizin Ağrıdığını Nereden Bilir? - Röportaj Sokak röportajında vatandaşlara ağrı kesici neremizin ağrıdığını nereden bilir sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Kaza Yaparken Röportaj Veren Adam 00:51
Kaza Yaparken Röportaj Veren Adam Yalnızca Türkiye'de görülebilecek trajikomik vakalardan birisidir. Şaşırmıyor ve gülmeye devam ediyoruz.
Sarhoşken Eski Sevgilinize Mesaj Attınız Mı? - Röportaj 02:31
Sarhoşken Eski Sevgilinize Mesaj Attınız Mı? - Röportaj Sokak röportajında sarhoşken eski sevgilinize mesaj attınız mı sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Bildiğiniz En Ayıp Şey Nedir? - Röportaj 01:56
Bildiğiniz En Ayıp Şey Nedir? - Röportaj Sokak röportajında vatandaşlara bildiğiniz en ayıp şey nedir? sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Geceleri Ne Yersiniz? - Röportaj 02:00
Geceleri Ne Yersiniz? - Röportaj Sokak röportajında vatandaşlara geceleri uyumadan önce ne yersiniz? sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Sevgilinizle Yapmayı En Çok Sevdiğiniz Şey? - Röportaj 02:46
Sevgilinizle Yapmayı En Çok Sevdiğiniz Şey? - Röportaj Sokak röportajında vatandaşlara Sevgilinizle Yapmayı En Çok Sevdiğiniz Şey sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Röportaj Sırasında Arkadan Uçan Adam Çıkması 00:13
Röportaj Sırasında Arkadan Uçan Adam Çıkması Yapılan röportaj sırasında arkadan uçarak kadraja giren adamı izliyoruz.Maksat coşsun reytingler
Ejderhanız Olsa Adını Ne Koyardınız? - Röportaj 02:00
Ejderhanız Olsa Adını Ne Koyardınız? - Röportaj Ejderhanız Olsa Adını Ne Koyardınız? - Röportaj Sokağa "ejderhanız olsa adını ne koyardınız?" diye sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Adanalı Fenomen Gaspçı'nın Kardeşiyle Röportaj 02:41
Adanalı Fenomen Gaspçı'nın Kardeşiyle Röportaj Adana'da bir öğrencinin 5 lirasını ve cep telefonunu gasbettiği ileri sürülen zanlı zamanla sosyal medyada fenomen hale geldi. Adana'da gerçekleştirilen bir sokak röportajında Adanalı Fenomen Gaspçı'nın kardeşi denk gelmiş.