Hoşgeldiniz!

Komik Röportajlar

En Komik Röportaj Videoları

Sürrealist Maç Tahmini - İki Sıfırı Çok Yanlış Anlayan Dayı 00:13
Sürrealist Maç Tahmini - İki Sıfırı Çok Yanlış Anlayan Dayı Maç sonucu sizce ne olur sorusuna amcamızın kendinden emin tahminini buyrun hep birlik de izliyoruz. İki sıfır Sıfır sıfır iki sıfır ama gol yok sıfır iki beş sıfır...
Sana Ne Lazım Abi - Afyon 00:37
Sana Ne Lazım Abi - Afyon Afyon'da yapılmış bir röportaj. Müziksiz olsaydı daha iyiydi bence. Onun dışında ben bu arkadaşa hiç bir şey demiyorum. Yorumsuz..
AIDS Nedir? Nasıl Bulaşır? (Sokak Röportajı İçerir.) 01:57
AIDS Nedir? Nasıl Bulaşır? (Sokak Röportajı İçerir.) Beyaz tv muhabirince gerçekleştirilen bilgi sağlama ve katma amaçlı bir röportaj olarak planlanmış ama halktan yansıyanlar o denli değil.
Kardeş Ne Diyosun Sen? (Director's Cut) 00:46
Kardeş Ne Diyosun Sen? (Director's Cut) Süper yorumlarıyla dünyanın eksenini 3 derece daha eğik hale getirerek gece-gündüz saat far"g"ını arttıran, mevsimleri birbirine mixleyen abimizin kesilmemiş tam görüntüleri. Adminin notu: Ankara'da yaşayanlar bu ağbimizi bulabilirlerse, alkislarlayasiyorum.com övünç madalyası sahibi olma lütfuna erişeceklerdir.
Edepsiz Sorularla Kızlarla Röportaj (Türkçe Altyazılı) 02:50
Edepsiz Sorularla Kızlarla Röportaj (Türkçe Altyazılı) 11.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Edepsi Sorularla Kızlarla Röportaj (Türkçe Altyazılı)" başlıklı videoyu izleyin.
İçtenlik Abidesi Çoban Serkan ile Röportaj 03:33
İçtenlik Abidesi Çoban Serkan ile Röportaj Iğdır'da babasının hastalığı yüzünden okumayı bırakıp çobanlığa başlayan Serkan ile yapılan röportajdan bir kesit. Facebook'ta İnterrail Turkiye adlı grup sakinlerinin desteği ile Serkan'a yardımcı olmak istiyoruz. Ona Türkiye'yi gezdirmek ve eğitimine devam edebilmesi için destek veriyoruz. Eğer siz de destek vermek isterseniz, buyurun etkinlik linki: https://www.facebook.com/events/520857928072522/
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 00:14
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir Spiker abimiz yabancı oyuncu ile röportaj yapmaya çalışıyor ama ablayı bizden zannediyor. İyi seyirler site ahalisi
Bombaya Tekme Atan Adanalı İle Röportaj 01:40
Bombaya Tekme Atan Adanalı İle Röportaj Adana'da sabah saatlerinde biri yol kenarına atılan diğeri ise yol ortasına konulan el yapımı bombayı tekme atarak yoldan uzaklaştırdıktan sonra çöp bidonuna atan genç, "İnsanlar ölmesin diye tekme attım" dedi.
Seks Olmadan Aşk Olur Mu? (Röportaj) 01:40
Seks Olmadan Aşk Olur Mu? (Röportaj) Sizce Olur Mu?
Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız? - Sokak Roportajları 02:48
Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız? - Sokak Roportajları Paltosunda başkasının saçını bulduğunuzda mı anlarsınız yoksa gömleğindeki ruj lekesi mi ele verir? Size eskisi gibi bakmayınca mı huysuzlanırsınız yoksa sizinle daha az vakit geçirmek istediğinde mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yeşilköy'ün Kovboy Kılıklı Dedesi İle Röportaj 07:04
Yeşilköy'ün Kovboy Kılıklı Dedesi İle Röportaj Gene bir sokak röportajı videosu ile karşınızdayı bu sefer röportaj yapılan adan çok değişik bir kişilik kovboy kılıklı bir dede çok değişik şeyler anlattı.
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 00:43
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek Sokak röportajında heyecanlanan abinin öyküsü...
Cinin Arkadan Dürtmesi - Röportaj 01:32
Cinin Arkadan Dürtmesi - Röportaj Cinin Arkadan Dürtmesi - Röportaj Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Muharrem Şarkısı İle Fenomen Olan Dayıyla Röportaj 01:55
Muharrem Şarkısı İle Fenomen Olan Dayıyla Röportaj Yaşadığı çevrede Muharrem Dayı diye bilinen bir vatandaşın "Neden sevdin beni Muharrem" şarkısına çektiği komik video sosyal medyayı sallamıştı. O dayıya ulaşılmış ve röportaj yapılmış.
Para mı Aşk mı? - Gürcü Kızlarla Röportaj 02:45
Para mı Aşk mı? - Gürcü Kızlarla Röportaj Gürcü kızlara, parayı mı tercih edersiniz aşkı mı diye sorulmuş ve eğlenceli cevaplar alınmış.
Bize Bir Kamyon Arkası Yazısı Söyler misiniz? - Röportaj 01:45
Bize Bir Kamyon Arkası Yazısı Söyler misiniz? - Röportaj Mikrofonun hastasıyım, röportajın ustasıyım! Bize bir kamyon arkası yazısı söyler misiniz?" "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Birini Tavlamak İçin Ne Yaparsın? - Röportaj 01:45
Birini Tavlamak İçin Ne Yaparsın? - Röportaj Sokak röportajında insanlara birini tavlamak için ne yaparsın sorusu sorulmuş, bakalım insanların birini tavlamak için ne gibi yöntemleri var.
Kel Kalsanız Saç Ektirir misiniz? - Röportaj 01:53
Kel Kalsanız Saç Ektirir misiniz? - Röportaj Kel kalsaydınız saç ektirip çim adam modeli takılmayı mı tercih ederdiniz, yoksa saçları kazıtıp farklı bir tarz yaratmayı mı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İyi Ki Vermişim Dediğin Şey? - Röportaj 07:07
İyi Ki Vermişim Dediğin Şey? - Röportaj Sokak röportajında vatandaşlara iyi ki vermişim dediğin şey ne sorusu sorulmuş soru biraz imalı olunca farklı cevaplar alınmış.
Ağrı Kesici Neremizin Ağrıdığını Nereden Bilir? - Röportaj 02:14
Ağrı Kesici Neremizin Ağrıdığını Nereden Bilir? - Röportaj Sokak röportajında vatandaşlara ağrı kesici neremizin ağrıdığını nereden bilir sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Kaza Yaparken Röportaj Veren Adam 00:51
Kaza Yaparken Röportaj Veren Adam Yalnızca Türkiye'de görülebilecek trajikomik vakalardan birisidir. Şaşırmıyor ve gülmeye devam ediyoruz.
Balıkçı İle Röportaj - Fırlama Hamsi 02:53
Balıkçı İle Röportaj - Fırlama Hamsi
Sarhoşken Eski Sevgilinize Mesaj Attınız Mı? - Röportaj 02:31
Sarhoşken Eski Sevgilinize Mesaj Attınız Mı? - Röportaj Sokak röportajında sarhoşken eski sevgilinize mesaj attınız mı sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Bildiğiniz En Ayıp Şey Nedir? - Röportaj 01:56
Bildiğiniz En Ayıp Şey Nedir? - Röportaj Sokak röportajında vatandaşlara bildiğiniz en ayıp şey nedir? sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Geceleri Ne Yersiniz? - Röportaj 02:00
Geceleri Ne Yersiniz? - Röportaj Sokak röportajında vatandaşlara geceleri uyumadan önce ne yersiniz? sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Sevgilinizle Yapmayı En Çok Sevdiğiniz Şey? - Röportaj 02:46
Sevgilinizle Yapmayı En Çok Sevdiğiniz Şey? - Röportaj Sokak röportajında vatandaşlara Sevgilinizle Yapmayı En Çok Sevdiğiniz Şey sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Ateist Genc ile Roportaj 01:07
Ateist Genc ile Roportaj Ahsen Tv'den yok artık diyeceğiniz Röportajlar ve Sosyal Deneyler için Kanalımıza ABONE olmayı unutmayın http://ahsentv.com.tr https://www.youtube.com/c/ahsentv https://www.facebook.com/AhsenTv https://twitter.com/AhsenTv https://www.instagram.com/ahsentv/ https://www.younow.com/BulentYaprakli https://vine.co/Ahsen.Tv https://www.facebook.com/ahsentvmuhabiri/ https://www.facebook.com/EhliSunnetTv https://twitter.com/EhlisunnetTv
Röportaj Sırasında Arkadan Uçan Adam Çıkması 00:13
Röportaj Sırasında Arkadan Uçan Adam Çıkması Yapılan röportaj sırasında arkadan uçarak kadraja giren adamı izliyoruz.Maksat coşsun reytingler
Ejderhanız Olsa Adını Ne Koyardınız? - Röportaj 02:00
Ejderhanız Olsa Adını Ne Koyardınız? - Röportaj Ejderhanız Olsa Adını Ne Koyardınız? - Röportaj Sokağa "ejderhanız olsa adını ne koyardınız?" diye sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Adanalı Fenomen Gaspçı'nın Kardeşiyle Röportaj 02:41
Adanalı Fenomen Gaspçı'nın Kardeşiyle Röportaj Adana'da bir öğrencinin 5 lirasını ve cep telefonunu gasbettiği ileri sürülen zanlı zamanla sosyal medyada fenomen hale geldi. Adana'da gerçekleştirilen bir sokak röportajında Adanalı Fenomen Gaspçı'nın kardeşi denk gelmiş.