Hoşgeldiniz!

Unutulmaz Film Replikleri

Komik Dizi ve Film Replikleri

Kamil Abi Niye Bana Vurdun Abi? 00:11
Kamil Abi Niye Bana Vurdun Abi? Ah Güzel İstanbul filminden bir replik.Film oynadığı vakitler izleyenlerin dillerine en çok doladıkları da buymuş.
Kaygısızlar - Sefer Görev Emri 00:25
Kaygısızlar - Sefer Görev Emri Sefer Görev emri ile askere yeniden çağrılan ayrılmaz üçlü olan Kültigin, Alper ve Kürşat çetesinin nizamiyeden giriş sahnesi Not1 : 2 Kasım 2014 askere gidiyorum. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Not2: Uzun bir müddet akşam dizisi olarak yayınlanan daha sonra reyting kurbanı olan Kaygısızlar dizisi sabah kuşağına alınınca reyting rekorları kırmayı başaran dizidir. Dizi'den bir replik: memnunun çocuğu hastadır ve doktora götürürler. doktor: öksür çocuğum. çocuk: meeeee doktor: çocuğum öksür dedim çocuk meeeee terbiye: küçücük çocuk ne anlar öksürmekten doktor bey!
Unutulmayan Film Replikleri 1. Sıra (1939) 00:26
Unutulmayan Film Replikleri 1. Sıra (1939) 1939 tarihli "gone with the wind" filminde geçmiş ve sinema tarihinin unutulmayan film replikleri sırasında ilk sıraya yerleşmiştir. Filmle beraber romanın da en meşhur cümlesiymiş. Hatta stüdyo bu repliği değiştirmek için çok uğraşmış ama sonuçta eserin ruhuna ihanet edileceği nedeniyle vazgeçilmiş ve karşılığında 5000$ ceza ödenmiş. Scarlett o hara: where shall i go? what should i do? Rhett butler: frankly my dear, i don't give a damn! Rhett Butler: Açıkcası hayatım, Umrumda bile değil!
Ben Bu Oyunu Bozarım - Leyla ile Mecnun 03:13
Ben Bu Oyunu Bozarım - Leyla ile Mecnun Tartışmasız türk dizi sektörünün en kaliteli yapıtlarından birisiydi bizim için L&M ancak sırf düşünceleri için kaldırılmaları ülkemizin halini ortaya seriyor. Tatar Ramazan' filminden bildiğimiz replik L&M formatında ekranlarınızda iyi seyirler..
Alo! Ben Vahit (Efsane Replik) 00:26
Alo! Ben Vahit (Efsane Replik) Ünlü telefon şakasına konu olan replik Vala Önengüt'ün seslendirmesi ile sizlerle. Cafer Çocuk Hırsızı filminden alıntıdır.
Aile İşi'nin En Komik Replikleri 02:58
Aile İşi'nin En Komik Replikleri Aile İşi atv'de Türk komedi dizisidir. Başrollerinde Ufuk Özkan, Pelin Akil, Hasibe Eren gibi isimler yer alıyor. Hafızasını kaybetmiş küçük bir çocuğun (Ece) gerçek ailesini hatırlayabilmesi için ailesine benzeyen kişilerden kurulan bir ailenin Ece'ye geçmişini hatırlatabilmek için yapmadıklar şey kalmayacaktır.
Ölmeden Önce Söylenmiş En İyi 100 Replik 12:55
Ölmeden Önce Söylenmiş En İyi 100 Replik Sinema filmlerinde katilin kurbanı öldürmeden evvel sarf ettiği kimi zaman klişe, kimi zaman ise kült sözleri bir araya getiren video, sinema alanındaki başarılı işleriyle kendisini bilinen Vimeo kanalı Burger Fiction’dan geliyor.
Bunda Malzaymır Başlangıcı Var - Vine Film Replik 00:47
Bunda Malzaymır Başlangıcı Var - Vine Film Replik 20.08.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Bunda Malzaymır Başlangıcı Var - Vine Film Replik başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tüpüm Değilsin - Vine Film Replik 01:28
Tüpüm Değilsin - Vine Film Replik 20.08.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Tüpüm Değilsin - Vine Film Replik başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Nerde O Eski Nikahlar - Vine Film Replik 01:21
Nerde O Eski Nikahlar - Vine Film Replik 20.08.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Nerde O Eski Nikahlar - Vine Film Replik başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Minibüsçü Replikleri - Scorp 11:00
Minibüsçü Replikleri - Scorp Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...