Hoşgeldiniz!

Unutulmaz Film Replikleri

Komik Dizi ve Film Replikleri

Kemal Sunal - Parka Gidecekmiş İki Gözümün Çiçeği 00:49
Kemal Sunal - Parka Gidecekmiş İki Gözümün Çiçeği Efsane çöpçüler kralı filminden efsane bir replik.Kemal sunal'ın bu lafı ettikten sonra el arabasıyla bir seyirtişi vardır ki adamı bitirir.
Kaygısızlar - Taksiiiii, Yolcuuuuuu 01:16
Kaygısızlar - Taksiiiii, Yolcuuuuuu Türkiye'de yapılmış en kaliteli en absürd komedi dizilerinden bir tanesi olan Kaygısızlardan unutulmaz bir replik.
Kancık Kelleni Ödlek Bedeninden Ayırmaya Geldim 00:20
Kancık Kelleni Ödlek Bedeninden Ayırmaya Geldim Beden ile vücudu birbirinden ayrı mekanlara göndermek isteyen cücü'nün kendi üslubuyla olayı dile getirmesi. Sonrasında kırk bakireye tapmaya, al yanaktan tatmaya gider o ayrı mevzu.
Çöpçüler Kralı - Anasını mı Öldürsek Baba? 00:37
Çöpçüler Kralı - Anasını mı Öldürsek Baba? Naçizane fikrim Kemal Sunal'ın en güzel filmi Çöpçüler Kralı'nın en güzel sahnelerinden biri. Ayşen Gruda'nın psikopat abilerinden içeride 6 ayı olandan sonraki en psikopatı Erdal Özyağcılar'dan müthiş bir replik. Baba İhsan Yüce'nin tepkisi de aynı ölçüde harika.
Hababam Sınıfı Memeliler Kaça Ayrılır 02:33
Hababam Sınıfı Memeliler Kaça Ayrılır Türkiyenin En Büyük Yeşilçam Replik Sayfası Olan https://www.facebook.com/kemalabiseve... İftiharla Sunar... Daha Fazla Replik İçin Lütfen Sayfamızı Ziyaret Ediniz.
Kaygısızlar - Çatlatalım Karpuzunu 01:21
Kaygısızlar - Çatlatalım Karpuzunu Efsane dizi Kaygısızlar' dan "Değerli Bir Baş" kesit
Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor 01:19
Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor G.O.R.A dan hepimizin hatırladığı ve aklında kaldığı Replik .. Film boyunca her çıktığında gülmüştüm He Bu arada Bir Cisim yaklaşıyor Efendim
Ahu Tuğba & Adam Olamadım ama Vücut Kralı Oldum 01:25
Ahu Tuğba & Adam Olamadım ama Vücut Kralı Oldum 1 metrekarelik alanda voleybol oynayan, buna rağmen gelen topu görmeyen salak arkadaşlara sahiptir vücut kralı.Halinden memnundur.Adam olamamıştır ama vücut kralı olmuştur. Arkasında hep onu takip eden, haydii, evetttt, hoppaaa diye destek veren bir grubu vardır.Kadir Baba Pansiyon' a tatile gelen Sibel Dürrizade; Zamanında vücut kralının dötüne tekme koyan eski sevdiceğidir.Vakit bu vakittir... Kendini gösterme, kanıtlama anıdır.Vücut kralı öyle saf ve temizdir ki "gerzek" ne demek onu bile bilmez...
Kırk Bakireye Tapmaya Bal Yanaktan Tatmaya Geldim 01:06
Kırk Bakireye Tapmaya Bal Yanaktan Tatmaya Geldim "Alkışlarlayaşıyorum'la içeriklere hazırlanıyorum" Cücü, sizce bu seferki macerasında gerçekte ne anlatmaya çalışmaktadır? a)kırk bakireye takmaya, bal yanaktan tatmaya geldim b)kırk bakireyle laklaka, bi arkadaşa bakmaya geldim c)kırk bakireyle taklaya, olimpiyatlara hazırlanmaya geldim d)kırk küp kırkının da kulpu kırık küp
Şaban - Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan 03:35
Şaban - Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan Kemal Sunal'ın başrolde oynadığı "Sahte Kabadayı" filminden bir sahne...Babasından borç alan insanlara teker teker uğrayıp paraları alıyor.
Kemal Sunal - Paketler 00:56
Kemal Sunal - Paketler Tek bir replik vermeden, sadece mimiklerle böylesine güldürebilme yeteneği kaç insan evladına nasip olur azizim ? Kemal Sunal'dan Laurel & Hardy'yi hasetinden çatlatacak, sözsüz komedi oyunculuğu performansı ...
Günlük Hayatta Kullanmak İstediğimiz 10 Replik 03:10
Günlük Hayatta Kullanmak İstediğimiz 10 Replik Günlük Hayatta Kullanmak İstediğimiz 10 Replik, replik videoları, replik, komik videolar. Lütfen kanalımıza abone olunuz.
Bülent Ersoy Çıldırırsa - Vine Film Replik 00:42
Bülent Ersoy Çıldırırsa - Vine Film Replik 20.08.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğimBülent Ersoy Çıldırırsa - Vine Film Replik başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Dokunmayın Şabanıma - Keserim Kulağını 01:51
Dokunmayın Şabanıma - Keserim Kulağını ıgh mıgh dedi keserim kulağını dedim. böyle bir replik sinema tarihinde yazılmamıştır yazılamaz.
Bu da mı gol değil? 01:36
Bu da mı gol değil? Sadri Alışık' ın mükemmel oyunculuğu ve hiç unutmadığımız o replik. Bu da mı gol değil? Gol be ofsayt osman gol.
Turist Ömer Uzay Yolunda - Tuz Canavarı 03:20
Turist Ömer Uzay Yolunda - Tuz Canavarı Türk sinemasının efsane karakteri olan Turist Ömer' in uzay macerasından keyifli bir kesit. Sadri Baba' yı unutmayan, unutturmayan site
Ankara'nın Dikmen'i - Evlilik Aşkı Öldürüyor - 03:14
Ankara'nın Dikmen'i - Evlilik Aşkı Öldürüyor - Evlilik Aşkı Öldürüyor Film Video
Namusuz Herifler Aşağılık Köpekler Hayvanlar Alçaklar 00:55
Namusuz Herifler Aşağılık Köpekler Hayvanlar Alçaklar Belki de herkes tarafından bir kere de olsa duyulduğunu düşündüğüm, şimdiki nesilin Counter Strike oyununu Türkçe yamasından zihinlerine kazınan, Türk sinemasının en kombo hakaret repliği. Kızının ciciklerini gören her baba gibi Eşref Kolçak, olaya tepkisini koyuyor. Koyuyor koymasına da, Eşref abi biriciğimiz, cücü'müze niye vurdun arada. "Eaa morgu açmışlar bir de kızı çıplak bırakmışlar, morgu açtınız bari kızı çıplak bırakmayın, kızı çıplak bırakmamış olsalar hani..."
Kibar Feyzo "Ben De Harranlıyam" 00:31
Kibar Feyzo "Ben De Harranlıyam" Kibar Feyzo filminden unutulmaz bir replik - Benimki niye diğerlerinkinden eskik? - Onlar sendikalı - Ee ben de Harranlıyam!
Dokunmayın Şabanıma - Güldü Demek Ki Verecek 01:26
Dokunmayın Şabanıma - Güldü Demek Ki Verecek Kemal abimiz, hovardalık yolunda 10 numara şofördür. Önce haşin, gaddar ve ısrarkar tavrıyla selektör çakar. Baktı olmadı, verir edebiyatı. Ayarı yiyen hatunun helva gibi olduğunu görünce de patlatır o şahane repliği. Saygı ve rahmetle anıyoruz güzel abimizi...
Gemide - Kaptan, Gemi, Tayfa Hiyerarşisi 01:41
Gemide - Kaptan, Gemi, Tayfa Hiyerarşisi Dillerde sakız olan gemide filminin repliklerinden belki de en iyisi geliyor. Filmin giriş sahnesi olan bu eser de kaptan, gemi ve tayfaların; ülkeden daha karmaşık yapısına deyiniliyor. dip not; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17791/gemide---samsunspor-hikayesi vogueman' in içerik yorumundan esinlenilmiştir.
Çöpçüler Kralı - Apti'den Tarihi Gider 02:07
Çöpçüler Kralı - Apti'den Tarihi Gider Hani bazı Pazartesi sabahları vardır, ayaklarınızı geri geri işe gideriniz. "Bugün işi bırakıyorum, ne olacaksa olsun" tadıyla ters ters konuşursunuz amirlerinizle. Devreye de şeytan arkadaşlar girip size akıl vermeye kalkar. Bazen hayatta "Govdurt" diyip ne olacağını beklemek ve ne kadar hızlı olduğumuzu herkese göstermek gerek. Replik hazinesi bu unutulmaz sahneyi gururla sunan alkışlarlayaşıyorum.com, geçen sene kaybettiğimiz kapıcı rolündeki Türker Tekin'i de rahmetle anar.
Ben Kemal Geliyorum - Cüneyt Arkın 01:32
Ben Kemal Geliyorum - Cüneyt Arkın Sitede filmin tamamını görünce aklıma o müthiş replik geldi ve aradım buldum, bu arada filmin adı ''Hınç'' imiş bilmiyordum. Ben filmi ''alo ben kemal geliyorum'' diye aratınca şakkadanak çıkıverdi karşıma. Yine Kemal abimizin başı derttedir başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmez cinstendir ama abimiz insaflıdır ki gideceği yeri arar ve geleceğini söyler ve oralara ulaştığında da kötü adamları malumunuz üzere tek tek..... Neyse filmden fazla bilgi vermek istemedim sonuçta izlemeyenler olabilir. Not: Şu Türk Sineması ne kafalar yaşamış arkadaş demeden edemeyeceğim.
Kemal Sunal - Ben de Kaymak İstiyorum 00:23
Kemal Sunal - Ben de Kaymak İstiyorum Kemal Sunal'ın oynadığı abdi karakterinde, diğer filmlerinden salako ve köyden indim şehire'deki gibi absürt denebilecek derecedeki saflığı bize gösterdiği muhteşem yapım olan şaşkın damat filminden bir replik. Apti ile serpil, uludağ'a balayına gitmektedirler ve apti gerdek için sabırsızlanmaktadır.
Allah'ın Arka Cebinden Peygamber Çalmak - Gurbet Kuşları 00:34
Allah'ın Arka Cebinden Peygamber Çalmak - Gurbet Kuşları 1964 yapımı Gurbet Kuşlar' filminde Hüseyin Baradan'ın canlandırdığı bir karakter var ki İstanbul a şah olacam deyip gerçekten de şah olabilen bir karakterdir. Eskilerin değişik replikleri vardır tabi ama bu kadar değişiğini hiç duymamıştım.
Yeşilçam'da Küfür Etmek - Beyaz Show 00:55
Yeşilçam'da Küfür Etmek - Beyaz Show Günümüzde reklamcılıktan müziğe kadar her alanda argo kullanılmaktadır. Yeşilçam sinemasında da argo yaygındı. Özellikle Türkan sultanın oynadıgı kadın değil baş belası, fosforlu cevriyem, güllüm dalım çiçeğim filmlerinde bunu görebiliriz.
Yumruğumla Öldüreyim 01:58
Yumruğumla Öldüreyim 'Amirim izin ver yumruğumla öldüreyim' repliğiyle hafızalara kazınıcak bir gerçek kesit.
Kamil Abi Niye Bana Vurdun Abi? 00:11
Kamil Abi Niye Bana Vurdun Abi? Ah Güzel İstanbul filminden bir replik.Film oynadığı vakitler izleyenlerin dillerine en çok doladıkları da buymuş.
Kaygısızlar - Sefer Görev Emri 00:25
Kaygısızlar - Sefer Görev Emri Sefer Görev emri ile askere yeniden çağrılan ayrılmaz üçlü olan Kültigin, Alper ve Kürşat çetesinin nizamiyeden giriş sahnesi Not1 : 2 Kasım 2014 askere gidiyorum. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Not2: Uzun bir müddet akşam dizisi olarak yayınlanan daha sonra reyting kurbanı olan Kaygısızlar dizisi sabah kuşağına alınınca reyting rekorları kırmayı başaran dizidir. Dizi'den bir replik: memnunun çocuğu hastadır ve doktora götürürler. doktor: öksür çocuğum. çocuk: meeeee doktor: çocuğum öksür dedim çocuk meeeee terbiye: küçücük çocuk ne anlar öksürmekten doktor bey!
Yanıyorsun Fuat Abi (Restorasyonlu) 02:08
Yanıyorsun Fuat Abi (Restorasyonlu) Sakar Şakir'deki Efsane Replik Alkislarlayasiyorum'un yorumlarında çoğu "Yaniyorsun Fuat abi" yaziliyor ben de restorasyonlu olanını yükleyeyim dedim iyi seyirler.
Unutulmayan Film Replikleri 1. Sıra (1939) 00:26
Unutulmayan Film Replikleri 1. Sıra (1939) 1939 tarihli "gone with the wind" filminde geçmiş ve sinema tarihinin unutulmayan film replikleri sırasında ilk sıraya yerleşmiştir. Filmle beraber romanın da en meşhur cümlesiymiş. Hatta stüdyo bu repliği değiştirmek için çok uğraşmış ama sonuçta eserin ruhuna ihanet edileceği nedeniyle vazgeçilmiş ve karşılığında 5000$ ceza ödenmiş. Scarlett o hara: where shall i go? what should i do? Rhett butler: frankly my dear, i don't give a damn! Rhett Butler: Açıkcası hayatım, Umrumda bile değil!
Kemal Sunal dan Unutulmaz Replik 01:45
Kemal Sunal dan Unutulmaz Replik
Leyla ile Mecnun - Arif'in Manchester'a Attığı Gol 00:41
Leyla ile Mecnun - Arif'in Manchester'a Attığı Gol sosyal medyayı ve güncel olayları çok iyi takip eden Leyla ile Mecnun dizisinin senaristi Burak Aksak'tan süper bir replik daha... (önceki bölümlerde Yavuz kitap okurken okuyuooom ben yeea diye bagırmıştı) Arif'in Manchester'a attığı gol'ü daha fazla aramayasınız diye: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/9579/schmeichel-degil-butun-maykillar-gelse-o-golu-ordan-alamazdi
Ben Bu Oyunu Bozarım - Leyla ile Mecnun 03:13
Ben Bu Oyunu Bozarım - Leyla ile Mecnun Tartışmasız türk dizi sektörünün en kaliteli yapıtlarından birisiydi bizim için L&M ancak sırf düşünceleri için kaldırılmaları ülkemizin halini ortaya seriyor. Tatar Ramazan' filminden bildiğimiz replik L&M formatında ekranlarınızda iyi seyirler..
Temizledin mi? - "Yok daha kir çıki" (Sefil Bilo) 01:44
Temizledin mi? - "Yok daha kir çıki" (Sefil Bilo) Efendim, bu yaşıma kadar sıkıldıkça tekrar tekrar seyrettiğim Yeşilçam komedi filmlerinin şaheserlerinden Sefil Bilo filminden bir sahne... Maho ağa Bilo'ya "adamı öldürdün mü?" anlamında "temizledin mi?" diye sorar, ve Bilo'dan unutulmaz replik gelir, "yok daha kir çıki". İşte sitedeki nostaljik videolara bakarkene aklıma gelip yüklediğim bu sahneyi afiyetle seyrediniz efendim. İşte bunu yaparken de fark ettim, belki de bizim bu filmlere hala bu kadar ilgi duymamızın sebebi oyunculuğun artık şöhret ve para için yapılıyor olması, gerçek doğal yetenekler yerine önümüze güzellikten başka hiçbir özelliği olmayan insanların konmasıdır... Efendim...
Alo! Ben Vahit (Efsane Replik) 00:26
Alo! Ben Vahit (Efsane Replik) Ünlü telefon şakasına konu olan replik Vala Önengüt'ün seslendirmesi ile sizlerle. Cafer Çocuk Hırsızı filminden alıntıdır.
Sanal Radyolar İçin Kahkahalı Replik Bende Harranlıyam 00:21
Sanal Radyolar İçin Kahkahalı Replik Bende Harranlıyam Arabesk&Türkü Video Müzik
Aile İşi'nin En Komik Replikleri 02:58
Aile İşi'nin En Komik Replikleri Aile İşi atv'de Türk komedi dizisidir. Başrollerinde Ufuk Özkan, Pelin Akil, Hasibe Eren gibi isimler yer alıyor. Hafızasını kaybetmiş küçük bir çocuğun (Ece) gerçek ailesini hatırlayabilmesi için ailesine benzeyen kişilerden kurulan bir ailenin Ece'ye geçmişini hatırlatabilmek için yapmadıklar şey kalmayacaktır.
Ölmeden Önce Söylenmiş En İyi 100 Replik 12:55
Ölmeden Önce Söylenmiş En İyi 100 Replik Sinema filmlerinde katilin kurbanı öldürmeden evvel sarf ettiği kimi zaman klişe, kimi zaman ise kült sözleri bir araya getiren video, sinema alanındaki başarılı işleriyle kendisini bilinen Vimeo kanalı Burger Fiction’dan geliyor.
Bunda Malzaymır Başlangıcı Var - Vine Film Replik 00:47
Bunda Malzaymır Başlangıcı Var - Vine Film Replik 20.08.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Bunda Malzaymır Başlangıcı Var - Vine Film Replik başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tüpüm Değilsin - Vine Film Replik 01:28
Tüpüm Değilsin - Vine Film Replik 20.08.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Tüpüm Değilsin - Vine Film Replik başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Nerde O Eski Nikahlar - Vine Film Replik 01:21
Nerde O Eski Nikahlar - Vine Film Replik 20.08.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Nerde O Eski Nikahlar - Vine Film Replik başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Nereye Bakaysun? :D ( 18) 00:32
Nereye Bakaysun? :D ( 18) Komedi filmlerinden çok tutulan bir replik izlemeye değer bi sahne izlerken keyif alacaksınız :)) Sosyal medyada bizi takip etmeyi ve kanalımıza abone olmayı unıtmayınız ;) https://www.facebook.com/videodukkaniofficial
Minibüsçü Replikleri - Scorp 11:00
Minibüsçü Replikleri - Scorp Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...