Hoşgeldiniz!

Tahsin Hasoğlu

Komik Tahsin Hasoğlu Videoları

Sevgililer Günü Tipleri - Tahsin Hasoğlu 03:47
Sevgililer Günü Tipleri - Tahsin Hasoğlu Efendim büyük gün yaklaşmakta! (Gerçi sizi teğet geçiyor sanırım) :D Ama sevgilisi olanlar için yaklaşmakta! Tahsin Hasoğlu da bu büyük gündeki insan tiplemeleri ile karşımızda bu kez! İzleyelim..
Hesabı Kim Ödesin - Tahsin Hasoğlu 01:20
Hesabı Kim Ödesin - Tahsin Hasoğlu Alkışlarla yaşıyorum üyelerinin sevdiği (belkide tek) abimiz bu seferde hesap ödenmesini işlemiş. izliyoruz. Youtube kanalı : https://www.youtube.com/channel/UC4ogPyN9XWcS6WVeiPSF44A
Arkadaşın İsmini Unutmak - Tahsin Hasoğlu 01:51
Arkadaşın İsmini Unutmak - Tahsin Hasoğlu Efendim hepimizin başına gelmiştir. Dünyanın başımıza yıkıldığı andır bu an. Allah kimseyi bu ana düşürmesin. Adı unutulan arkadaş! Sen hepimizi affet. Ama aramız iyi değildir belki olm hemen küsme! Neyse, Tahsin Hasoğlu bu durumu çok güzel oynamış. İzleyelim..
Erkekler 7 Saniyede Bir Ne Düşünür? - Tahsin Hasoğlu 01:22
Erkekler 7 Saniyede Bir Ne Düşünür? - Tahsin Hasoğlu Tahsin hasoğlu İsviçreli Bilim Adamları'nın malum araştırmasını bizler için analiz ettmiş. Freud de olabilir.
Tahsin Hasoğlu - Menemen 03:05
Tahsin Hasoğlu - Menemen Tahsin Hasoğlu hazırlayıp arkadaşlarıyla sunmuş. Günümüz saçma salak pop şarkılarıyla da güzel alay eden bir çalışma olmuş bence. '' Bu tuzlu menemen mi boyle genzimi yakan yoksa dokundu mu dünden kalan makarnannn''
Arka Kapı Diyen Adam - Tahsin Hasoğlu 01:05
Arka Kapı Diyen Adam - Tahsin Hasoğlu O boru sesli yiğitler atlarına binip... Yok yok otobüsle gidiyorlar, ve sağ olsunlar gerektiğinde devreye giriyorlar. Tahsin Hasoğlu yeni videosu " Arka Kapı Diyen Adam" la karşınızda. Tolga ile Enes miydi neydi, onların bile 100.000'i geçti takipçi sayısı, şu adamın youtube takipçisi 33.000 civarında. Bu ülkede hep hak etmeyenler mutlu oluyor :( Youtube'tan takip edin kendisini lütfen. not: kendisi ile hiçbir tanışıklığım vs. yoktur.
Google Türk Olsaydı - Tahsin Hasoğlu 03:16
Google Türk Olsaydı - Tahsin Hasoğlu Google Türk Olsaydı ne olurdu? Sizin için derledik. İyi seyirler.
Eski Sevgilinin Fotoğrafını Beğenmek - Tahsin Hasoğlu 02:10
Eski Sevgilinin Fotoğrafını Beğenmek - Tahsin Hasoğlu Evet efendim, Tahsin Hasoğlu eski sevgiliye ait fotoğrafı yanlışlıkla beğenmeyi konu almış. Hepimiz az çok stalker olup hoşlandığımız ya da ayrıldığımız kızların profilinde cirit atmışızdır. Sayfada gezerken yanlışlıkla bir şeyi beğenmemeye dikkat etsek de elimizin çarptığı olur.
Kafa Adam İrfan Vol 6 - Tahsin Hasoğlu 03:54
Kafa Adam İrfan Vol 6 - Tahsin Hasoğlu Başlamadan biten ilişkilerin bahtsız adamı. İçimizden biri, dışına kapanık, açık sözlü, az duygusal çok uyanık! Tahsin Hasoğlu’nun yeni tiplemesi Kafa Adam İrfan! 6. Bölüm
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 02:48
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu -Yalnız mısın? -Yok arkadaşı bekliyorum ensemi aldıracam -Bak bende berberim, enseni alıyım istiyosan. -Yok benim 4 senelik berberim var ciddi düşünüyoruz.. Tahsin Hasoğlu yeni videosuyla karşınızda https://www.youtube.com/watch?v=KkB7lFMH5So
Tahsin Hasoğlu - Son Kullanma Tarihini Yiyerek Test Etmek 00:46
Tahsin Hasoğlu - Son Kullanma Tarihini Yiyerek Test Etmek Tahsin Hasoğlu'nun gülerek izlediğim bir skeci.. Yakında senaryosunu yazdığı bir filme başlıyorlarmış..
Reenkarnasyonla Yeniden Dünyaya Gelmek - Tahsin Hasoğlu 01:00
Reenkarnasyonla Yeniden Dünyaya Gelmek - Tahsin Hasoğlu Dünyaya yeniden gelmek sıkıntı değil de, aynen gelmek sıkıntı olabilir. Bu ütopyayı sizin için derledik iyi seyirler.
Misafire Düğün CD'si İzletmek | Tahsin Hasoğlu 01:13
Misafire Düğün CD'si İzletmek | Tahsin Hasoğlu Kel ve komik arkadaşımızın yeni videosu, "Her yıl binlerce insan evine gelen misafire düğün Cd sini izletiyor, gelin Bu eziyete birlikte dur diyelim" diyor.
Tahsin Şallı İle Muhteşem Göbek (Tahsin Hasoğlu) 02:17
Tahsin Şallı İle Muhteşem Göbek (Tahsin Hasoğlu) Tahsin Şallı 15 günde en kolay nasıl kilo alınıp, naturel bi vücuda sahip olabileceğimizin tüyolarını veriyor.
Gamsız Teknik Direktör Akif Vol 10 - Tahsin Hasoğlu 04:00
Gamsız Teknik Direktör Akif Vol 10 - Tahsin Hasoğlu Mourinho kadar karizmatik, Yılmaz Vural kadar çılgın, Guardioladan daha kel! Gönüllerde bile şampiyon olamamış ama… Herkesten daha Gamsız teknik direktör… Akif Gamsız! Werder Veremem efsanesinin mimarı. Tahsin Hasoğlu'ndan futbola aykırı tip! 10. Bölüm
Türk İşi Korku Filmi 2 - Tahsin Hasoğlu 06:47
Türk İşi Korku Filmi 2 - Tahsin Hasoğlu Türk İşi Korku Filmi 2 - Tahsin Hasoğlu
Pahalıya Almak - Tahsin Hasoğlu 01:14
Pahalıya Almak - Tahsin Hasoğlu Olm aynısı daha ucuz lan internette arkadaşları! Size sesleniyoruz. Gidin. Bırakın peşimizi. Biz böyle pahalıya aldığımızla daha mutluyuz. Sizin bizim huzurumuzu bozmaya hakkınız yok. Defolun. Tahsin Hasoğlu yeni videosu ile karşımızda.
Bağdat - Tahsin Hasoğlu 03:12
Bağdat - Tahsin Hasoğlu Youtube video açıklaması: "Tahsin Hasoğlu, yepyeni şarkı trollemesi Bağdat'la karşınızda. Bir de böyle dinleyin, öyle her yerde dinliyorsunuz zaten." Kendi açıklamam: Adam yine yapmış yapacağını. Harika bir iş çıkartmış gerçekten. Sırf bunu yüklemek için yeni hesap açtım alkışlarladan. Eskisini nedensizce uçurmuşlardı. Artık daha uslu olacağım.
Trip Satan Adam - Tahsin Hasoğlu 01:59
Trip Satan Adam - Tahsin Hasoğlu Alkışlarla yaşıyorum üyelerinin sevdiği ender komedyenlerden, Tahsin Hasoğlu, bu kez de kız tripleri üzerine güzel bir video hazırlamış. İyi seyirler efenim.
Para Bozdurmaya Çalışmak - Tahsin Hasoğlu 01:19
Para Bozdurmaya Çalışmak - Tahsin Hasoğlu Efendim Tahsin Hasoğlu tespitlerine devam ediyor. Yeni videosu para bozdurmaya çalışmakla karşımızda. Bozan ve bozduran anlar bu durumu. İzleyelim..
Çalışıyor Gibi Görünmek (Tahsin Hasoğlu) 04:29
Çalışıyor Gibi Görünmek (Tahsin Hasoğlu) Mesai doldurmanın iki yolu vardır: Çalışarak ve çalışmayarak. Çalışmayarak mesai doldurmak her ne kadar cazip görünse de, uyulması gereken kurallar sebebiyle, aslında daha zahmetlidir. Tahsin Hasoğlu’nun çalışıyor gibi görünmenin yollarını anlattığı yeni videosu sizlerle. https://www.facebook.com/tahsinhasoglu https://twitter.com/tahsinhasoglu
Tahsin Hasoğlu Türk İşi Korku Filmi Vol 7 07:05
Tahsin Hasoğlu Türk İşi Korku Filmi Vol 7 Abonemiz Ol İlk Sen İzle !!! Kanalımıza Abone Olun; Subscribe To The Channel For; Teşekkürler Thank You Tahsin Hasoğlu Türk İşi Korku Filmi Vol 7
Tahsin Hasoğlu - Kol Bozuk 03:30
Tahsin Hasoğlu - Kol Bozuk Tahsin Hasoğlu bu sefer de hezimete uğrayan her Pes ve Fifa oyuncusunun düştüğü halleri anlatmış. BU kollarda ne kadar çabuk bozuluyor yahu...
Tahsin Hasoğlu Tarzı Korku Filmleri 05:23
Tahsin Hasoğlu Tarzı Korku Filmleri Kayseri'de reklam filmlerini kendine özgü mizah anlayışıyla çektiği kısa filmlerle dikkat çeken Tahsin Hasoğlu, son çektiği kısa filmde korku filmleriyle dalga geçti!
İspiyoncu Whatsapp ( Tahsin Hasoğlu) 02:09
İspiyoncu Whatsapp ( Tahsin Hasoğlu) Kanalıma Abone Olmak İçin: http://goo.gl/ShJ9uS “ Mesajını yeni gördüm “ bahanesini elimizden aldın Mark Zuckerberg. İletildi dedin, görüldü dedin, okundu dedin. Eşimize dostumuza ispiyonladın bizi. Yazsak tesiri yok, yazmasak tikler mavi değil. Tahsin Hasoğlu’nun yeni videosu İspiyoncu Whatsapp sizlerle! Sosyal Medya Sayfalarını Takip Etmek için: https://www.facebook.com/tahsinhasogl... https://twitter.com/tahsinhasoglu
Tahsin Hasoğlu - Türk İşi Korku Filmi 1-2-3-4-5-6-7-8 51:23
Tahsin Hasoğlu - Türk İşi Korku Filmi 1-2-3-4-5-6-7-8 Tahsin Hasoğlu-Türk İşi Korku Filmi 1-2-3-4-5-6-7-8 Full
Tahsin Hasoğlu - Bir Kadını Yaşatmak İstiyorsan 01:09
Tahsin Hasoğlu - Bir Kadını Yaşatmak İstiyorsan Pastırma reklamıyla hafızalara kazınan Tahsin Hasoğlu nun, sevgililer günü münasebetiyle çektiği yeni reklam filmi.
Tahsin Hasoğlu - Kopya Çekmek 05:27
Tahsin Hasoğlu - Kopya Çekmek Alkışlarla yaşıyorumun en çok alkışlanan isimlerinden olan Tahsin Hasoğlu'nun yeni videosu. Bu sefer vize - final dönemlerinde sıklıkla karşılaştığımız bir durumu ele almış. Bu vesileyle de her sınavda çan eğrisini uçuran bölüm birincisi arkadaşıma da selam ederim.
Gamsız Teknik Direktör (Tahsin Hasoğlu) 06:31
Gamsız Teknik Direktör (Tahsin Hasoğlu) Futbola aykırı teknik direktör Akif Gamsız ve gönüllerin takımı Werder Veremem'in 7. bölümü!
Tahsin Hasoğlu - Dedi Gitti (Oyuncakla Şaka Olmaz) 01:09
Tahsin Hasoğlu - Dedi Gitti (Oyuncakla Şaka Olmaz) Pastırma reklamlarından tanıdığımız Tahsin bey kardeşimize ait eserimizde sistemizde daha önce yankı uyandırmış iki şahane insanın harmanlanmasını izliyoruz efenim. Oyuncakla şaka olmaz, nimetle de şaka olmaz hele müncübeyle hiç şaka olmaz... Ama o teyzem ölmesin lütfen mümkünse 50 sene daha yaşasın.. Tahsin bey kardeşimiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69490/kayseriyi-sallayan-pastirma-reklami-duygularini-pastirma-2 Video kahramanları http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/70950/ses-cikartan-oyuncakla-saka-yapmak-beni-yarim-akilli-yapacak http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46790/apaci-dansi-hasan-baba
Tahsin Hasoğlu - Asosyal Haber 2 05:01
Tahsin Hasoğlu - Asosyal Haber 2 Namı değer Sebastiyan yine yapmış, bence bu da fazlasıyla iyi olmuş, fazla söze gerek bırakmıyor.
Tahsin Hasoğlu - Ayrılan Çiftlerin Durum Güncellemesi 05:55
Tahsin Hasoğlu - Ayrılan Çiftlerin Durum Güncellemesi Özellikle duygularını pastırmayla ünlenen Tahsin Hasoğlu'ndan keyifli bir video daha. Özellikle Facebook'taki yer bildirimleriyle birbirlerine hava atmaya çalışan, internetten bulduklarını özlü sözleri kopyala yapıştır yapan, ayrıldıktan sonra çiftlerin durum güncellemeleriyle aracılığıyla tartışmalarını tiye alan güzel ve eğlenceli çalışma olmuş iyi seyirler.
Tahsin Hasoğlu - Nefes Alsın Yeter 05:53
Tahsin Hasoğlu - Nefes Alsın Yeter Tahsin Hasoğlu'ndan klasikleşmiş kız tavlama tekniğine inceden bir gönderme...
Tahsin Hasoğlu Uyanma Sendromu 00:45
Tahsin Hasoğlu Uyanma Sendromu Her sabah alarmla içsel bir pazarlık başlatırız ama hep onun dediği olur. Ve her sabah, akşam için uyku yemini ederiz, tutmamak üzere!
Tahsin Hasoğlu - Milli Okeycimiz Olimpiyatlarda 02:11
Tahsin Hasoğlu - Milli Okeycimiz Olimpiyatlarda Yine Tahsin Hasoğlu ve yine kendine özgü kaliteli espirileri iyi seyirler diliyorum efendim. Kendisine önümüzdeki olimpiyatlarda da başarılar dileriz.
Tahsin Hasoğlu - Asosyal Haber Vol 3 05:02
Tahsin Hasoğlu - Asosyal Haber Vol 3 Hayatın içinden acıklı komikli detaylar. Asosyal haber, senin haber bültenin.
Tahsin Hasoğlu - Sevgiliyi Klavyesinden Tanıma 05:36
Tahsin Hasoğlu - Sevgiliyi Klavyesinden Tanıma Bilgisayar başından hiç ayrılmadığımız için, klavyeler bize ait çok şey bilir. Yediğimizi, içtiğimizi haberimiz olmadan stoklarken, tuşları kullanış tarzımız bile karakterimiz hakkında ipucu verir. Tahsin abimiz de b videosunda bu olayı incelemiş ve bizlere eğlenceli bir video hazırlamış. İyi seyirler sayın Alkışlarla Yaşıyorum ailesi.
Hevesle Spora Başlamak 01:19
Hevesle Spora Başlamak Arkadaşlarının gazıyla 6 aylık üyelik başlatan adamın dramını izliyoruz.
Kayseri'yi Sallayan Pastırma Reklamı - Duygularını Pastırma 00:43
Kayseri'yi Sallayan Pastırma Reklamı - Duygularını Pastırma İtalyan lezzet ustası Materazzi'nin Kayseri macerasında duygularını pastırma vasıtasıyla anlatmaktadır. Yönetmen: Tahsin Hasoğlu Görsel Düzenleme: Efe Dami Aslantaş