Hoşgeldiniz!

Sosyal Medya Fenomenleri

Komik Sosyal Medya Videoları

Sana Ne Lazım Abi? 00:37
Sana Ne Lazım Abi? Afyon'da yapılmış bir röportaj. Müziksiz olsaydı daha iyiydi bence. Onun dışında ben bu arkadaşa hiç bir şey demiyorum. Yorumsuz..
Samsung Galaxy Tab 3 Kutu Açılımı Yapan Reis 04:51
Samsung Galaxy Tab 3 Kutu Açılımı Yapan Reis tablet reyisten yasaklanan samsung galaxy tab 3 incelemesi.. Tablet galaxy 3 incelerken bakın bakalım kutudan ne cıktı :D :D Son haline dikkat edin :D
İnstagram Ahalisinin Banu Parlak'a Yapmak İstediği 00:21
İnstagram Ahalisinin Banu Parlak'a Yapmak İstediği İnstagramda dudak büzerek şarkı söyleyen Banu Parlak'a gıcık olan insanlara tercüman olan Atakan Özyurt'un bizler için hazırladığı video.
Azis & Kerimcan Durmaz - Sen Trope 04:31
Azis & Kerimcan Durmaz - Sen Trope Azis ve Kerimcan Durmaz dan Balkanları ve Anadoluyu titreten St Tropez şarkısı eşliğinde dans showlarını izleyelim.
Efkarın Dibine Vuran Adam 02:28
Efkarın Dibine Vuran Adam Rakı Masasında Kafası Güzel Olan Genç, Halil Sezai'nin İsyan Şarkısını Muhteşem Yorumluyor.
Ajdar'ı Trolleyen Genç 00:36
Ajdar'ı Trolleyen Genç Popstar, hiperstar, dünya starı pop sanatçımız Ajdar'ı yakalayan bir hayranı fotoğraf çekinmek istemiş.
Ray Ray Kasım - Ray Malifalitiko Mehmet Ali Erbil 01:52
Ray Ray Kasım - Ray Malifalitiko Mehmet Ali Erbil Ray Ray Kasım - Ray Malifalitiko Mehmet Ali Erbil
Kazım Abi'nin Bayram Mesajı ve Gündem Değerlendirmeleri 05:09
Kazım Abi'nin Bayram Mesajı ve Gündem Değerlendirmeleri Kazım abimiz gene facebook, bayram ve huzurevi gündemini bizlerle paylaşmış. İzliyoruz efendim.
Efkarlı Kamyoncu Abinin Kış Masalı Performansı 03:44
Efkarlı Kamyoncu Abinin Kış Masalı Performansı Kamyoncu dayıdan efkarlı kış masalı performansı, Yalnızlık zor gerçekten.
Çorumlu Amir - Öne Kadar Uzattık 00:27
Çorumlu Amir - Öne Kadar Uzattık ÇORUMLU AMİR KİMDİR? Aslen Orta Afrika ülkesi olan Çad'dan geldi. 4,5 yıldır Çorum'da yaşayan Amir, Uçak Mühendisliği okuyor. Aslen ise Afrika'da yaşayan Amir, kendisini Çorumlu olarak görüyor. Kendisi internette bayağı fenomen, bunun sebebini de kendisini Çorumlu olarak hissetmesi ve Türkiye'ye ayak uydurması dikkatleri çekiyor. İnternette oldukça sevilen biri olan Çorumlu Amir, 22 yaşındadır ve birçok komik videosu vardır.
Halil Söyletmez Seçmece Vineler 02:18
Halil Söyletmez Seçmece Vineler Halil Söyletmez Seçmece Vineler
Naturel Çoban - Lanet Olsun Bu Hayat (Hayatım Leyla) 02:16
Naturel Çoban - Lanet Olsun Bu Hayat (Hayatım Leyla) Educatedear'dan yine mükemmel bir çalışma :)
Otomatik Kadın ve Tutuk Adam Bölüm 3 04:16
Otomatik Kadın ve Tutuk Adam Bölüm 3 Diğer videolarında başka bir gezegenden geldiğini düşündüğümüz, hatta robot olduğundan bile şüphelendiğimiz "Melek Subaşı" kod adlı Otomatik Kadın'ın aslını ortaya çıkardığı video ile baş başa bırakıyoruz sizleri... 00.29'da "Bu Yalan." derken kafasının da ağzından dökülen kelimelerle birlikte senkronize bir biçimde dönüşü, sonra "Ama Yalan Söylüyor, Sakın Yalan Söylemesin." şeklindeki uyarısı ve sonrasında adına yakışır bir biçimde kendini savunması diğer bir deyişle kombo cümle kurma sanatını icra ederek stüdyoyu yardırması izlemeye değer...
Esra Ceyhan'la Uçan Adam - Sabri Bey 01:04
Esra Ceyhan'la Uçan Adam - Sabri Bey Tarık Mengüç Ve Ömer Çelakıl'ın Kaçışına İse Ayrı Dikkat... Neyse, Darısı Diğer Sabah Ve Öğlen Kuşağı Soytarılarının Başına Diyor, Sıcacık Videoyu Alkışlarla Yorumlarınıza Sunuyoruz...
Mala Bağlayan Kolormatik Amca - Artist Ne Arar La Bazarda 01:07
Mala Bağlayan Kolormatik Amca - Artist Ne Arar La Bazarda İşsiz amcalar ve okumayan yiğitlerin ellerini arkadan kavuşturmak suretiyle muhtar misali volta attıkları, "bu 5 para etmez aga, ooo araba şahane, 4 teker olsun yeter be hacı" gibi geyiklerle akşamı ettikleri araba pazarlarından kolormatik gözlüğü ile objektiflere takılan bu amcayı Freud'yen dil sürçmesinde "artiz" tavırları ile izliyoruz. Adminin notu: İşbu içerik Akdeniz sahillerindeki yatında meyve kokteylini içip, hatunlarla dans eden adminimiz Hoanes tarafından gönderilmiş ve başka bir tatlıdilli admin arkadaşı tarafından siteye eklenmiştir.
Sınıf Başkanı ve Yardımcısının Konuşması 02:54
Sınıf Başkanı ve Yardımcısının Konuşması 1 sınıf başkanı 1 de yardımcısı'nın öğrencilere öğüt vermesi
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam 01:19
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam Tayyip'in siyaset hayatı boyunca, onun taklidini bu kadar iyi yapan birine bilmem rastlanmış mıdır. Adam resmen tayyipden çok tayyip. Helal olsun diyor ve kendisini beyaz Show'da görmek istiyoruz.
Kars Vegaslı Çaycı Genç 02:46
Kars Vegaslı Çaycı Genç Sahilde seyyar çay kahve satan çocuğun sevgilisiyle birlikte oturan gençle yaptığı müthiş konuşma. Bu kadar hazır cevap başka yerde göremezsiniz
Çipet Pet Pet Cibili Cibili Cibili Cibili Şak Şak Şak Şak 03:41
Çipet Pet Pet Cibili Cibili Cibili Cibili Şak Şak Şak Şak 6 Lı 7 Li Çi Pet Pet Pet Bastıra Bastıra Şindi Böyle Yapıyor Kuş Çipetpet Diyorlar Çipepettt Çipetpett Bunlar Çipetpet Ama Lezzetli Çipetpet Değil...Biricik
O Hamsi Piç Olur Fırlama Olur! 02:38
O Hamsi Piç Olur Fırlama Olur! Türkiye bu sene hamsi konusunda kıtlık yaşayınca tezgahlara Gürcistan'dan hamsi geldi...Tartışmalar da başladı... Gürcü hamsisi piç olur fırlama olur...İzliyoruz efendim...