Hoşgeldiniz!

Sosyal Medya Fenomenleri

Komik Sosyal Medya Videoları

Nihat Hatipoğlu Taklidi Yapan Genç 03:47
Nihat Hatipoğlu Taklidi Yapan Genç Ramazan ekranlarının değişilmez hocası Nihat Hatipoğlu'nun taklidini yapan bu genç evde bulunanları eğlendirmeyi başarmış.
Eşcinsellik Sorusuna Verilen ibretlik Cevap 00:10
Eşcinsellik Sorusuna Verilen ibretlik Cevap Sokak röportjlarında Eşcinsellik Sorusuna Verilen ibretlik Cevap
Kan Vermek İstemeyen Atarlı Çocuk 00:45
Kan Vermek İstemeyen Atarlı Çocuk Kan Vermek İstemeyen Ergen
Koca İstiyorum Gel Beni Al 00:15
Koca İstiyorum Gel Beni Al Koca İstiyorum Gel Beni Al
Belediye Başkanım Dedeye Sahip Çıkalım 01:12
Belediye Başkanım Dedeye Sahip Çıkalım Röportaj sırasında belediye başkanına seslenen teyze kendinden geçiyor.
KPSS Yüzünden Beynin Sulanması 00:24
KPSS Yüzünden Beynin Sulanması Abimiz KPSS ye hazırlanırken beyninin bir kısmını sınavda bırakmış. Aslında doğruları söylüyor , beyin bedava abicim. Çalışan herkes başarır. 10 numara dizi gibi konuşuyor maşallah tüh tüh tüh ...
Kardeş Ne Diyosun Sen? 00:46
Kardeş Ne Diyosun Sen? Süper yorumlarıyla dünyanın eksenini 3 derece daha eğik hale getirerek gece-gündüz saat far"g"ını arttıran, mevsimleri birbirine mixleyen abimizin kesilmemiş tam görüntüleri.
Ne Zaman Didim Hacı? 00:57
Ne Zaman Didim Hacı? Anladığım Kadarı İle Ödev Yapmayan Akıllı Öğrencilerimizin Öğretmenden Yırtma Macerası... Videonun Sonunda İse Kişelemenin Kötü Bir Şey Olduğunu Anlıyoruz.
Gaspçı Ayetel Kürsi Satıcısının Besmele Çekememesi - Adana 01:26
Gaspçı Ayetel Kürsi Satıcısının Besmele Çekememesi - Adana Adım başı karşımıza çıkan ve tacizleriyle bunaltan Ayet el Kürsi satıcılarından Hüseyin T. 'gasp' suçundan gözaltına alındı. Gazetecilerin soru bombardımanıyla karşılaşan gaspçı din satıcısı 4 kez hacca gittiğini iddia etti ama 'besmele' çekmeyi bile beceremedi. Buyrun izleyelim arkadaşlar...
Yalcin Cakir - Muhsin - Tülay Nolur Geri Dön 02:12
Yalcin Cakir - Muhsin - Tülay Nolur Geri Dön
Askerde Dayak Yemek Sanatsal Anlatan Adam 03:25
Askerde Dayak Yemek Sanatsal Anlatan Adam Üç dört erkek bir araya geldi mi muhabbet muhabbeti açar ve askerlik anıları kaçınılmaz olur. Bu adam ise askerde yediği dayağı öyle bir anlatmış ki. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sana Ne Lazım Abi? 00:37
Sana Ne Lazım Abi? Afyon'da yapılmış bir röportaj. Müziksiz olsaydı daha iyiydi bence. Onun dışında ben bu arkadaşa hiç bir şey demiyorum. Yorumsuz..
Klarnete Taş Çıkaran Güzel 00:43
Klarnete Taş Çıkaran Güzel İnsanoğlu farklı yetenekle sahip, ancak bu güzel hatunun sesini klarnete benzetmesi ve nağmeleri yerinde yapması inanılmaz.
4 Yaşındaki Çocuğun Büyüleyen Sesi 03:42
4 Yaşındaki Çocuğun Büyüleyen Sesi Muhteşem Yetenek! Çocuğun Sesine Hayran Kaldım..
Samsung Galaxy Tab 3 Kutu Açılımı Yapan Reis 04:51
Samsung Galaxy Tab 3 Kutu Açılımı Yapan Reis tablet reyisten yasaklanan samsung galaxy tab 3 incelemesi.. Tablet galaxy 3 incelerken bakın bakalım kutudan ne cıktı :D :D Son haline dikkat edin :D
Azis & Kerimcan Durmaz - Sen Trope 04:31
Azis & Kerimcan Durmaz - Sen Trope Azis ve Kerimcan Durmaz dan Balkanları ve Anadoluyu titreten St Tropez şarkısı eşliğinde dans showlarını izleyelim.
Ajdar'ı Trolleyen Genç 00:36
Ajdar'ı Trolleyen Genç Popstar, hiperstar, dünya starı pop sanatçımız Ajdar'ı yakalayan bir hayranı fotoğraf çekinmek istemiş.
Ray Ray Kasım - Ray Malifalitiko Mehmet Ali Erbil 01:52
Ray Ray Kasım - Ray Malifalitiko Mehmet Ali Erbil Ray Ray Kasım - Ray Malifalitiko Mehmet Ali Erbil
Kazım Abi'nin Bayram Mesajı ve Gündem Değerlendirmeleri 05:09
Kazım Abi'nin Bayram Mesajı ve Gündem Değerlendirmeleri Kazım abimiz gene facebook, bayram ve huzurevi gündemini bizlerle paylaşmış. İzliyoruz efendim.
Efkarlı Kamyoncu Abinin Kış Masalı Performansı 03:44
Efkarlı Kamyoncu Abinin Kış Masalı Performansı Kamyoncu dayıdan efkarlı kış masalı performansı, Yalnızlık zor gerçekten.
Çorumlu Amir - Öne Kadar Uzattık 00:27
Çorumlu Amir - Öne Kadar Uzattık ÇORUMLU AMİR KİMDİR? Aslen Orta Afrika ülkesi olan Çad'dan geldi. 4,5 yıldır Çorum'da yaşayan Amir, Uçak Mühendisliği okuyor. Aslen ise Afrika'da yaşayan Amir, kendisini Çorumlu olarak görüyor. Kendisi internette bayağı fenomen, bunun sebebini de kendisini Çorumlu olarak hissetmesi ve Türkiye'ye ayak uydurması dikkatleri çekiyor. İnternette oldukça sevilen biri olan Çorumlu Amir, 22 yaşındadır ve birçok komik videosu vardır.
Halil Söyletmez Seçmece Vineler 02:18
Halil Söyletmez Seçmece Vineler Halil Söyletmez Seçmece Vineler
Naturel Çoban - Lanet Olsun Bu Hayat (Hayatım Leyla) 02:16
Naturel Çoban - Lanet Olsun Bu Hayat (Hayatım Leyla) Educatedear'dan yine mükemmel bir çalışma :)
Otomatik Kadın ve Tutuk Adam Bölüm 3 04:16
Otomatik Kadın ve Tutuk Adam Bölüm 3 Diğer videolarında başka bir gezegenden geldiğini düşündüğümüz, hatta robot olduğundan bile şüphelendiğimiz "Melek Subaşı" kod adlı Otomatik Kadın'ın aslını ortaya çıkardığı video ile baş başa bırakıyoruz sizleri... 00.29'da "Bu Yalan." derken kafasının da ağzından dökülen kelimelerle birlikte senkronize bir biçimde dönüşü, sonra "Ama Yalan Söylüyor, Sakın Yalan Söylemesin." şeklindeki uyarısı ve sonrasında adına yakışır bir biçimde kendini savunması diğer bir deyişle kombo cümle kurma sanatını icra ederek stüdyoyu yardırması izlemeye değer...
Esra Ceyhan'la Uçan Adam - Sabri Bey 01:04
Esra Ceyhan'la Uçan Adam - Sabri Bey Tarık Mengüç Ve Ömer Çelakıl'ın Kaçışına İse Ayrı Dikkat... Neyse, Darısı Diğer Sabah Ve Öğlen Kuşağı Soytarılarının Başına Diyor, Sıcacık Videoyu Alkışlarla Yorumlarınıza Sunuyoruz...
Mala Bağlayan Kolormatik Amca - Artist Ne Arar La Bazarda 01:07
Mala Bağlayan Kolormatik Amca - Artist Ne Arar La Bazarda İşsiz amcalar ve okumayan yiğitlerin ellerini arkadan kavuşturmak suretiyle muhtar misali volta attıkları, "bu 5 para etmez aga, ooo araba şahane, 4 teker olsun yeter be hacı" gibi geyiklerle akşamı ettikleri araba pazarlarından kolormatik gözlüğü ile objektiflere takılan bu amcayı Freud'yen dil sürçmesinde "artiz" tavırları ile izliyoruz. Adminin notu: İşbu içerik Akdeniz sahillerindeki yatında meyve kokteylini içip, hatunlarla dans eden adminimiz Hoanes tarafından gönderilmiş ve başka bir tatlıdilli admin arkadaşı tarafından siteye eklenmiştir.
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam 01:19
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam Tayyip'in siyaset hayatı boyunca, onun taklidini bu kadar iyi yapan birine bilmem rastlanmış mıdır. Adam resmen tayyipden çok tayyip. Helal olsun diyor ve kendisini beyaz Show'da görmek istiyoruz.
İnstagram Ahalisinin Banu Parlak'a Yapmak İstediği 00:21
İnstagram Ahalisinin Banu Parlak'a Yapmak İstediği İnstagramda dudak büzerek şarkı söyleyen Banu Parlak'a gıcık olan insanlara tercüman olan Atakan Özyurt'un bizler için hazırladığı video.