Hoşgeldiniz!

İphone Testleri

İlginç İphone Testi Videoları

iPhone 7'nin Drone İle Yere Atılması 06:34
iPhone 7'nin Drone İle Yere Atılması iPhone 7'nin YouTube kanalı olan Gizmoslip tarafından 30 metre yükseklikten drone ile yere atılması kameralara böyle yansıdı.
iPhone 7, Frozen İçerisinde Fırlatılırsa Ne Olur? 07:40
iPhone 7, Frozen İçerisinde Fırlatılırsa Ne Olur? iPhone 7, Frozen İçerisinde Fırlatılırsa Ne Olur? Frozen içerisine yerleştirdiği iPhone'yi yüksek bir yerden fırlatan Gizmoslip ekibi.
iPhone 7, Skittles Şekerleri ile Sarılıp Fırlatılırsa 08:16
iPhone 7, Skittles Şekerleri ile Sarılıp Fırlatılırsa iPhone 7, Skittles Şekerleri ile Sarılıp Fırlatılırsa iPhone 7, drone yardımıyla yüksek bir yerden skittless şekerlerine sarılarak fırlatılırsa neler olur?
Çakmaklarla Sarılan İphone 7 Ateşe Verilirse 04:03
Çakmaklarla Sarılan İphone 7 Ateşe Verilirse Çakmaklarla Sarılan İphone 7 Ateşe Verilirse iPhone 7 deneylerinin ardı arkası kesilmiyor, bu sefer çakmaklarla sarılarak ateşe verildi.
İphone 7 Üzerine Çimento Dökülürse Ne Olur? 03:45
İphone 7 Üzerine Çimento Dökülürse Ne Olur? iPhone 7 üzerinde uygulanan dayanıklılık testlerine bir yenisi daha eklendi ve bu sefer üzerine çimento döküldü.
Benzin Dolu Poşet İçerisinde İphone 7'nin Patlatılması 09:01
Benzin Dolu Poşet İçerisinde İphone 7'nin Patlatılması Gizmoslip benzin içerisinde yerleştirdiği iPhone 7'yi ağır çekim görüntüler içerisinde patlatarak izliyor.
İphone 7 Dayanıklılık Testi 05:44
İphone 7 Dayanıklılık Testi Apple'ın geçen hafta duyurduğu iPhone 7'yi çeşitli dayanıklılık testlerine tabi tutan adam. Telefon basit çizilmelere karşı dayanıklı ancak işin suyunu çıkarmamak lazım.
Timsah İphone 7'yi Isırırsa Ne Olur? 02:07
Timsah İphone 7'yi Isırırsa Ne Olur? TechRax ekibi bu sefer iPhone 7 modelini bir timsah ile test ettiler. Bakalım iPhone 7'yi timsah ısırırsa ne oluyor? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kulaklık Girişi Olmayan İphone 7'ye Matkapla Kulaklık Girişi Açmak! 01:24
Kulaklık Girişi Olmayan İphone 7'ye Matkapla Kulaklık Girişi Açmak! Gün geçmiyor ki daha yeni çıkan iPhone 7 bir akıl almaz durumla daha karşı karşıya kalmasın. Telefon testlerini evereste çıkarması ile tanıdığımız en aykırı sağlamlık testleri uygulayan TechRax kanalı bu defa iPhone 7'ye kulaklık girişi açtı.
Oyulmuş Kütük İçerisinde İphone 7 Fırlatılırsa 05:30
Oyulmuş Kütük İçerisinde İphone 7 Fırlatılırsa Gizmoslip ekibi ağaç kütüğünün içerisine yerleştirdiği iPhone 7'yi drone yardımıyla yüksek bir bölgeden fırlatıyor.
iPhone 7 Üzerine Oje Dökülürse Ne Olur? 04:59
iPhone 7 Üzerine Oje Dökülürse Ne Olur? Techrax ekibi iPhone 7 üzerine oje şişesinin tamamını döküyor ve telefonun dayanıklılığını test ediyor.
Buz Tutmuş Sudan Çıkarılan iPhone 7 Plus 00:52
Buz Tutmuş Sudan Çıkarılan iPhone 7 Plus Hava sıcaklığının —36 derece olduğu yüzeyi donmuş Lena Nehri üzerinde balık tutmaya giden bir kişi, oltasını atmak için açtığı delikten iPhone 7'sini düşürdü. Balıkçı 13 saat sonra bir dalgıç arkadaşını olay yerine götürerek telefonunu sudan çıkarmasını istedi. Su sıcaklığının 4 derece olduğu göle giren dalgıç, 1 metreden daha derindeki telefonu 'Cevapsız araman var' sözleriyle sudan çıkardı. Telefonun saatler sonra çalışır durumunda olmasının yanı sıra şarjının da yalnızca yüzde 35'ten yüzde 19'a düştüğü görüldü.
İphone'ları Yarıştırdık - İphone 5, İphone 6,  İphone 7 Hız Testi 05:07
İphone'ları Yarıştırdık - İphone 5, İphone 6, İphone 7 Hız Testi Bu videoda iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 7 telefonların hızlarını karşılaştırdık. Bakalım hangi iPhone daha hızlı? Telefonlarla ilgili yaptığımız tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/AFjxlC Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
İphone 7'ye Sıcak Su Testi 03:20
İphone 7'ye Sıcak Su Testi iPhone 7'nin satışa sunulduğu şu günlerde, testlerde gelmeye başladı. Teknoloji ekibi, iphone 7'ye uyguladığı haşlama testini izliyoruz.
iPhone 7'nin Üzerine Böcek ve Eritilmiş Alüminyumun Dökülmesi 01:42
iPhone 7'nin Üzerine Böcek ve Eritilmiş Alüminyumun Dökülmesi iPhone 7'nin Üzerine Böcek ve Eritilmiş Alüminyumun Dökülmesi iPhone 7 dayanıklılık testlerinden en ilginci bu videoda yaşanacak.
iPhone 7'yi Dünyanın En Güçlü Asidiyle Ziyan Etmek 06:59
iPhone 7'yi Dünyanın En Güçlü Asidiyle Ziyan Etmek iPhone 7'yi Dünyanın En Güçlü Asidiyle Ziyan Etmek Dünyanın en güçlü asidiyle iPhone 7'ye değişik şeyler uygulamak.
Nokia 3310 İle İPhone 7 Parçalamak 05:14
Nokia 3310 İle İPhone 7 Parçalamak Piyasaya yeni çıkan akıllı telefonların bir çok test edilme şeklini gördük,ama bu test diğerlerinden çok farklı. İPhone 7'yi Nokia 3310 ile test etmek kimin aklına gelir.
Sülfürik Asidin İphone 7 Ve Karpuza Etkisi 03:59
Sülfürik Asidin İphone 7 Ve Karpuza Etkisi Karpuzun içini açıp iPhone 7 koyan adam üstüne de sülfürik asit döktü. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
İphone 7'nin Özelliklerine Farklı Açıdan Bakmak 03:23
İphone 7'nin Özelliklerine Farklı Açıdan Bakmak Youtuber Tolga Olçaylı tüm dünya tarafından merakla beklenen İphone 7 ye farklı bir açıdan bakmış. İphone 7 nin tabi tutulduğu ilginç testleri bakın nasıl değerlendirmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Paraşüt Sistemine Sahip iPhone 7 Konsepti 01:07
Paraşüt Sistemine Sahip iPhone 7 Konsepti 2016’ya girmemize çok kısa bir süre kala iPhone 7‘nin konsept çalışmaları birbiri ardına geliyor. Bu çalışmalardan bazıları çok gerçekçiyken bazılari ise daha ütopik fikirlere sahip. Telefonun düşerek zarar görmesinin engellendiği bu iPhone 7 konsepti de gerçek olması zor ama görüntü itibarıyla etkileyici konsept çalışmalardan biri. Konseptin temeli Apple’ın bir süre önce aldığı patente dayanıyor. Bu patentte iPhone, düşmeye başladığını sensörler aracılığıyla algılıyor ve en az zarar göreceği şekilde cihazın konumunu ayarlıyordu. Konsept çalışmasında ise çok daha ilginç bir yöntem kullanılıyor. Cihazın içerisine doldurulan karbondioksit gazı düşme anında basınçlı bir şekilde aşağıya doğru veriliyor ve basıncın etkisiyle iPhone 7 yavaş bir şekilde yere iniş yapıyor. İçindeki gaz bittiğinde dışarıdan karbondioksit takviyesi yapılabiliyor. YouTube’daki Sonitdac isimli kullanıcı tarafından hazırlanan ve “paraşüt sistemi” olarak adlandırılan konsept videosuna haberin görselinden ulaşabilirsiniz.
İphone 7'nin Üzerine Kauçuk Dökülürse Ne Olur? 06:08
İphone 7'nin Üzerine Kauçuk Dökülürse Ne Olur? TechRax kanalı yeni çıkan iPhone 7'nin üzerine kendi oluşturduğu kauçuk döküp 6 saat beklettikten sonra telefonun tekrardan çalışıp çalışmayacağını test etti. Bakalım 6 saat sonunda iPhone 7 hayatta kalabilecek mi?
iPhone 7 Potasyum İçeren Suya Atılırsa Ne Olur? 07:18
iPhone 7 Potasyum İçeren Suya Atılırsa Ne Olur? Gizmoslip ekibi iPhone 7 telefonu ağırlaştırılmış görüntülerle potasyumlu suya atarak dayanıklılığını ölçüyor...
Katana, İphone 7'ye Karşı 05:39
Katana, İphone 7'ye Karşı Çeşitli testlerden geçirilen iPhone 7, katana ile testten geçirilirse. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
İphone 7, Merdaneden Geçirilerek Test Ediliyor 04:27
İphone 7, Merdaneden Geçirilerek Test Ediliyor iPhone 7, Merdaneden Geçirilerek Test Ediliyor iPhone 7 telefonunun dayanıklılığı merdaneden geçirilerek test ediliyor.
Manyetik Sıvı Ve Sıvı Nitrojen İphone 7'nin Üzerine Dökülürse Ne Olur? 06:42
Manyetik Sıvı Ve Sıvı Nitrojen İphone 7'nin Üzerine Dökülürse Ne Olur? TechRax kanalı, şimdiye kadarki en ilginç telefon testlerinden birine imza attı. Hiç kullanılmamış, yepyeni bir iPhone 7’nin manyetik sıvıya nasıl bir tepki vereceği test edildi. Manyetik sıvı, adından da anlaşılacağı üzere manyetik olduğu için herhangi bir manyetik madde gibi, bir mıknatıs tarafından çekiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kurşunladığımız iPhone 7 Garantiden Nasıl Geldi? 06:19
Kurşunladığımız iPhone 7 Garantiden Nasıl Geldi? Merhaba goygoycular. Bu videomuzda Webtekno ekibinin kurşunladığı, sonucu ne olacak diye merak edip garantiye yolladığımız iPhone 7 geri geldi. Sonucu izleyip görelim. İyi seyirler :) Abone olmayı unutmayın https://goo.gl/xqqetw Facebook sayfamızı beğenin http://fb.com/goygoyulan Twitter sayfamızı beğenin https://twitter.com/goygoyulan
iPhone 7 Sahte Kar İçerisinde Yüksekten Fırlatılırsa 04:34
iPhone 7 Sahte Kar İçerisinde Yüksekten Fırlatılırsa iPhone 7 Sahte Kar İçerisinde Yüksekten Fırlatılırsa iPhone 7 sahte kar içerisine koyulduktan sonra yüksek bir binadan fırlatılıp dayanıklılık testi yapılıyor.
Parabolik Aynayla İphone 7'yi Güneş Işınlarıyla Eritmeye Çalışmak 05:30
Parabolik Aynayla İphone 7'yi Güneş Işınlarıyla Eritmeye Çalışmak GizmoSlip adlı kanal, iPhone 7'yi parabolik ayna kullanarak, güneş ışınlarıyla eritmeye çalışmışlar. Başarılı olup olmadıklarını videoyu izleyerek görebilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
10 Bin Kibrit Üzerine İphone 7 Yerleştirilirse 04:13
10 Bin Kibrit Üzerine İphone 7 Yerleştirilirse iPhone 7, özenle dizilmiş 10 bin kibrit üzerinde ateşe dayanıklılık testinden geçiyor. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Sprey Boyalara Sarılarak Atılan iPhone 7'ye Düşme Testi 07:08
Sprey Boyalara Sarılarak Atılan iPhone 7'ye Düşme Testi iPhone 7 boya spreylerine bantlandıktan sonra drone yardımıyla yüksek bir bölgeden bırakılıyor. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz
İphone 7 Ve Samsung Galaxy S8 Bükülme Testinde 05:11
İphone 7 Ve Samsung Galaxy S8 Bükülme Testinde Samsung Galaxy S8 Plus ve iPhone 7 Plus telefonları bükülme testinden geçiyor. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
100 Kat Sürülen iPhone 7'ye Dayanıklılık Testi 08:31
100 Kat Sürülen iPhone 7'ye Dayanıklılık Testi 100 kat boya sürülen iPhone 7, yüksek bir bölgeden atılarak dayanıklılığı test ediliyor. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
iPhone 6S Paskalya Yumurtaları İçerisinde Fırlatılırsa 06:23
iPhone 6S Paskalya Yumurtaları İçerisinde Fırlatılırsa Yüksek bir bölgeden drone yardımıyla fırlatılan iPhone telefonuna dayanıklılık testi. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Kırmızı iPhone 7 Üzerinden Tren Geçerse 02:17
Kırmızı iPhone 7 Üzerinden Tren Geçerse Rayların üzerine yerleştiren kırmızı iPhone 7'nin üstünden tren geçerse neler olur? Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Ejderha Meyvesi İçerisinde İphone 7'nin Fırlatılması 05:48
Ejderha Meyvesi İçerisinde İphone 7'nin Fırlatılması Ejderha Meyvesi içerisine yerleştirilen iPhone 7 yüksek bir yerden fırlatılırsa neler olur? Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Kırmızı iPhone 7, Mermilere Ne Kadar Dayanıklı? 02:17
Kırmızı iPhone 7, Mermilere Ne Kadar Dayanıklı? Kırmızı iPhone 7 dayanıklılık testi olarak Pistole tabancasına maruz bırakılıyor. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.