Hoşgeldiniz!

Gerçekçi Çizimler

En Kolay Gerçekçi Çizimler

Aşırı Gerçekçi 3D Çizim Teknolojisi 00:46
Aşırı Gerçekçi 3D Çizim Teknolojisi E artık yavaş yavaş sanki filmlerde gördüğümüz teknolojiye geliyoruz sanki!. Bu nasıl bir gerçekliktir arkadaş, bunun bir de canlıya dönüştüğünü düşünemiyorum bile.
Hangisi Çizim? | 3 Boyutlu Güneş Gözlüğü Çizimi 03:24
Hangisi Çizim? | 3 Boyutlu Güneş Gözlüğü Çizimi Merhaba Arkadaşlar! Bu videoda 3 boyutlu çizim serisine güneş gözlüğü ekliyoruz. Video paylaşıp yorum yapmayı unutmayınız :) Çizimini yolla İNSTAGRAM https://instagram.com/mycizim/ Sponsorluk ve iş görüşmeleri için meycizim@gmail.com Sosyal Medya Hesaplarım Bireysel Kanalıma ABONE olmak için https://goo.gl/ubrtsp Snapchatmycizimm YouNowhttps://www.younow.com/MYcizim GRUPhttps://www.facebook.com/groups/97183... YOUTUBE https://www.youtube.com/MEYaraba FACEBOOK https://www.facebook.com/mycizim FACEBOOK PROFİL https://www.facebook.com/mycizimm İNSTAGRAM https://instagram.com/mycizim/ KULLANILAN KALEMLER: Prismacolor Touch Five Marker Kurecolor, derwent coloursoft, Derwent blender Uniball signo, Fabercastel art grip ve clasisc colour Müzik: Brunno - Airwave (Original Mix) FREE Dance Music For Monetize https://youtu.be/cTZn5t3m_5I MY Çizim kanalında 3D çizimler, çizim teknikleri, çizim nasıl yapılır, araba çizimleri kısacası çizime dair her şeyi bulabilirsiniz. Kanalıma araba çizimleriyle başladım zamanla ona ek çizimler yaparak sürdürdüm ve bu yolda devam ediyorum. Uzun uğraşlar sonucu oluşturduğum videolarımı beğenip görüşlerinizi yazarsanız çok mutlu olurum. Çizimle ilgili sorularınızı da dilediğiniz gibi yazabilirsiniz. Kanalım bir nevi çizim dersleri de veriyor. Yeni çizim videolarında görüşmek üzere :) #çizim #gözlük #drawing #realistic #art
Kırışmış Kağıt Çizimi | 3 Boyutlu Çizim 02:01
Kırışmış Kağıt Çizimi | 3 Boyutlu Çizim Bu videoda kırışmış kağıt çizimini 3 boyutlu çizim tekniğiyle çizdim. Siz de çizmemi istediğiniz 3 boyutlu çizimleri yorum yazarak bana iletebilirsiniz. Beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayınız. Yorumlarınız ve önerileriniz benim için çok değerlidir. Kanalıma ABONE olmak için https://goo.gl/nWN0JZ KULLANILAN KALEMLER: Kurecolor, Gold faber, Derwent coloursoft. Sosyal Medya Hesaplarım YOUTUBE https://www.youtube.com/MEYaraba FACEBOOK https://www.facebook.com/MEYaraba FACEBOOK PROFİL https://www.facebook.com/muhammed.e.yuksel İNSTAGRAM https://instagram.com/mycizim/
Hangisi Çizim? | Gerçekçi 3 Boyutlu Çizim 02:49
Hangisi Çizim? | Gerçekçi 3 Boyutlu Çizim cs:go oyununda en beğendim bıçağı çizdim. Sen hangi bıçağı seviyorsun yoruma yaz :) Mailmeycizim@gmail.com Serinin diğer videolarını izledin mi? Buradan izleyebilirsin https://goo.gl/rbJrYz Sosyal Medya Hesaplarım Bireysel Kanalıma ABONE olmak için https://goo.gl/ubrtsp Snapchatmycizimm YouNowhttps://www.younow.com/MYcizim GRUPhttps://www.facebook.com/groups/971837359568025/ YOUTUBE https://www.youtube.com/MEYaraba FACEBOOK https://www.facebook.com/mycizim FACEBOOK PROFİL https://www.facebook.com/mycizimm İNSTAGRAM https://instagram.com/mycizim/ KULLANILAN KALEMLER: Prismacolor Touch Five Marker Kurecolor, derwent coloursoft, Derwent blender Uniball signo, Fabercastel art grip ve clasisc colour MY Çizim kanalında 3D çizimler, çizim teknikleri, çizim nasıl yapılır, araba çizimleri kısacası çizime dair her şeyi bulabilirsiniz. Kanalıma araba çizimleriyle başladım zamanla ona ek çizimler yaparak sürdürdüm ve bu yolda devam ediyorum. Uzun uğraşlar sonucu oluşturduğum videolarımı beğenip görüşlerinizi yazarsanız çok mutlu olurum. Çizimle ilgili sorularınızı da dilediğiniz gibi yazabilirsiniz. Kanalım bir nevi çizim dersleri de veriyor. Yeni çizim videolarında görüşmek üzere :) Speed Draw Zeichnung pagguhit Dessin Dibujo ????????? Çizim ???
Gerçek bir papağan nasıl çizilir 03:47
Gerçek bir papağan nasıl çizilir
Aşırı Gerçekçi 3 Boyutlu Yılan Çizimi 02:23
Aşırı Gerçekçi 3 Boyutlu Yılan Çizimi Aşırı Gerçekçi 3 Boyutlu Yılan Çizimi İlk gördüğünüzde kesinlikle gerçek olduğunu düşüneceğiniz 3 boyutlu bir yılan çizimi. 02.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Aşırı Gerçekçi 3 Boyutlu Yılan Çizimi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Oldukça Gerçekçi Dünya Kupası Çizimi 03:25
Oldukça Gerçekçi Dünya Kupası Çizimi Marcello Barenghi dünya kupasının başladığı şu günlerde güzel bi çizim yapmış yine. 4 saat 16 dakikada dünya kupasının gerçekçi bi resmini çiziyor ...
Gerçek Çizim Gibi Pepsi Kutusu 02:22
Gerçek Çizim Gibi Pepsi Kutusu Marcello Barenghi'nin Mükemmel Çizimlerinden Bir Tanesi, Pepsi Kutusu
Hangisi Çizim Hangisi Gerçek? - Odullu Interaktif Yarışma 01:10
Hangisi Çizim Hangisi Gerçek? - Odullu Interaktif Yarışma 1. soru: Bunlardan Hangisi Cizim? Sağdaki diyorsan: https://youtu.be/W-vUpcsWy1A Soldaki diyorsan: https://youtu.be/x_cxwVpHNsc Yeni bir interaktif yarışma ile karşınızdayız. Bu kez, "Hangisi çizim, hangisi gerçek?" diye soruyor. Diğer interaktif YAPYAP yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/sOMnvi Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
Hangisi Çizim? | 3 Boyutlu Misket Çizimi - Mükemmel Çizimler 02:18
Hangisi Çizim? | 3 Boyutlu Misket Çizimi - Mükemmel Çizimler Benzer Çizim Videoları https://goo.gl/uERKaT Çizim Dersleri https://goo.gl/eRw4ex Sponsorluk ve İş görüşmeleri için meycizim@gmail.com Sosyal Medya Hesaplarım Bireysel Kanalıma ABONE olmak için https://goo.gl/ubrtsp Snapchatmycizimm YouNowhttps://www.younow.com/MYcizim GRUPhttps://www.facebook.com/groups/971837359568025/ YOUTUBE https://www.youtube.com/MEYaraba FACEBOOK https://www.facebook.com/mycizim FACEBOOK PROFİL https://www.facebook.com/mycizimm İNSTAGRAM https://instagram.com/mycizim/ KULLANILAN KALEMLER: Prismacolor Touch Five Marker Kurecolor, derwent coloursoft, Derwent blender Uniball signo, Fabercastel art grip ve clasisc colour Müzik Goblins From Mars - Cowboy from Mars https://youtu.be/fTKwG4w1m7I MY Çizim kanalında 3D çizimler, çizim teknikleri, çizim nasıl yapılır, araba çizimleri kısacası çizime dair her şeyi bulabilirsiniz. Kanalıma araba çizimleriyle başladım zamanla ona ek çizimler yaparak sürdürdüm ve bu yolda devam ediyorum. Uzun uğraşlar sonucu oluşturduğum videolarımı beğenip görüşlerinizi yazarsanız çok mutlu olurum. Çizimle ilgili sorularınızı da dilediğiniz gibi yazabilirsiniz. Kanalım bir nevi çizim dersleri de veriyor. Yeni çizim videolarında görüşmek üzere :)
Lightwave 3D ile Gerçeğe En Yakın Çizim 00:46
Lightwave 3D ile Gerçeğe En Yakın Çizim Chris Jones adlı arkadaşımız Lightwave 3d ve Sculptris ile gerçekleştirmiş bu çizimi, bugüne kadarki gördüklerim arasında en iyisi diyebilirim.
Oscar 2014 Selfie Çizimi 05:14
Oscar 2014 Selfie Çizimi Heather Rooney isimli sanatçının çizdiği birbirinden güzel portre çizimleri. İyi Seyirler Oscars 2014 selfie! Ellen DeGeneres, Meryl Streep, Julia Roberts, Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Lupita Nyong'o, Peter Nyong'o, Angelina Jolie, Brad Pitt, Kevin Spacey, Jared Leto and Channing Tatum.
Gerçekçi Şekilde Nutella Çizmek 03:46
Gerçekçi Şekilde Nutella Çizmek Gerçekçi çizimleri ile ünlü sanatçımız, nutella çizimi ile yine noktayı koyuyor. Helal olsun diyor izliyoruz.
Aşırı Gerçekci 3D Sonic X Çizimim | 3D Çizim Nasıl Yapılır? 02:59
Aşırı Gerçekci 3D Sonic X Çizimim | 3D Çizim Nasıl Yapılır? Merhaba Arkadaşlar! Bu videoda aşırı gerçekçi şekilde Sonic X çizdim. 3D Sonic X çizimimi beğendiyseniz layk tuşuna basmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla 3D çizimlerim için takipte kalın. 3D çizim nasıl yapılırı da bu videoda bulabilirsiniz. Çizim tekniklerini ve çizim yöntemlerini kanalımda bulabilirsiniz. Kanalıma ABONE olmak için https://goo.gl/nWN0JZ Sosyal Medya Hesaplarım YouNowhttps://www.younow.com/MYcizim GRUPhttps://www.facebook.com/groups/971837359568025/ YOUTUBE https://www.youtube.com/MEYaraba FACEBOOK https://www.facebook.com/MEYaraba FACEBOOK PROFİL https://www.facebook.com/muhammed.e.yuksel İNSTAGRAM https://instagram.com/mycizim/ KULLANILAN KALEMLER: Touch Five Marker Kurecolor, derwent coloursoft, Derwent blender Uniball signo, Fabercastel art grip ve clasisc colour MY Çizim kanalında 3D çizimler, çizim teknikleri, çizim nasıl yapılır, araba çizimleri kısacası çizime dair her şeyi bulabilirsiniz. Kanalıma araba çizimleriyle başladım zamanla ona ek çizimler yaparak sürdürdüm ve bu yolda devam ediyorum. Uzun uğraşlar sonucu oluşturduğum videolarımı beğenip görüşlerinizi yazarsanız çok mutlu olurum. Çizimle ilgili sorularınızı da dilediğiniz gibi yazabilirsiniz. Kanalım bir nevi çizim dersleri de veriyor. Yeni çizim videolarında görüşmek üzere :)
Sizce Bu Şişe Gerçek Mi? 03:33
Sizce Bu Şişe Gerçek Mi? Cinquequarti yine mükemmel bir çizimle karşınızda.
Gerçek bir diş macunu tüpü nasıl çizilir 03:52
Gerçek bir diş macunu tüpü nasıl çizilir
3 Boyutlu Çizim 03:44
3 Boyutlu Çizim Marcello Barenghi'nin mükemmel çizimlerinden bir tanesi, 3 boyutlu çizim
Gerçek Fındık Çizimi 03:50
Gerçek Fındık Çizimi Marcello Barenghi'nin mükemmel çizimlerinden bir tanesi,gerçek fındık çizimi
Hangisi Çizim? | 3 Boyutlu Bıçak Çizimi 03:18
Hangisi Çizim? | 3 Boyutlu Bıçak Çizimi Çizimlernizi Snap adresime gönderebilirsinizmycizimm Sipariş çizim fiyat almak içinmeycizim@gmail.com Hangisi Çizim https://youtu.be/SS2pdVstVV4 Elime Çatal Saplandı https://youtu.be/M3fVRelKkn8 Kareleme İçin İnternet Sitesi https://youtu.be/37OvUsQsqog Sosyal Medya Hesaplarım Bireysel Kanalıma ABONE olmak için https://goo.gl/ubrtsp Snapchatmycizimm YouNowhttps://www.younow.com/MYcizim GRUPhttps://www.facebook.com/groups/971837359568025/ YOUTUBE https://www.youtube.com/MEYaraba FACEBOOK https://www.facebook.com/MEYaraba FACEBOOK PROFİL https://www.facebook.com/muhammed.e.yuksel İNSTAGRAM https://instagram.com/mycizim/ KULLANILAN KALEMLER: Prismacolor Touch Five Marker Kurecolor, derwent coloursoft, Derwent blender Uniball signo, Fabercastel art grip ve clasisc colour MY Çizim kanalında 3D çizimler, çizim teknikleri, çizim nasıl yapılır, araba çizimleri kısacası çizime dair her şeyi bulabilirsiniz. Kanalıma araba çizimleriyle başladım zamanla ona ek çizimler yaparak sürdürdüm ve bu yolda devam ediyorum. Uzun uğraşlar sonucu oluşturduğum videolarımı beğenip görüşlerinizi yazarsanız çok mutlu olurum. Çizimle ilgili sorularınızı da dilediğiniz gibi yazabilirsiniz. Kanalım bir nevi çizim dersleri de veriyor. Yeni çizim videolarında görüşmek üzere :)
Gerçek Gibi Görünen Göz Çizimi 03:38
Gerçek Gibi Görünen Göz Çizimi http://www.marcellobarenghi.com Music by Kirill Khursey please feel free to visit http://www.khurseymusic.com Support my Facebook page: https://www.facebook.com/MarcelloBarenghi :) FINAL...
Gerçeğinden Daha Gerçek 3 Boyutlu Örümcek Çizimi 02:21
Gerçeğinden Daha Gerçek 3 Boyutlu Örümcek Çizimi Ağzım resmen açık izledim(deyim olarak). Abimiz çok başarılı. Eğer bu dalda hobisi olanların kendini geliştireceği bir içerik olduğunu düşünüyorum. Olay basit ama yetenek işte. Saygılar.
Gerçeğinden Daha Gerçekçi Akan Boyalar | 3D Çizim 01:38
Gerçeğinden Daha Gerçekçi Akan Boyalar | 3D Çizim Salvador Dali'nin akan saatleri varsa benim de akan boyalarım var :) 3D çizim tekniğiyle yaptığım gerçeğinden daha gerçekçi akan boyalar videomu beğendiyseniz like tuşuna basmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Çizim tekniklerini ve çizim yöntemlerini kanalımda bulabilirsiniz. Kanalıma ABONE olmak için https://goo.gl/nWN0JZ Sosyal Medya Hesaplarım YOUTUBE https://www.youtube.com/MEYaraba FACEBOOK https://www.facebook.com/MEYaraba FACEBOOK PROFİL https://www.facebook.com/muhammed.e.yuksel İNSTAGRAM https://instagram.com/mycizim/ KULLANILAN KALEMLER: Kurecolor, derwent coloursoft, Derwent blender Uniball signo, Fabercastel art grip ve clasisc colour MY Çizim kanalında 3D çizimler, çizim teknikleri, çizim nasıl yapılır, araba çizimleri kısacası çizime dair her şeyi bulabilirsiniz. Kanalıma araba çizimleriyle başladım zamanla ona ek çizimler yaparak sürdürdüm ve bu yolda devam ediyorum. Uzun uğraşlar sonucu oluşturduğum videolarımı beğenip görüşlerinizi yazarsanız çok mutlu olurum. Çizimle ilgili sorularınızı da dilediğiniz gibi yazabilirsiniz. Kanalım bir nevi çizim dersleri de veriyor. Yeni çizim videolarında görüşmek üzere :)
İnanılmaz Gerçekçi Kurt Çizimi 02:28
İnanılmaz Gerçekçi Kurt Çizimi İnanılmaz Gerçekçi Kurt Çizimi Time lapse görüntüleriyle aşırı gerçekçi kurt çizimine tanık oluyoruz. Resim yapan sanatçılar öylesine eserler ortaya koyuyorlar ki, resim değil de, fotoğraf olduğu konusunda şüpheye düşüyoruz...
Havada Duruyormuşçasına Aşırı Gerçekçi Top Çizimi 02:10
Havada Duruyormuşçasına Aşırı Gerçekçi Top Çizimi Havada Duruyormuşçasına Aşırı Gerçekçi Top Çizimi Adam öyle bir çizdi ki sanki havada duruyor. Kameraya yansıyan muhteşem görüntüler sizlerle...
Gerçek Gibi Elma Çizimi 02:33
Gerçek Gibi Elma Çizimi Marcello Barenghi'nin Mükemmel Çizimlerinden Bir Tanesi, Gerçek Elma Çizimi
Darth Vader Çizimi | Gerçekçi Karakter Çizimi 03:26
Darth Vader Çizimi | Gerçekçi Karakter Çizimi
Parlayan Zümrüt Çizimi 02:58
Parlayan Zümrüt Çizimi
3D Angry Bird Çizimi | Çizim Nasıl Yapılır? 03:04
3D Angry Bird Çizimi | Çizim Nasıl Yapılır? Hangisi çizim; https://youtu.be/SS2pdVstVV4 Dark Vader çizimi; https://youtu.be/bXrGnk7fqBI Renk koyulaştırma nasıl yapılır; https://youtu.be/TNKyNtuJHWk Nissan Skyline GTR R34 çizimi; https://youtu.be/5dCJLwWjNaQ Merhaba Arkadaşlar! Bu videoda Angry Bird çizeceğiz. Her zaman gördüklerinizden farklı bu sinirli kuşumuza hazır mısınız? Sosyal Medya Hesaplarım Bireysel Kanalıma ABONE olmak için https://goo.gl/ubrtsp Snapchatmycizimm YouNowhttps://www.younow.com/MYcizim GRUPhttps://www.facebook.com/groups/971837359568025/ YOUTUBE https://www.youtube.com/MEYaraba FACEBOOK https://www.facebook.com/MEYaraba FACEBOOK PROFİL https://www.facebook.com/muhammed.e.yuksel İNSTAGRAM https://instagram.com/mycizim/ KULLANILAN KALEMLER: Prismacolor Touch Five Marker Kurecolor, derwent coloursoft, Derwent blender Uniball signo, Fabercastel art grip ve clasisc colour MY Çizim kanalında 3D çizimler, çizim teknikleri, çizim nasıl yapılır, araba çizimleri kısacası çizime dair her şeyi bulabilirsiniz. Kanalıma araba çizimleriyle başladım zamanla ona ek çizimler yaparak sürdürdüm ve bu yolda devam ediyorum. Uzun uğraşlar sonucu oluşturduğum videolarımı beğenip görüşlerinizi yazarsanız çok mutlu olurum. Çizimle ilgili sorularınızı da dilediğiniz gibi yazabilirsiniz. Kanalım bir nevi çizim dersleri de veriyor. Yeni çizim videolarında görüşmek üzere :) Zero Chaotic - The Architects (Original Mix) Creative Commons FREE MUSIC Music For Monetize Creative Commons FREE MUSIC Download ? Artist: Zero Chaotic - Zero Chaotic Music Playlist: http://bit.ly/ZeroChaotic-MFM