Hoşgeldiniz!

Çorum Videoları

Komik Çorumlu Videoları

O Ses Çorum (Vur Bana) "Çorumlu Amir" 00:42
O Ses Çorum (Vur Bana) "Çorumlu Amir"
Çorumlu Ercan'ın Beatboxlu Türkü Performansı 03:20
Çorumlu Ercan'ın Beatboxlu Türkü Performansı Çorumun medar-ı iftiharı Ercan müzik piyasalarını alt üst edecek olan performansını izliyoruz sonuna kadar izleyebilen arkadaşları alkışlıyoruz efendim .
Çorum'da Yeni Elemana 'tabut Şakası' 01:39
Çorum'da Yeni Elemana 'tabut Şakası' İşyerlerinde çalışan insanların birbirlerine şakalar yapması çok doğal bir şeydir ve doğal karşılanır. Ancak çalışılan mekan eğer tabut üreten bir fabrika ise söz konusu şaka çok daha korkunç olabiliyor. Çorum'da tabut üreten bir firmada çalışanlar arasında yapılan 'tabut şakası' işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Tabut üreten bir firmada çalışan işçiler, yeni işe başlayan bir arkadaşlarına şaka yapmak istedi. ÜRETİLEN TABUTUN İÇİNDEKİ ÖLÜ BİRANDA CANLANIRSA Plan gereği bir işçi üzerine kefen alarak tabutun içerisine girdi. Bir süre sonra diğer çalışanlar yeni çalışana işyerini gezdirmeye başladılar. Tabutun başına gelen işçiler yaptıkları işi anlatmaya başladı. Bu sırada tabutun içerisinde bulunan işçi bir anda tabutun kapağını açtı. Tabutun hareket ettiğini gören yeni işçinin yaşadığı büyük panik ve korku ise işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Yeni çalışan, tabutun kapağının açılması ile birlikte koşarak işyerinden kaçtı.
Çorum 1.LGBT Onur Yürüyüşü 02:22
Çorum 1.LGBT Onur Yürüyüşü Beyler... Türkiye'yi etkisi altına alan ılık hava dalgası hiç beklenmedik bir yeri vurdu. Çorum. Gerek bu dalgadan etkilenen dayıların tipleri gerekse yapıldığı yer açısından çok ilginç bir video.
Çorumluyuz. Kendimizden Sorumluyuz. 00:39
Çorumluyuz. Kendimizden Sorumluyuz. Kenya'nın Çorum'a bağlı ufak bir kazasından gelen bu sevimli arkadaş Türkçeyi çok iyi konuşuyor.
Çorum'da Yola Düşen Tabut 00:15
Çorum'da Yola Düşen Tabut Çorum’da hareket halindeki belediyeye ait cenaze aracından yola tabut düştü. Boş olan tabut, görevliler tarafından yoldan kaldırıldı. Çorum'un Bahabey Caddesi ile Gazi Caddesi'nin kesiştiği kavşakta Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna cenaze almak için giden cenaze aracının üzerindeki tabut düştü. Kırmızı ışıkta yol ortasında duran tabut bir anda görenleri şaşkına çevirdi. Vatandaşların uyarması üzerine sürücü geri dönen sürücü, boş tabutu tekrar araca koyarak yoluna devam etti.
Çorum'da Trafik Kazaları Mobeseye Yansıdı 01:53
Çorum'da Trafik Kazaları Mobeseye Yansıdı Çorum'da meydana gelen trafik kazaları mobese kameralarına yansıdı. 42 noktada 55 kameranın bulunduğu kentte, sürücü hatalarından kaynaklanan kazaların yanı sıra yayaların da dikkatsizliği nedeniyle oluşan kazaların da olduğu gözleniyor.
Çorumlu Youtuber Yumurta Kapışması 06:09
Çorumlu Youtuber Yumurta Kapışması Çorumlu youtuber, eşi ile yumurta kapışması yapıyor... Youtuber ortamında pek de aşina olmadığımız Şivelerine rağmen tatlı bir çiftimiz.. İyi Seyirler
Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 01:23
Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar Çorum ulu cami tuvaletinde kameraya yansıyan görütüler oha dedirtti. Ayrıca tuvalete kamera koymak da başka soruları akla getirebilirir.
Sigara Kamu Spotun Çorum Versiyonu 00:34
Sigara Kamu Spotun Çorum Versiyonu O bir Afrikalı ama kendisini Çorumlu gibi hissediyor. İşte Çorumlu Amir Zakaria'nın sigara ile ilgili kamu spotu.
Çorumlu Patlayan Genç (Martin Garrix) 03:21
Çorumlu Patlayan Genç (Martin Garrix) Herşey 1:00 dan sonra başlıyor arkadaşımız şarkının slow olduğu yerde oynayamıyormuş gibi yapsada bombayı 1:39 da kendini patlatıp imha ederek patlatıyor 2:58 deki patlamasında ise 400 volt sanayi elektriği içinden geçermişcesine dans ediyor
Osmancık Truva - Çorum Dublajı (Director's Cut - HD) 21:54
Osmancık Truva - Çorum Dublajı (Director's Cut - HD) İlki 2006 yılında yapılan Truva Çorum Versiyonunun Hd olarak yeniden montajlanmış halidir. Herkese iyi seyirler oldukça güzel olmuş. Bir iki replik; "ayıoğlu ayı'nın oğlu am.na goymaya geliyom aha " http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/75474/osmancik-truva-corum-dublaji-directors-cut
Polisler Çiftetelli Oynayıp, İp Atladı - Çorum 01:53
Polisler Çiftetelli Oynayıp, İp Atladı - Çorum Çorum Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce Düzenlenen "Huzur Pikniği"nde Polisler, Müzik Eşliğinde Çiftetelli Oynayıp, İp Atlayarak Hoşça Vakit Geçirdi.
Çorum İle Yozgat'ı Birleştiriyorlarmış Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 02:45
Çorum İle Yozgat'ı Birleştiriyorlarmış Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı Bu ilginç sokak röportajında insanların bilgisini ölçercesine Çorum İle Yozgat'ın birleştirildiğini ve bu konu hakkında ne düşündükleri sorulmuş.
Çorum Kızlarının Sevgilisi Arsız Bela 03:30
Çorum Kızlarının Sevgilisi Arsız Bela Anadolu'da şehir şehir gezip anadolu çomarı, Türk kezbanı eğlendiren Arsız Bela'nın Çorum konseri. Konser yeri düğun salonundan hallice... Bir sonraki duragımızda gorüsmek uzere. Hoşçakalın
Hızarcı Faik - Çorum Versiyon (Küfür İçerir) 10:46
Hızarcı Faik - Çorum Versiyon (Küfür İçerir) Mikrop adamların yaptığı bu video, 2000'li yılların tüm mp4 oynatan telefonlarının bluetooth özelliğini keşfetmesini sağlayan yegane bir yapımdır. Sitede bulamayınca şaşırmadım değil hani.
Çorum'da Kandil Kutlamak - (Sosyal Mesaj İçerir) 04:11
Çorum'da Kandil Kutlamak - (Sosyal Mesaj İçerir) Çorum'da yayın yapan yerel bir televizyonun Miraç Kandili sebebiyle sokaktaki vatandaşlara mikrofon uzatması ve akabinde gelişen komik diyaloglar. Kombocu dedeler, mesaja karşı abiler, mikrofonu önce dinleyip sonra ahize gibi kulağına amcalar ve daha neler neler. Yurdum insanı ve enteresan manzaralar. Hepsine birden alkış...
Şakir (Shrek) - Çorum Dublajı (Director's Cut) 34:04
Şakir (Shrek) - Çorum Dublajı (Director's Cut) Bir başka dublaj efsanesi de bataklık meskenli yaratığımız Şakir ve eşek arkadaşının maceralardır. Bu adamlar (mikrop adamlar) dublaj işinde tutturunca malzeme bulmakta zorlanmışa benzemiyorlar. Dilimize pelesenk olmuş replikleri, küfür dağarcığımızın genişlemesine yaptığı nadide katkıları ile birlikte Osmancık-Truva'dan sonra en popüler dublajları olmuştu. Bunları unutmayalım unutturmayalım efenim...
Truva Dublajı (Çorum Versiyon) 05:14
Truva Dublajı (Çorum Versiyon) Herkesin izleyip, ezberlemiş olmasına rağmen arşivlerimizde yerini alması gereken bir çalışma.Bir dublaj neyse işte o... =Oynayanlar= Bilal Emmi Hıdır Süleymaaan Hamza(çoğu kişi Hasan diye anlar) Atlı garip sesli kişilik Çadıra giren meraklı çocuk ve 2 ordu
Çorum Valisi Top Sakallı Mühendisi Kürsüden Kovması 00:42
Çorum Valisi Top Sakallı Mühendisi Kürsüden Kovması Türkiye'de zaman zaman öfkesine yenik düşüp kamera önünde bazı memurları azarlayan valiler oldu. Ama bu seferki gerekçe ilginç. Çorum Valisi Mustafa Toprak, bir toplantıya kot pantolonuyla katılan ve top sakalı olan bir jeoloji mühendisini azarladı. Azar işiten mühendis toplantı salonunu terketti.
Çorum Halkının Belediye Başkanının 5 Yılını Değerlendirmesi 06:25
Çorum Halkının Belediye Başkanının 5 Yılını Değerlendirmesi Çorum halkı belediye başkanı Muzaffer Külcü’nün 5 yılını nasıl değerlendiriyor.