Hoşgeldiniz!

Yozgat Videoları

Komik Yozgatlı Videoları

Sindire Sindire Halay Çekmek - Yozgat (Derbent Köyü) 01:43
Sindire Sindire Halay Çekmek - Yozgat (Derbent Köyü) Az sonra izleyeceğiniz videoda, dünya gözüyle sindire sindire halay çeken muhteşem üçlü'ye şahit olacaksınız. Soldan sağa Deli Mehmet - Godeklerin Mehmet ve Kavrık Hasan'dan oluşan folklorik grubumuzu şakşakcı dostlarıma sunmaktan onÖr duyuyorum efendim. Ayrıca düğün evi'nin çatısındaki muhteşem ışık gösterisi de, takdireşayan bir görsel şölen sunuyor.
Gangnam Style'ın Yozgat'ta Yarattığı Bonzai Etkisi 03:33
Gangnam Style'ın Yozgat'ta Yarattığı Bonzai Etkisi Yozgat Yerköy'de çekilen bu video yöre halkının Gangnam Style'a verdiği tepkiyi ölçümlemektedir. Bilgisayarınızın ayarlarıyla oynamayınız!
Kamera Görünce Korkan Yozgat İnsanı 03:27
Kamera Görünce Korkan Yozgat İnsanı Türkiye'mizin en modern şehirlerinden olan Yozgat'da, röportaj için sokağa çıkan muhabir kızımız Yozgat insanının kameralardan kaçması üzerine zor anlar yaşar. Ufak şeker mi şeker bir kız çocuğundan başka kimse kameraya konuşmak istemez.
Nusret'in Fiyatlarına Ayar Olan Yozgatlı Dayının İsyanı 01:23
Nusret'in Fiyatlarına Ayar Olan Yozgatlı Dayının İsyanı Yozgatlı dayı Nusret'in fiyat politikasına sert bir eleştiri yaparak tepkisini dile getirdi. Meşhur tuz atma pozunu da yapmaktan kendini alıkoyamayan dayının o isyanı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kırmızı Işıkta Durulmayan Şehir Yozgat 00:42
Kırmızı Işıkta Durulmayan Şehir Yozgat Türkiye'nin en büyük metropollerinden olan Yozgat şehrimizin trafikte yaşadığı en büyük sorunun ortaya koyulduğu bir video olmuş. Umarım yetkililer üzerlerine düşen görevi yaparlar ve Yozgatlılar daha fazla mağdur olmaz.
Yozgat Tanıtımı - Leyla ile Mecnun 06:55
Yozgat Tanıtımı - Leyla ile Mecnun Ülkemizin en güzide şehirlerinden Yozgat'a Leyla Mecnun ekibi gider. Ve güzel ilimizin tanıtımını gerçekleştirir. Yozgat, son zamanlarda eklenen videoları ile birlikte ölmeden mutlaka uğramamız gereken şehirler arasında ilk yerini almış bulunmaktadır.
Yozgat Gençlerini Çıldırtan Arsız Bela 02:39
Yozgat Gençlerini Çıldırtan Arsız Bela Lokma gününden hallice bir ortamda gerçekleşen konser Arsız Bela'nın sunucu bayan tarafından övgü dolu sözler ile çağrılması ile başlar. Sonrasında kitleleri peşinden sürükleyen arabesk rapçi muhteşem şarkısına başlar. Oyy gülüm gitme nolur!!! 2:00 dakikadan sonra muhteşem konser meydanını ve izdihamı görebilirsiniz.
Orta Doğu Ülkelerini Sayabilir misiniz? - Yozgat 05:03
Orta Doğu Ülkelerini Sayabilir misiniz? - Yozgat Yozgat'ta vatandaşlara Orta Doğu ülkelerini soruyorlar ve ilginç cevaplar alıyorlar. 2.20'de dayıya özellikle dikkat çekmek istiyorum. Fransa diyen var sayın seyirciler. İyi seyirler.
Yozgat Belediye Başkanı Olsanız Ne Yapardınız? 04:58
Yozgat Belediye Başkanı Olsanız Ne Yapardınız? Yozgat belediye başkan adayı Satılmış Erdoğan'ın mutlaka izlemesi gereken bir video. Vatandaşların sorunlarının gözler önüne serildiği videomuzda halkın en büyük sorunu temizlenmeyen karlar ve sosyal etkinliklerin az olması. Yozgat öğrencileri şehire bolca café istiyor, ne bileyim nargile içmek istiyor. Devletin buna birşey yapması lazım.
Kaçma Birader - Erdinç ft. Halil - Yozgat Akşamları 03:24
Kaçma Birader - Erdinç ft. Halil - Yozgat Akşamları Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen “Kaçma Birader”in senaryosu; “Kardeş Payı”yla isimlerini duyuran ve dizinin çok sevilen senaristlerinden Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyor. Emrah Kaman’ın aynı zamanda rol aldığı ve sinemaseverleri kahkahaya boğacak filmin diğer başrollerini Zafer Algöz, Melek Baykal, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Nursel Köse ve Necip Memili paylaşıyor. “Kaçma Birader”in yönetmenliğini ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı üstleniyor.
Yozgat Halkına Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Sormak 03:44
Yozgat Halkına Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Sormak chp ve mhp'nin çatı adayı ekmeleddin ihsanoğlu'nu hemşehrileri ne kadar biliyor ve tanıyor izliyoruz efenim.
Yozgat Gençlerinin Bilime Desteği 01:16
Yozgat Gençlerinin Bilime Desteği Geçmişten günümüze bilimin ve ilimin beşiği olmuş Yozgat ilimizden Fen lisesi öğrencilerinin geleceğe ışık tutan daha önce denenmemiş Tübitak projeleri hakkında kısa bir video. Mısır nişastasına su katılarak yapılan keşfin çığır açabileceği düşüncesindeyim, teşekkürler Yozgat.
Çatıda Mahsur Kalan İnek - Yozgat 04:45
Çatıda Mahsur Kalan İnek - Yozgat Yozgat'ın çekerek ilçesine bağlı Kurtağılı köyünde bir inek çatıda mahsur kalıyor ve köylülerin uğraşı sonucu kurtuluyor efenim izliyoruz.
Yozgat İsmi Nereden Geliyor (Çok Ciddi) 00:42
Yozgat İsmi Nereden Geliyor (Çok Ciddi) Yozuna yoz gatılsın Yozgat olsun demiş Hızır (a.s.) o günden bu güne hiçbir şey değişmeyerek Yozgat olarak gelmiş.
Yozgat Halkının Kahvenin Faydaları ile İmtihanı 05:15
Yozgat Halkının Kahvenin Faydaları ile İmtihanı Kahvenin faydalarını bilmeyen yozgatlılarla yapılan röportajı izliyoruz. Yozgat'ta yaşamak bir ayrıcalıktır.
Türkiye 7'incisi Yerli Otomobil - Yozgat Bozok Üniversitesi 02:53
Türkiye 7'incisi Yerli Otomobil - Yozgat Bozok Üniversitesi Yozgat Bozok Üniversitesi öğrencileri, güneş enerjisiyle çalışan elektrikli otomobil üretti.Atılgan isimli bu araç şimdiden piyasaları karıştıracak gibi görünüyor.İzliyoruz
Ödev Yapabilmek İçin Çatıya Çıktılar  01:15
Ödev Yapabilmek İçin Çatıya Çıktılar Yozgat'ta öğretmenlerinin verdiği ödevleri araştırmak isteyen iki kardeş, evlerinde internet çekmeyince, bir hayli ilginç ve bir o kadar da tehlikeli bir yola başvurdu. İki kardeş internetin çektiği tek yer olan çatıya çıktı.
Benimki de Yozgat Olsun 01:01
Benimki de Yozgat Olsun 1988 yapımı Hülya filminden bir kesit. Güzel sanatlar akademisinde resim bölümü öğrencisi olan zengin aile kızı Hülya'nın köpeği Zilli kaybolur, köpeği bulan yoksul İbrahim fellik fellik köpeğini arayan Hülya'ya Zilli'yi geri getirir ve aralarında bir arkadaşlık başlar. İlerleyen günlerde İbrahim'in balıkçıya götürmeyi teklif ettiği Hülya teklifi kabul etmesine rağmen kendini kebapçıda bulur ancak bu ortama oldukça yabancıdır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2187/ibrahim-tatlises-vs-hulya-avsar-espri-bombardimani
Amanda Cerny Yozgat'a Gelin Geliyor ! 10:53
Amanda Cerny Yozgat'a Gelin Geliyor ! Snapchat ve Instagram'ın dünyaca ünlü yıldızı Amanda Cerny’i, iki gün önce Twitter'dan Yozgat’a davet eden Cafer Lalek isimli vatandaşın bu özgüveni sosyal medyanın gündemine oturdu. Birçok insan Cafer Lalek'le dalga geçti ancak bugün o insanları şoke eden bir gelişme yaşandı. Amanda Cerny, Twitter hesabından Yozgatlı Lalek'e evlenme teklifi etti. Hesabın bir troll hesabı olup olmadığı bilinmiyor. Öyle ki sosyal medya kullanıcıları olayın artık "Yozgat virali" olduğu teorisini bile öne sürmeye başladı. Amanda Cerny’i, iki gün önce Twitter'dan Yozgat’a davet eden Cafer Lalek isimli vatandaşa Cerny dün Yozgat daveti karşısında, “Bing gerçekten bunu çevirmede oldukça berbat.. Haha.. Ama anladığım kadarıyla beni Türkiye’ye ziyarete davet ediyorsun?” diyerek yanıt vermişti. Cafer Lalek de bu tweete "Türkçen yog mu" diye tweet atarak yanıt vermişti. Bugün ise sosyal medyayı karıştıran bir olay yaşandı ve Amanda Cerny, Cafer Lalek'e "Sevgili Cafer Lalek benimle evlenir misin" diye yazdı. Cerny tweetini hem Türkçe hem de İngilizce attı. Bu tweet dakikalar içerisinde binlerce retweet'e kadar uzandı. Türkiye'deki sosyal medya kullanıcıları Cafer Lalek'i Milli Takım'dan daha başarılı bulurken, bazıları da Lalek'i halk kahramanı ilan etti. Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://goo.gl/pWWbem Subscribe!https://goo.gl/pWWbem **** Scorp uygulamasını ücretsiz indirmek için hemen tıklayın! Scorp Android - https://goo.gl/VvjIWw Scorp İOS - https://goo.gl/iczFBg **** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Bize buralardan da ulaşabilirsiniz; https://scorpapp.com/ https://www.facebook.com/scorpapp https://twitter.com/scorpapp https://instagram.com/scorpapp/
2 Kişiyi Öldürüp Canlı Yayın Yapan Adam 21:47
2 Kişiyi Öldürüp Canlı Yayın Yapan Adam Yozgat'ın sarıkaya ilçesinde 2 kişiyi öldürüp ardından facebook'da canlı yapan ve hesap daha kapanmadı daha çok kelle alacağım diyen katil.ismi doğan murat şuan cezaevinde