Hoşgeldiniz!

İzmir Videoları

Komik İzmirli Videoları

İzmir Gündoğdu Meydanında Sarhoş Dansı 00:38
İzmir Gündoğdu Meydanında Sarhoş Dansı İzmir gündoğfu meydanında mobeseye yakalanan ne içtikleri belirsiz bir grup dans etmeye çalışıyor. her ne kadar senkron hareket edemeseler de yetenek anlamında gelecek vaadediyorlar.
En Son Ne Zaman Seviştiniz - İzmir 02:12
En Son Ne Zaman Seviştiniz - İzmir Bu röportajımızda sevgiliniz var mı ve en son ne zaman seviştiniz sorusunu sorduk. İşte izmirlilerin cevaplrı.
İzmir Havalimanı'nın Billboard'unu Kıran Ergenler 01:26
İzmir Havalimanı'nın Billboard'unu Kıran Ergenler Efendim videodaki malum ergenlerin ilk defa bir bavul taşıma aracı gördükten sonra yaptıkları insani davranışları ve sonucunu izliyoruz. Buyrun.
Umarsızca Dans Eden Genç (İzmir) 01:41
Umarsızca Dans Eden Genç (İzmir) İzmir Bornova da yaşayanlar bilir bu meydanda genşler paten kayar bisiklet sürer bu arkadaşta onlardan biri güzel dans ediyor ben beğendim umarım siz de beğenir güzel yorumlarınızı yaparsınız.
İzmir Jandarma Komando Yakın Dövüş Eğitimleri 03:35
İzmir Jandarma Komando Yakın Dövüş Eğitimleri İzmir Jandarma Komando Yakın Dövüş Eğitimlerini izleyerek öğreniyoruz. Helikopterden diğerine atlarken şarjör değiştirenlere selam olsun.
Türkiye'de Ambulans Şoförü Olmak - İzmir 112 08:39
Türkiye'de Ambulans Şoförü Olmak - İzmir 112 Gelen telefondan sonra yola çıkan 112 Acil Ambulans servisinin kaza yerine ulaşma zorluklarını izleyeceğiz.
Katlanır Bisikletin İzmir Metrosu'nda Yasak Olması 05:36
Katlanır Bisikletin İzmir Metrosu'nda Yasak Olması 2013 yılı başında İzban ve Metro yönetimi bisikletlerin günün belirli saatlerinde, belirli vagonlarında taşınabileceğine dair duyuru yapmıştır. http://www.izban.com.tr/Sayfalar/Haber_Ayrinti.aspx?Haber=217 https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151326888139395.489958.169065599394&type=1 Fakat gel gelelim tasarımı toplu ulaşım araçlarına rahatça entegre olabilmek için katlanır hale getirilerek minimum boyutlara dönüştürülen katlanır bisiklet katlanmış olduğu halde yukarıda belirtilen saatler dışında Metro'ya alınmıyor... Yorum sizin... Video çekim tarihi: 21.11.2013 Not: Bu videonun devamı olarak 2 video daha vardır. Onlar da http://www.canavarkesifte.com/ adresinde mevcuttur oradan izleyebilirsiniz.
İzmir Usulü Meşhur Kokoreç 01:21
İzmir Usulü Meşhur Kokoreç Türkiye'nin en iyi kokoreçinin yapıldığı yerde, izmirde izmirin en iyi kokoreççisi Asım ustadan izliyoruz. İstanbulun domatesli kokoreç çorbasına alışkanlara garip gelebilir ama kokoreç böyle yenir,yenmelidir. Ankara kokoreçine alışmış, ince kıyım seven ,ağza az büyük bir parça ya da koku geldiğinde tiksinen beni bile müdavimi yapacak kadar iyi yapar asım usta. Ekmek içinde iri kıyım diler kokoreçi, gerek yoktur fazla uğraşmaya çünkü ağızda lokum gibi dağılır zaten. Aoç de iki saat takada tukada kıyılmış üstüne yarım kilo baharat atılmış kokoreçte bile sakatat kokusu, ve kayış gibi bağırsak gelirken ağzınıza , asım ustada bu kadar iri olmasına rağmen hiç birini yaşamazsınız.
Sokak Röportajları -  İzmir Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 02:31
Sokak Röportajları - İzmir Deyince Aklınıza Ne Geliyor? Sokak Röportajları ekibi yine sokağın nabzını tutmaya devam ediyor..
İzmir Düğünü  Ve Harmandalı 01:59
İzmir Düğünü Ve Harmandalı Cağnım memleketimdeki bir düğünden harmandalı manzarası.Tabi bu oyunu ilginç yapan birşey olmalı. yaklaşık 250 kişi aynı anda düğün salonunda bu oyunu oynarsa, insan köpeği ısırmış oluyor sanırım. pistte oynayanlar, biraz çalışmayla senkronize su balesi bile yapabilir gibi geliyor bana.
Justin Bieber Hayranı Ergenler - İzmir 04:19
Justin Bieber Hayranı Ergenler - İzmir Castinci ergenlerimiz İstanbul'dan sonra bu defa İzmir'de yürüyüş gerçekleştirmişler. Benim dikkatimi çeken nokta bu defa yürüyüşte iki oğlan da var. Özellikle Kauna Point tişörtlü elemana dikkat etmenizi öneririm. Başkalarının adına utanan site alkışlarlayaşıyorum.com
İzmir Freestyle 2 (Küfür İçerir) 05:16
İzmir Freestyle 2 (Küfür İçerir) İzmirli rapçi gençlerin kendi arasında eğlenmesini izliyoruz. Öncesinde de http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/195923/izmir-freestyle-kufur-icerir
Yağmuru Ticarete Dönüştürdü  03:12
Yağmuru Ticarete Dönüştürdü İzmir’i etkisi altına alan sağanak yağmurda mahsur kalanların imdadına bir çocuk yetişti. 13 yaşlarında bir çocuğun yağan yağmuru ticarete dönüştürerek bisiklet selesinde ücret karşılığı vatandaşları karşıdan karşıya geçirmesi görenleri hem güldürdü hem şaşırttı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün günlerdir yaptığı yağış uyarısı tüm yurdu olduğu gibi İzmir’i de etkisi altına aldı. Öğle saatlerinde aniden bastıran sağanak yağmura vatandaşlar hazırlıksız yakalandı. Kimileri seyyar satıcılardan şemsiye alırken, kimileri poşeti başına geçirerek yağmurdan korunmaya çalıştı. Yağan yağmurda yol sel altında kalırken bazıları ayaklarına poşet giydi, bazıları yalın ayak yürüdü. Kentin sular altında kalmasıyla ne yapacağını şaşıran vatandaşlar, karşıdan karşıya geçmekte zorlandı. Bu esnada kocaman bir selesi olan bisikletiyle gelen 13 yaşlarında bir çocuk, yaptığı uygulama ile görenleri hayrete düşürdü. ÜCRETLE KARŞIYA GEÇİRDİ Yağmur yağmasını fırsata çeviren çocuk, vatandaşları 5 TL karşılığında bisikletin selesine alarak karşıdan karşıya geçirdi. Küçük çocuk çabası karşılığında kimi vatandaşlardan 20 TL kopardı. Herkesin şaşkınlık yaşadığı anlarda, yağmurdan çaresiz kalan ve ıslanmak istemeyen vatandaşlardan bazıları, bisikletin selesine atlayarak karşı kaldırıma geçti. Kimileri tek başına seleye atlarken, kimileri iki üç kişi seleye atlayınca ağırlıkla birlikte yağmur suyuna gömüldü. O anlara şahit olan vatandaşlar kahkahaya boğuldu. “KREDİ KARTI GEÇMİYOR, MAHSUR KALDIK” Küçük çocuk yaptığı işi ticaret olarak nitelerken, bir vatandaş da olayı turizme hizmet olarak nitelendirdi. Karşı kaldırıma geçmek isteyen bir kadın ise yanında nakit olmadığı için geçemediğini belirterek, “Kredi kartı da geçmiyor, mahsur kaldık burada” dedi. TÜRK’ÜN ZEKASI Seleye atlayan bir çift de el sallayarak güle oynaya karşı kaldırıma geçti. Görenlerin hayrete düştüğü anlarda, vatandaşlar Türk zekasının ve girişimciliğin yağmurda bile ortaya çıktığı yorumunu yaptı.
Türkiye Sokak Lezzetleri Söğüşçü Murat - İzmir 01:32
Türkiye Sokak Lezzetleri Söğüşçü Murat - İzmir Türkiye'de de garip yiycekler var aslında. Kokoreç, işkembe, söğüş gibi. Ama severek yiyoruz değil m? Söğüş günün her saatinde yenen aşırı lezzetli bir yiyeceğimiz. Fakat ben göz, beyin falan karıştırmıyorum o ayrı.
Uğur Çakır - Burası Şirince (İzmir Rap) 05:43
Uğur Çakır - Burası Şirince (İzmir Rap) İzmirin "Şirince" adlı bir köyünde barda çalışmakta olan Uğur Çakır adlı kardeşimiz, gece klübünden yabancı uyruklu oldukları belli olan hatunları toplar ve olaylar gelişir. Yoldan geçerken teyzelere sarılmayı da ihmal etmez.
İzmir Metrosu'nda Duyarlılık Dersi 01:20
İzmir Metrosu'nda Duyarlılık Dersi 13.01.2016 14:40 tarihinde İzmir Metrosu - Fahrettin Altay istasyonunda gerçekleşen bir polis 'işlemi'dir. Bu yerde yatan arkadaşı istasyonda sürekli görürüz. Dilenir sabahtan akşama kadar görevliler işleri gereği dışarı çıkartır, bu rutin olaya çok sık tanık oluruz. Bu sefer ki biraz farklı olmuş, şöyle ki; Şahıs, muhtemelen çıkmakta diretince polis çağırılmış. Ben olayın burdan sonrasına tanık oldum. Gelen sivil memur arkadaşlar dilenciyle yaşadıkları gerilim sonucunda ne olduysa kaldırıyorlar yaka paça, direnen engelli adamı kontrol edemeyen 3 tane sivil memur arkadaş kafasını yangın panosuna vuruyor, üzerine çullanıp yatırıyorlar. Adam cam parçalarından yaralanıyor. Videoda iyi niyetli memur cam parçalarından yaralanmasın diye tek kolundan sürüklüyor yaralı adamı. Gördüğünüz gibi tek kişi olaya müdahale edemiyor zira 10.sn deki, vatandaşa tehdit savuran abladan anlaşılıyor. Öncesinde polise kimlik soran vatandaşa da; ''-işine bak seni de mi alayım içeri'' deniyor. Belki adam taciz etti birilerini, varsayalım hırsızlık yaptı ama bu müdahaleyi aklım almıyor neden bu nefret. Metro mobeseleri olayı olduğu gibi görüyor vicdanı olan biri çıkarır umarım. Bu olay her gün görüp alıştığınızdan farksız belki ama, İçinde benimde dahil olduğum bu güruhtaki 'Big Brother' korkusunu göstermek için paylaşıyorum bunu.
İzmir 112 Motorize Ambulans Ekipleri 05:34
İzmir 112 Motorize Ambulans Ekipleri İzmir 112 Motorize ekiplerinden 127 ve 132 no'lu motorizeler Cumhuriyet meydanından liman C kapısı önündeki kavşakta yaralamalı trafik kazasına çıkış yapmıştır....hep beraber izliyoruz iyi seyirler....
Amatör Rap Klibi Nasıl Çekilir? (Argo - İzmir) 01:40
Amatör Rap Klibi Nasıl Çekilir? (Argo - İzmir) A.Yaşıyorum'un vazgeçilmezlerindendir amatör rap klipleri. İş bu içerik video sanatı ile dert nasıl anlatılır, müzik olarak düzenleme nasıl yapılır göstermek için yapılmıştır. İyi seyirler. Diğeri için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81901/fate-bizik-3-final-dubstep-icerir
İzmir Freestyle (Küfür İçerir) 04:03
İzmir Freestyle (Küfür İçerir) Freestyle yapan gençler. Küçük eminemcikler içerir. RBK vs Monz'un kapışması.
Hareket Halindeki İzmir Metrosuna İşeyen Adam 00:26
Hareket Halindeki İzmir Metrosuna İşeyen Adam etfal hastanesine sıçan teyzeden daha çılgın bir işemeli sıçmalı ayin denemesi olmaz derken bu herif çıtayı çok yükseklere koydu.bu bok çiş gibi şeylerin en delikanlı adamı bile maymuna çevirdiğini bildiğimden önce empati kurmaya çalıştım ama be adam bu metro her dakika duruyor in yap öbür metroya atla yoluna devam et