Hoşgeldiniz!

Ankara Videoları

Komik Ankaralı Videoları

Gerçekten Ankara Havası Oynayan Aborjin Dayı 01:52
Gerçekten Ankara Havası Oynayan Aborjin Dayı "sanki çıkrıkçılar yokuşunda çeyiz alırken pazarlığa oturmuş, saman pazarından beyaz eşyayı nakliyesiyle ucuza kapatmış, üstüne de iki simit bi ayran ankaralı gibi oynamış. olayı ben ankaralıdan daha çok özümsemiştir. gel kardeşim aborjin tozlu ellerinden öpeyim. benim ankaralılığım senindir. senin ankaralılığın misket oynayan ankara kedisinden bile yücedir." *ellerini birakarak iseyebilen adam
Ankara Zannetim İndim 00:25
Ankara Zannetim İndim 1974 te cekilen "Köyden indim şehire" filminden konuşmasa bile bizi sadece bakışlarıyla güldürebilen bir sahne; Ankaraya altınları bozdurmaya giden kardeşlerden büyük olanı Himmet (Zeki Alasya) Ankara'ya gelmeden gizlice trenden iner ve kardeşleriyle karşılaşır
Jw Marriott Ankara - Happy 04:20
Jw Marriott Ankara - Happy Herkes bu şarkıya klip çekmeye başladı. Şimdi de JW Marriot'un Ankara'daki otelinin ekibi happy videosuna bir klip çekmiş. Gerçekten de çok iyi olmuş çok da iyi güzel iyi olmuş.
Tünel Önünde Ankara Havası 03:00
Tünel Önünde Ankara Havası TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli'nin önünde iki ''Angaralı'', Ankara Oyun havası eşliğinde kaşıklarla oynayıp göbek atıyor. Akan trafiği pek umursamayan ikili bir ara kendilerini fazla kaptırıp yolun ortasında oynayarak izleyenleri korkutarak heyecan yarattı (ben hiç heyecanlanmadım o ayrı).
Görme Engellilerin Şehri Ankara 02:35
Görme Engellilerin Şehri Ankara Engelli hakları platformundan arkadaşlar, çeşitli sosyal sit ve bloglardan, görme engelliler kılavuz bantlarıyla ilgili sunum hazırlamışlar. Birer engelli adayı olduğumuzu düşünerek izleyelim.
Bir Ankara Efsanesi Koray Avcı Şov (Kızılay/ Karanfil) 09:46
Bir Ankara Efsanesi Koray Avcı Şov (Kızılay/ Karanfil) Ankara sokaklarının efsane olmuş ismi Koray Avcı sizlerle gösterisini izliyoruz.
Raul Meireles'in Ankara Havası Performansı 02:43
Raul Meireles'in Ankara Havası Performansı 1-0 biten Fenerbahçe - Trabzonspor Türkiye Kupası final mücadelesi ardından Fenerbahçeli futbolcuların oluşturduğu renkli görüntüleri izliyoruz...
Adnan Hoca'nın Dj Megan Daniels'e Ankara Havası Dinletmesi 05:41
Adnan Hoca'nın Dj Megan Daniels'e Ankara Havası Dinletmesi Ünlü Amerikan Dj Megan Daniels'i programında konuk eden ve Ankara havası eşliğinde dans figürleri gösteren Adnan hocamızı izliyoruz İnşaaaalaaah
Değirmenci Dayı - Ankara Pavyonları 04:08
Değirmenci Dayı - Ankara Pavyonları Ankara pavyonlarına takılmaktan beyni yakmış fakat fiziksel yetenekleri insan üstü seviyeye gelmiş, izlerken bile başımızı döndüren deli bayram performansı.
Uğur İkiz Geliyor (Ankara Belediye Başkanı Adayı) 03:04
Uğur İkiz Geliyor (Ankara Belediye Başkanı Adayı) Ankara'da tüm anketlerde % 96 oy oranıyla Ankaralıların yeni belediye başkanı Uğur İkiz gümbür gümbür geliyor.. Daha başkan olmadan obama ile ters düşen putin ile dost merkel ile panpa olan Başkanımızın yaptığı işleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz..
Bir Ankara Düğün Konvoyu Klasiği (Bmw İçerir) 03:05
Bir Ankara Düğün Konvoyu Klasiği (Bmw İçerir) Klasikleşen façalı Tofaşlarla birlikte Bmwlerin, Mersoların ele ayağa düşmesinden sonra Ankara düğünleri artık böyle siktiriboktan şovlara döndü, çakal kasasını alan geliyo, alan geliyo.
7. Cadde - Bir Ankara Modifiyesi 02:00
7. Cadde - Bir Ankara Modifiyesi Angaralı gardaşlarımızın işi biraz daha profesyonelliğe dökmeye çalışıp karşımıza sunduğu fragman. Dizi olarak yapılması planlanıyormuş bildiğim kadarıyla. Herhangi bir kanal yayınlar mı ya da sadece internet dizisi olarak mı kalır bilemiyorum.. İzleyelim.
Park Halindeki Otomobil Çukura Düştü 00:39
Park Halindeki Otomobil Çukura Düştü Başkentte park halindeki otomobil, patlayan su borusunun yumuşamasına yol açtığı zeminin çökmesi sonucu oluşan yaklaşık 3 metrelik çukura düştü