Hoşgeldiniz!

Adnan Aybaba

Komik Adnan Aybaba Videoları

Adnan Aybaba Noel Baba Oldu 04:49
Adnan Aybaba Noel Baba Oldu Tv em'de yayınlanan Serbest Vuruş programında Noel Baba kılığında stüdyoya gelen Adnan Aybaba'nın şok eden hediyeleri herkesi kızdırdı.
Adnan Aybaba G.Saray'ın Yıldızlı Kekini Yedi... 02:31
Adnan Aybaba G.Saray'ın Yıldızlı Kekini Yedi... TV EM'de yayınlanan Serbest Vuruş programında Adnan Aybaba Galatsaray'ın 4. yıldız törenine işte böyle tepki gösterdi.
Adnan Aybaba, İnekle Röportaj Yaptı 01:43
Adnan Aybaba, İnekle Röportaj Yaptı Serbest Vuruş programında yorumculuk yapan Adnan Aybaba yıllarca unutulmayacak bir olaya imza attı. Aybaba, İnekle röportaj yaparak Türk futbolu üzerine konuştu.
Adnan Aybaba'dan TFF Reklamlı Fenerbahçe Forması 01:21
Adnan Aybaba'dan TFF Reklamlı Fenerbahçe Forması Serbet Vurus programi Besiktas - Fenerbahce derbi macindan sonra yine gundeme damga vurdu. Adnan Aybaba TFF reklamli Fenerbahce formasi giydi.
Adnan Aybaba Canlı Yayında Ruh Çağırdı 03:02
Adnan Aybaba Canlı Yayında Ruh Çağırdı TV EM'de yayınlanan Serbest Vuruş programında yorumcu Adnan Aybaba Galatasaray'ın 2000 yılındaki futbol ruhunu işte böyle çağırdı.
Adnan Aybaba Eşeğe Ters Bindi 04:13
Adnan Aybaba Eşeğe Ters Bindi
Rusya' Da Neler Yaptığını Biliyorum - Adnan Aybaba 04:44
Rusya' Da Neler Yaptığını Biliyorum - Adnan Aybaba Adnan Aybaba bir iş için Rusya'ya giden Rasim Ozan'a Rusya'da ne yaptığını soruyor,istediği cevabı alamayınca konu uzadıkça uzuyor,Ahmet Çakar araya girmeye çalışsada Adnan Aybaba Rasim Ozan'ın Rusya'da ne yaptığını öğrenmekte kararlı.
Kitap Kurdu Adnan Aybaba ve Son Okuduğu Kitap 'Dostoeski' 02:01
Kitap Kurdu Adnan Aybaba ve Son Okuduğu Kitap 'Dostoeski' Türkiye toplumunun az kitap okumasından yakınan Aynan Aybaba, beklemediği bir soruyla karşılaşır ve verdiği cevap gerçekten tatmin edicidir...
İsveç'te Oynadım Diyen Adnan Aybaba'ya İnanmamak 03:23
İsveç'te Oynadım Diyen Adnan Aybaba'ya İnanmamak Beyaz Tv programlarından Ve Gol'de bir başka kolpalık,Adnan Aybaba İsveç'te futbol oynadığını iddia ediyor ama kimse Adnan Aybaba'ya inanmıyor,Adnan Aybaba oynadığı takımın rengini bilmiyor.
Cübbeli Adnan Aybaba Canlı Yayında 03:33
Cübbeli Adnan Aybaba Canlı Yayında Cübbeli Adnan Aybaba Canlı Yayında
Adnan Aybaba Doktor Oldu 03:32
Adnan Aybaba Doktor Oldu Tvem kanalında yayınlanan Serbest Vuruş programında yorumcu Adnan Aybaba ekran başındakileri şaşırttı. Daha öncede padişan ve asker olarak karşımıza çıkan Adnan Aybaba bu kez doktor oldu.
Ahmet Çakar - Adnan Aybaba Cinsiyet Değiştirmiş 01:40
Ahmet Çakar - Adnan Aybaba Cinsiyet Değiştirmiş Ahmet Çakar abimizz meydan larousse giren ilk türk olan Adnan Aybaba'yı 6 aydır takımını degiştirdigi için travestiye benzetiyor. Bir anlamda takımını değiştiren cinsiyet de değiştirir demek istiyor.
Adnan Aybaba Kolpa Canlı Yayın Çıldırması ! 01:43
Adnan Aybaba Kolpa Canlı Yayın Çıldırması ! Anında gaza gelen Adnan saydırmaya başlayınca Rasim Ozan her zaman olduğu gibi yine gülme krizine girdi...Son düzlükte bağırış çağırışlar ve su fırlatma aksiyonuyla Adnan ı sakinleştirmek pek mümkün olmadı...00:45 e özellikle dikkat...Yürü beeee.... ilgili içerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59445/ahmet-cakar-ve-gulme-krizi-geciren-rasim-ozan
Adnan Aybaba Avukat Oldu 02:52
Adnan Aybaba Avukat Oldu Serbest Vuruş programında kılıktan kılığa giren Adnan Aybaba bu kez avukat olarak karşımızda.
Adnan Aybaba Canlı Yayında Göbek Attı 01:36
Adnan Aybaba Canlı Yayında Göbek Attı TVEM Spor Yorumcusu Adnan Aybaba, Aziz Yıldırım'ın yeniden yargılanma kararını göbek atarak kutladı.
Aniden Coşup İstanbul' un Fethini Anlatmak - Adnan Aybaba 02:29
Aniden Coşup İstanbul' un Fethini Anlatmak - Adnan Aybaba Beyaz Tv'de yayınlanan Ve Gol programında Adnan Aybaba her zamanki kolpalığıyla yayına damgasını vuruyor,konu abisinin Beşiktaş teknik direktörlüğü ile alakalıykan aniden İstanbul'un Fethi'ni anlatan Adnan Aybaba tüm çabalara rağmen durdurulamıyor
Adnan Aybaba, Aziz Yıldırım'ın Fotoğrafını Öptü 01:36
Adnan Aybaba, Aziz Yıldırım'ın Fotoğrafını Öptü Ünlü yorumcu Adnan Aybaba, Telegol programında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın fotoğrafını öptü.
Adnan Aybaba Canlı Yayında Para Cezası Ödedi 02:03
Adnan Aybaba Canlı Yayında Para Cezası Ödedi Adnan Aybaba efsanesi geri döndü diyebiliriz artık bolca Adnan Aybaba içeriği göreceğiz gibi. Bu seferde Zokora'ya hakaret ettiği gerekçesiyle mahkemenin kendisine verdiği 3.880 TL'lik para cezasını canlı yayında esprili bir dille ödüyor