Hoşgeldiniz!

Trabzonspor Videoları

Eğlenceli Trabzonspor Videoları

Volkan Demirel: Trabzonspor Futbolun Çirkinliklerini Anlatıyor... 02:57
Volkan Demirel: Trabzonspor Futbolun Çirkinliklerini Anlatıyor... Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, Trabzonspor ile 0-0 berabere kaldıkları maçın ardıdnan açıklamalarda bulundu.
Uğur Demirok Ve Onur Kıvrak'tan Trabzonspor Marşı 00:20
Uğur Demirok Ve Onur Kıvrak'tan Trabzonspor Marşı Uğur Demirok ve Onur Kıvrak, Trabzonspor marşı söyledi.
1461 Trabzonspor Takımını Tribünde Tek Başına Destekleyen Taraftar 00:41
1461 Trabzonspor Takımını Tribünde Tek Başına Destekleyen Taraftar Göztepe - 1461 Trabzon maçında takımını yalnız bırakmayan tribündeki tek Trabzonlu taraftar. Bu yürekli taraftara Göztepe Kulübü yiyecek ikram edip forma hediye etmiş.
Trabzonspor Taraftarının Fenerbahçe Bayrağını İndirmesi 01:27
Trabzonspor Taraftarının Fenerbahçe Bayrağını İndirmesi Olaylar sırasında, bayrağı indiren bir başka teröristi görüyoruz arkadaşlar. Tabii ki desteklerini de alıyor. Yak yak diyerek kana susayanları daha net duyabilirsiniz burada https://www.youtube.com/watch?v=pz1_IZMgSJY
Trabzonspor Taraftarı, Fenerbahçe Kupasını Çalmadan Önce Video Çekmiş! 01:36
Trabzonspor Taraftarı, Fenerbahçe Kupasını Çalmadan Önce Video Çekmiş! Fenerbahçe müzesinde muhafaza edilen şampiyonluk kupalarından birini cam kabini başıyla kırdıktan sonra alan 38 yaşındaki Trabzonlu Halit Şahin, olay yaşanmadan önce çekildiği belirtilen video yayınladı.
Köksal Baba, Cardozo ile boks yaptı 00:15
Köksal Baba, Cardozo ile boks yaptı Sosyal medyada fenomen hale gelen Köksal Baba Trabzonspor tesislerine gitti Trabzonsporlu futbolcularla boks yaptı.
Salih Dursun'un Hakeme Kırmızı Kart Göstermesi 00:07
Salih Dursun'un Hakeme Kırmızı Kart Göstermesi Galatasaray - Trabzonspor maçındaki penaltı kararı ve verilen kırmızı kartlara sinirlenen Salih Dursun Maçın Hakemi Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart gösteriyor.
Trabzonspor'un 3. Golünden Sonra GS TV Spikerleri Çıldırdı 01:45
Trabzonspor'un 3. Golünden Sonra GS TV Spikerleri Çıldırdı Trabzonspor'un 3. golünden sonra GS TV spikerleri çıldırdı. GS TV spikerleri mağlubiyet karşısında ne diyeceklerini bilemediler.
Trabzonspor taraftarından Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart 00:29
Trabzonspor taraftarından Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart Trabzonsporlu taraftarlar, Çamlıcaspor - 1877 Alemdağspor maçını yöneten Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart gösterdi.
Turkcell Çağrı Merkezine Saydıran Trabzonspor Taraftarı 01:58
Turkcell Çağrı Merkezine Saydıran Trabzonspor Taraftarı Trabzonspor gol attığın da haber vermeyen Turkcell'i kınıyoruz arkadaşlar. Hayır dayımız çok bir şey istemiyor, Trabzonspor gol atınca haberdar olmak istiyor. Lütfen. Rica ediyorum.
Trabzonspor'un Anlam Verilemeyen İdmanı 05:07
Trabzonspor'un Anlam Verilemeyen İdmanı ''Neşeli ayaklar'' filminden bir kare olsa hepiniz kalpli gözlerle bakardınız değil mi? Ama bu Trabzonspor idmanı kaldur da ha o kalpleru ortadan.
Taraftarını Krize Sokan Trabzonspor 00:35
Taraftarını Krize Sokan Trabzonspor ''Bize imkan verseler dayımızı doğrarız'' tadın da bu taraftar o imkanın çeyreğini alsa sahaya inip Trabzonspor'un yerine oynayacak.