Hoşgeldiniz!

Beyaz Show

Komik Beyaz Show Videoları

Hüsmen Dayı & Psikopat - Beyaz Show 01:32
Hüsmen Dayı & Psikopat - Beyaz Show Beyaz show eskiden sürekli birilerine teşekkürün edildiği saniyede bir alkışın koptuğu program değildi. Arada baya baya uzun skeçler verirdi muhabbetler daha da iyiydi sanki. Beyazıt yaşlandıkça programda battı.o zamanlar herkesin taklidini yaptığı 2 karakter vardı.Hüsmen Dayı ve Psikopat. Piskopat sürekli elinde kalemtraşla geçen konuştuğu kişilere psikopatça istekler isteyen bir karakterdi. Hüsmen Dayı da trakyalı 500 kilo civarı hafif tırsak bir karakterdi. Belki şimdi tebessüm ettirmez ama küçüklüğümüzde gülerdik bunlara, izliyoruz efenim...
Şota Arveladze'nin Trabzon'da Süt Anısı - Beyaz Show 02:18
Şota Arveladze'nin Trabzon'da Süt Anısı - Beyaz Show Şota, programda Trabzon'da başından geçen bir olayı anlattı. Trabzon'da bir otele gittiğini ve orada yanındakilerle birlikte 4 kahve istediğini anlatan Şota, "Kahve biliyoruz ama süt bilmiyoruz. Kahve, bir de beyaz su diyorum. Süt bilmiyorum ya..." diyerek olayı bozuk türkçesiyle anlattı. Şota'yı dinleyenler kahkahalara boğuldular.
Beyaz Show - Cem Yılmaz'ın Konuk Olduğu Bölüm (27.12.1996 / Tamamı) 01:13:03
Beyaz Show - Cem Yılmaz'ın Konuk Olduğu Bölüm (27.12.1996 / Tamamı) Beyaz show'un 1996 yilinda yayinlanan ilk bolumu'nde konugu Cem Yilmaz.
Ronaldo'nun Takip Ettiği Türk Kızı - Beyaz Show 02:53
Ronaldo'nun Takip Ettiği Türk Kızı - Beyaz Show Cristiano Ronaldo'nun twitterdan takip ettiği Türk kızı, Beyaz Show'da konuştu. Evet, mynet tarzı girişimden sonra mevzuya geleyim, "Türk kızı" arkadaşın ismi yok mu? Bu nasıl tanımlama ? Usta, ülkece bu kadar ezik miyiz ? Ronaldo'nun ağzına bakmaya başladık gibi geliyor bana. Gerçi Zidane'da twitterda beni takip etse fena olmaz..öhm..neyse. Kızımıza sosyal medya ve kpss'de başarılar ve bol tivitli günler diliyorum. Evet mağaraya fiberoptiği yeni döşettim. Özet: Türkiye, sosyal medya, halkımız ile ilgili tez yazmak isteyenler bu kaynaktan faydalanabilirler.
Aykut Kocaman Yılmaz Vural Gibi Olursa - Beyaz Show 00:23
Aykut Kocaman Yılmaz Vural Gibi Olursa - Beyaz Show Yılmaz Vural'ın vücuduna Aykut Kocaman'nın kafası yerleştirilirse neler olur? Bu meraka ettiğimiz soruya Beyaz Show ekibi cevap bulmuş. Hep beraber izliyoruz.
Bir Korist Olarak Hayko Cepkin - Beyaz Show 05:45
Bir Korist Olarak Hayko Cepkin - Beyaz Show Beyaz Show'un dünkü bölümünde Hayko Cepkin konuk oldu ve programdan önce çekilmiş skeçlerden biride Hayko Cepkin'in musiki korosuna nasıl katıldığı anlatılıyor. Ben sıkı bir Haykolik olarak iyi ki Hayko cepkin gibi doğru bir insana hayranlık beslemişim diyorum. 2007 yazında gece kanal değiştirirken küfürler ettiğim böyle insanlarda varmış dediğim adamın şimdi sıkı bir takipçisi oldum. Duvarda posterleri masamda albümleri olan bir insandır.
Atilla Taş'ın Sesiyle Bardak Kıramadığı Program - Beyaz Show (1999) 08:23
Atilla Taş'ın Sesiyle Bardak Kıramadığı Program - Beyaz Show (1999) 1998 yılının sonlarında Ham Çökelek, Kırmızılım, Zennube, Azize, Kan Durmuyor ve Karşı Tarafın ışıkları şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalayan ve özellikle çocukların gözdesi olmayı başaran Atilla Taş'ı ilk tanımaya başladığımız zamanlardan. İlk albümü Kırmızılım da o sene 1.5 milyon satarak en çok satan 2.albüm seçilmişti (Birincisi Mahsun Kırmızıgül'ün Yıkılmadım albümüdür. O zamanlar Atilla Taş'ın sesinin kaç oktav olduğu merak ediliriyordu. Beyaz Show'a katılan Atilla Taş'a Beyaz da şakayla karışık: "sesinle bardak kırabilir misin?" demişti. Atilla Taş da ciddi zannedip bardağı kırmaya çalışmış ama kıramamıştır ve Türk televizyon tarihinin unutulmazları arasına girmiştir. Bu unutulmaz, nostaljik , eğlenceli videoyu sizinle paylaşmak istedim. İyi izlemeler .
1 Dakikada Kitap Okuyan Çocuk - Beyaz Show 02:56
1 Dakikada Kitap Okuyan Çocuk - Beyaz Show Beyaz'ın kendisine verdiği kitabı ortalama 1 dakika da bitiren fotokopi makinesi Tarık herkesi şaşırtıyor,bununla da kalmayıp Beyaz'ın kitapla ilgili sorduğu sorulara da anında cevap veriyor.Ancak ne kadar doğru tartışılır...
Şarkılarla Yaşayan Adam - Beyaz Show 02:06
Şarkılarla Yaşayan Adam - Beyaz Show Şarkılarla yaşayan, berberden dayak yemekten kurtulamayan ama berber dayamasından kurtulan adam Beyaz.
Cansel Elçin'e Yapılan Şaka - Beyaz Show 03:38
Cansel Elçin'e Yapılan Şaka - Beyaz Show 12 Ekim 2012 cuma gecesi Kanal D ekranında yayınlanan Beyaz Show’a katılan Kötü Yol oyuncularından Cansel Elçin’e bir şaka yapıldı. Seyircilerin, konukların ve Beyazıt Öztürk’ün de dahil olduğu bu şakada, Cansel Elçin’den bir şarkı söylenmesi istendi. Cansel Elçin’de tedirgin bir şekilde Fransızca bir şarkı seslendirdi. Şarkı bitiminde stüdyoda hiç kimseden tepki gelmedi. Ne seyircilerden ne de konuklardan. O sıralarda gülerek bu durumu bastırmaya çalışan Cansel Elçin zor durumda kaldı.
Beyaz Show - Hülya Avşar'ın Popo Dansı Taklidi 00:48
Beyaz Show - Hülya Avşar'ın Popo Dansı Taklidi 6 Aralık 1996'da yayına gire Beyaz Show halen istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.Beyaz görüntüler o günlerde çok konuşulan Hülya Avşar'ın popo dansını tiye alıyor.
Adanalı Ronaldo Beyaz Show'da 04:52
Adanalı Ronaldo Beyaz Show'da Adanalı Ronaldo lakaplı Gökmen Akdoğan Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show'un 12 Nisan Cuma günkü programına konuk oldu. Alkışlarla izliyoruz.
Duman'ın Beyaz Show'a Katıldığı Program (2003) 13:50
Duman'ın Beyaz Show'a Katıldığı Program (2003) Ülkemizin en iyi ve en kaliteli gruplarından biri olan Duman'ın 2003 yılının Mart ayında Beyaz Show'a katıldığı programdır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Mahsun Kırmızıgül Beyaz Show'da (1998) 04:23
Mahsun Kırmızıgül Beyaz Show'da (1998) Mahsun Kırmızıgül 1998 yılında katıldığı Beyaz Show'da dizi ve filmlere veda edeceğini açıklıyor. 15 yıl olmuş hala veda edememiş. Sözünde durmamak delikanlı adama yakışır mı Mahsun?
Beyaz Show'da Gangbang Keyfi 01:54
Beyaz Show'da Gangbang Keyfi Beyaz'ın en büyük sıçışını gerçekleştirdiği anlar. Kısacası Beyaz'ın bilgisayarındaki tüm gizli dosyaların içeriğinin ne olduğunu anlatan müthiş dakikalar. Ho ho ho hooo beyaz şov...
Beyaz Show - Saba Tümer Kamu Spotu (Beyaz Show 1 Nisan Cuma) 02:21
Beyaz Show - Saba Tümer Kamu Spotu (Beyaz Show 1 Nisan Cuma) Beyaz Show - Saba Tümer Kamu Spotu (Beyaz Show 1 Nisan Cuma) Her yıl binlerce kişi Saba Tümer'in kahkahasına maruz kalıyor. Hayata küsüyor. Bazı bilinçli ebeveynler önemlerini erkenden alıyor...
Zorlama Gülen Piyangocu Amca - Beyaz Show 05:08
Zorlama Gülen Piyangocu Amca - Beyaz Show Geçtiğimiz cuma günü Beyaz Show'a çağırılmış bey amca, ne kadar gerçekçi sizce? Sen yapma bari amca. Beyaz'ın bakışlar bile bazı şeyleri özetliyor, başkası adına utanmak volume 5.
Damat Adayı Detone Tansu Beyaz Show'da 01:29
Damat Adayı Detone Tansu Beyaz Show'da "Evleneceksen Gel" adaylarından Güzel ve Tansu, "Mesele" şarkısına düet yapmıtı. Performans esnasında Tansu’nun başarısız denemesi ve detone olması sosyal medyayı sallamıştı. BEYAZ SHOW'DA CESARET EDEMEDİ Damat adayına Beyaz Show'da bir şans daha verildi. Fakat Tansu yeniden cesaret edemeyince şarkıdaki detone olduğu kısmı söyleyemedi.
Candan Erçetin'den Beyazıt Öztürk'e Git Klibi Cevabı 01:25
Candan Erçetin'den Beyazıt Öztürk'e Git Klibi Cevabı Efendim, malumunuz geçen hafta Beyaz Show'da Candan Erçetin konuktu ve Beyazıt Öztürk Candan Erçetin'in 'Git' şarkısı ve klibine yeni bir nefes getirmişti. Malumunuz, Candan Erçetin böyle işlere pek bulaşmayan bir şarkıcı fakat Beyaz'ın ona laf atmasıyla o da dayanamamış ve kendi şarkısına kendisi farklı bir yorum getirmiş. İzleyelim..
Ferdi Tayfur Gitar Gösterisi - Beyaz Show (2005) 00:31
Ferdi Tayfur Gitar Gösterisi - Beyaz Show (2005) Arabeskin tek kralı Ferdi Tayfur Beyaz Showda döktürüyor. Ne demişler ''Ferdi tayfur dinlememişseniz çok şey kaybedersiniz.Ferdi Tayfur dinliyorsanız zaten kaybetmişsinizdir. ''
Beyaz Show - Mesajlaşma Kamu Spotu 01:09
Beyaz Show - Mesajlaşma Kamu Spotu Beyaz Show'dan Türk erkeklerinin yanlış algıları ile ilgili hazırlanmış kamu spotu..
Süleyman Demirel Beyaz'ı Böyle Şaşırtmıştı 02:56
Süleyman Demirel Beyaz'ı Böyle Şaşırtmıştı Beyaz Show un unutulmazlarından Beyaz Siyasetin Baba lakaplı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel i ziyaret etmişti ,Süleyman Dmirel de doğum gününde Beyaz a telefonla bağlanıyor o anlar ve Beyaz ın heyecanı.
Beyaz Show Çekim Hataları (1998) 01:28
Beyaz Show Çekim Hataları (1998) Beyaz Show, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı; 6 Aralık 1996'dan beri Cuma geceleri Kanal D'de (2000-2001 Star TV) canlı yayınlanan talk-show programıdır.
Murat Tartar'la Çapkınlık Kursu (2003 - Beyaz Show) 05:46
Murat Tartar'la Çapkınlık Kursu (2003 - Beyaz Show) Beyaz Show'un bir zamanlar unutulmaz tiplemelerinden biri olan,sürekli çapkınlık dersleri veren reis Murtar Tartar hocanın Çapkınlık Kursu derslerinden birisidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve Beyaz Show'un eski güzel tiplemelerini hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Sinan Akçıl'ın Çıplak Sesine Maruz Kalmak - Beyaz Show 04:03
Sinan Akçıl'ın Çıplak Sesine Maruz Kalmak - Beyaz Show Borbor sesli Sinan Akçıl'ın çıplak sesi felaket etkisi yarattı. Sesinin normalde de pek gideri olmayan Akçıl ardında birçok yaralı biraktı.
Ali Ağaoğlu Parodisi - Beyaz Show 05:56
Ali Ağaoğlu Parodisi - Beyaz Show Beyaz yine kendince komik bir şeyler yapmış, Ali Ağaoğlu ve Sinan Çetin'in şahane reklamı burayı hatırladın mı yı taklit edip parodisini yapmış efenim. Beyaz'ın artık bobiler ceosu olarak atanmasının vakti gelmiş.
Mustafa Sandal'ın Konuk Olduğu Beyaz Show (1996) 03:41
Mustafa Sandal'ın Konuk Olduğu Beyaz Show (1996) 90'lardan bu yana her Cuma akşamı yayınlanan,artık Cuma akşamlarımızın vazgeçilmez programı olmuş Beyaz Show'a 1996 yılında Gölgede Aynı efsane albümüyle ortalığı kasıp kavurmuş,3.5 milyon satışıyla en çok satan 10 albüm arasına girmiş,o sene yüzlerce ödül almış ve binlerce konserlere imza atmış,Araba şarkısıyla hepimizin idolü olmuş,Kalmadı şarkısıyla gönlümüzde taht kurmuş,İki Tas Çorba şarkısıyla kariyerinde en zirve şarkısına imza atmış,Gidenlerden şarkısıyla aşk acısı çekenlere derman olmuş ve Bir Anda şarkısıyla adını müzik tarihine altın harflerle yazdırmış yaşayan efsane sevgili Mustafa Sandal'ın konuk olduğu programdır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak,o efsane 1996 yazını ve Gölgede Aynı albümünü hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Yeşilçam Oyuncuları Bir Arada - Beyaz Show (2003) 04:03
Yeşilçam Oyuncuları Bir Arada - Beyaz Show (2003) Cuma akşamlarının vazgeçilmezi Beyaz Show'a 2003 yılında sevgili Cüneyt Arkın ve Yeşilçam oyuncularının bir araya geldiği arşivlik bir videodur. İyi izlemeler.
Oğuzhan Koç'a Yapılan Şaka - Beyaz Show 05:04
Oğuzhan Koç'a Yapılan Şaka - Beyaz Show Yatmadan önce saçını yapıp allık süren 3 Adam'ın Oğuzhan'ına yapılan yer yer samimi yer yer itici bir şaka. Şakada 3 Adam'ın diğer iki üyesi ile Ahmet Kural ve Murat Cemcir de yer alıyor. Orijinali olan Rihanna'nın Jimmy Kimmel'a yaptığı şakayı 'rihanna pranks jimmy' diye aratarak bulabilirsiniz.