Hoşgeldiniz!

Volkan Demirel Videoları

Komik Volkan Demirel Videoları

Volkan Demirel ve Anlama Kıtlığı (Yeşilçam Versiyon) 02:57
Volkan Demirel ve Anlama Kıtlığı (Yeşilçam Versiyon) Volkan Demirel ve takım arkadaşları Uefa'ya mektup yazacaklarmış.Neden bizi Avrupa Kupalarından men ettiniz diye.İngiltere,İtalya,Mısır,Abd,Cezayir,İspanya,Fransa,Japonya,Almanya,Uganda Vs bütün bu ülkelerin spor gazetelerinde Fenerbahçe'nin neden men edildiği yazıyor ama bizim Volkan anlıyamamış mektup yazacakmış..Uefa türkçe bilmiyor Volkan ise ingilizce bilmiyor bilsede yazamıyor yazsada anlıyamıyor Uefa ile nasıl iletişime geçicek orasını anlamakta ayrı bi mesele..
Volkan Demirel İbretlik Soru - Yabancı Adam Türkçe Yazılanları Nasıl Anlayabilir? 01:14
Volkan Demirel İbretlik Soru - Yabancı Adam Türkçe Yazılanları Nasıl Anlayabilir? Volkan Demirel'in bugün yaptığı olay ropörtajdan ufak bir kesit. Volkan'ın sorduğu soru hepimize ibret olacak cinsten. Aceba kendisi Tercüman diye bir mesleğin varlığından haberdar mı bilinmez.
Volkan Demirel'in Amigoya Bağlaması - Koyduk mu? 01:11
Volkan Demirel'in Amigoya Bağlaması - Koyduk mu? Fenerbahçe'nin Emre ve Meireles ile birlikte en ahlaklı futbolcularından olan Volkan Demirel'in kazanılmış 2010-2011 sezonu şampiyonluğunu kutlama görüntüleri. Bilindiği üzere Fenerbahçe'nin bu şampiyonluğu kazanma sürecinde yaptığı şikeler UEFA tarafından tescillenmiş ve 2 sene Avrupa Kupalarından men cezası almıştır. Beşiktaş'ı batırma noktasına gelen Tüpçü Başkan Yıldırım Demirören'in çabaları şikenin tescillenmesine engel olamamıştır. Melo maçtan sonra kendi taraftarına dönüp koyduk mu hareketi yaptı, Melo çok pis çok kaka tarzı yorumlar getiren Fenerbahçe taraftarı Volkan'ın koyduk mu sözlerine tempo tutmuştur. 10 puan fark yaptık yendik pişirdik dolma yaptık yedirdik tarzı söylemlerde bulunan Fenerbahçe taraftarı bu sezon 90 artı 5'lerde almış olduğu 8-10 puanı unutmuştur. Hakem hataları ile alınmış olan bir şampiyonluk daha kutlu olsun. Artık 34. hafta bol bol sevinip, saha ortasında timsah yürüyüşü yaparlar. Rakip takımlar lehine olan hakem hatalarından şikayetçi olan Fenerbahçe Kulubüne en güzel cevabı TRT vermiştir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/177310/hakem-hatalarindan-yakinan-fenerbahceye-trt1in-cevabi
Volkan Demirel - Sabri'ye Gel Üçlü Çektir Dedim Küfür Etti 02:03
Volkan Demirel - Sabri'ye Gel Üçlü Çektir Dedim Küfür Etti Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel derbi sonrası önemli açıklamalar yaptı. Geleneklerinin devam ettiğini belirten Demirel, maç sonu Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'yla yaşadığı gerginliğe değindi. Sabri'nin kendisine küfür ettiğini dile getiren Volkan; "kendisini üçlü çektirmeye davet ettim ama kendisi bana küfür etti,yenilmiştir, hazmedemiyordur" şeklinde konuştu.
Erman Toroğlu'ndan Volkan Demirel'e Efsane Gönderme 00:20
Erman Toroğlu'ndan Volkan Demirel'e Efsane Gönderme Erman Toroğlu Kayserispor'dan 4 gol yiyen Volkan Demirel'e ayarı veriyor.
Volkan Demirel ile Emre Belözoğlu Arasında Yaşanan Geyik 01:32
Volkan Demirel ile Emre Belözoğlu Arasında Yaşanan Geyik Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, katıldığı televizyon programında, 'Futbolcu olmasaydım, otogarda turizm işiyle uğraşırdım' açıklamasında bulundu. Başarılı file bekçisi ile programa telefonla bağlanan Emre Belözoğlu arasında yaşanan geyiği izliyoruz.
Volkan Demirel İbrahimovic İle Dalga Geçerse 00:11
Volkan Demirel İbrahimovic İle Dalga Geçerse Fenerbahçenin Manchester'i 2-1 devirerek tarih yazdığı açta en estantene an Volkan Demirel'in yağlı lokma olarak gördüğü adamı üzerine çekip dalge geçmesi izliyoruz
Volkan Demirel'in Yüksek Eforlu Antremanı - Turn Turn 00:30
Volkan Demirel'in Yüksek Eforlu Antremanı - Turn Turn Fenerbahçe'de devre arası çalışmaları tam gaz devam ediyor. Kaleci Volkan Demirel'in turn turn çalışması Advocat yakından takip ediyor.İzliyoruz
Volkan Demirel'den Horon Şov 00:30
Volkan Demirel'den Horon Şov Volkan Demirel, Hasan Ali'nin düğününde horon tepti.
Volkan Demirel'in Galatasaray'a Küfür Etmesi 00:16
Volkan Demirel'in Galatasaray'a Küfür Etmesi Galatasaray Fenerbahçe basketbol müsabakasının ardından Fenerbahçenin kazanmasının sonucunda fenerbahçe spor kulubünün fenerbahçeli tarafları ile birlikte fenerbahçe spor kulubünün fenerbahçe futbol takımında kalecilik görevini üstlenen doğuştan fenerbahçe spor kulüplü olan Volkan Demirel galatasaray spor kulubüne hakaret etmiş.
Volkan Demirel'in Drogba'ya Atar Yapması (Has..iktir Lan) 01:02
Volkan Demirel'in Drogba'ya Atar Yapması (Has..iktir Lan) Volkan Demirel'in olayı yatıştırmaya gelen dünya yıldızı Drogba'ya kendini bilmezce yapmış olduğu hasiktirli atarlanma olayı. Volkan, Lincoln'e efelenirsin, Sabri'ye efelenirsin anlarım da bu adam dünyanın her yerinde tanınan ve futbol yeteneği herkes tarafından kabul edilmiş bir dünya yıldızı. Sende nasıl bir özgüven var da bu adama bu şekilde posta koyabiliyorsun. Adamın sadece herhangi bir yarım sezonluk Chelsea kariyeri senin bütün futbol kariyerini ikiye katlar. Biraz kendi seviyendeki adamlara niçin bulaşmıyorsun... Gelgelelim adam Afrikalı, adam siyahi... Sen gibi vücut geliştirme salonunda protein tozu ile vücudunu şişirmemiş. Biraz olsun bunları düşün ona göre davran ve trbünlere oynama. Biliyoruz ki kameralara iyi gözükme adına bu tip şeylere kalkışıyorsun. Yapma!
Volkan Demirel: Ben de Bir Hayvan Severim 03:25
Volkan Demirel: Ben de Bir Hayvan Severim Volkan Demirel, Fenerbahçe Televizyonu'nda Süper Kupa maçının ardından yaptığı açıklamalara açıklık getirdi: Ben de Bir Hayvan Severim. O kişi kendine öyle hitabı seviyor.
Volkan Demirel'in başarısının sırrı olduğu söylenen video! 00:31
Volkan Demirel'in başarısının sırrı olduğu söylenen video! Galatasaray maçında yaptığı kurtarışlarla 3 puanın kazanılmasında büyük pay sahibi olan Volkan Demirel'in formunun sırrı ortaya çıktı.