Hoşgeldiniz!

İstanbul Videoları

Komik İstanbul Videoları

İstanbulluların Üst Geçitle İmtihanı 04:18
İstanbulluların Üst Geçitle İmtihanı Avcılar Sosyal Tesisler metrobüs istasyonu ve üst geçidinin, yenileme çalışmaları dolayısıyla kapatılması vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Girişleri demir bariyerle kapatılmasına rağmen, vatandaşların üzerinden atlayarak üst geçidi kullanması ilginç görüntülere sahne oldu. 21 Eylül’de kapatılan ve 45 gün sonra yenilenerek kullanıma açılacağı ilan edilen istasyonda belirtilen sürenin dolmasına rağmen çalışma yapılmaması ise dikkat çekti.
Hiçbir Yere Gitmeyen Yol - İstanbul 02:21
Hiçbir Yere Gitmeyen Yol - İstanbul İstanbul Büyük Şehir Belediyesinin yaptığı enfes sürrealist çalışma başarılarının devamını dileriz.İyi seyirler efenim
Jerome Jarre'nin İstanbul'da Bıyık Sevmesi 04:14
Jerome Jarre'nin İstanbul'da Bıyık Sevmesi Ünlü Fransız Vine fenomeni Jerome Jarre İstanbul'daki bıyık sevdasını ve Türk insanının tepkilerini izliyoruz.
İstanbul Yıldız Parkında Farenin Donması 01:20
İstanbul Yıldız Parkında Farenin Donması Şu günlerde(13.01.2015)istanbulda etkisini gösteren soğuk hava,sadece insanları değil hayvanlarıda vurmuş durumda.Yolun ortasında hareketsiz bir şekilde bekleyen fare,muhabir arkadaşlar tarafından alınıp buzsuz bölgeye konuluyor.Bu soğukta fareler aç susuz donarak telef oluyorlar.siz siz olun,kapınızın önüne bir dilim peynir koyun.
Thy'nin Gözünden İstanbul 02:50
Thy'nin Gözünden İstanbul Türk Hava Yolları'nın son reklam filmidir. Yabancılar için çekilmiştir. Her zamanki gibi İstanbul'u cazibe merkezi ve tüm turistlerin rahatça gezebileceği bir şehir olarak tasvir etmiştir. Kısacası Thy'nin gözünden İstanbul'u izliyoruz.
İstanbul'da Bisiklet Sürmek 02:50
İstanbul'da Bisiklet Sürmek Bisikletle ulaşımını sağlamaya çalışan bir abimizin günlük olarak İstanbul trafiğinde yaşadığı sorunları hep beraber izliyoruz efem. Bisiklete sadece çocukken binilen bir şey gözüyle bakmaya devam edersek bu sorunlar giderek büyüyecek.Unutmayın bisikletle ulaşım haktır! Abimizin youtube linki https://www.youtube.com/user/cyclistanbul/featured
İstanbul Trafiğindeki Çılgın Ankaralı Dayı 00:25
İstanbul Trafiğindeki Çılgın Ankaralı Dayı İstanbul trafiğindeki çılgın abimiz görenleri kendisine neşesiyle hayran bıraktı.
Sugar Lgbt Parti - İstanbul 04:33
Sugar Lgbt Parti - İstanbul https://www.youtube.com/watch?v=t_nx20ZAves Lgbt partileri çok eğlencelidir, herkes kurtlarını döker, müzikler şahanedir, eğlencenin dibine vurulur, vur patlasın çal oynasın eller havaya
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 16:01
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak Ersin Yücesan adlı adrenalin tutkunu arkadaşımızın olayı biraz abartıp trafiği nasıl allak bullak ettiğini izleyeceğiz. Polis otosu yanından geçişe dikkat edelim.
İstanbul Metrosunda Game Of Thrones Müziği Çalmak - Taksim İstasyonu 02:55
İstanbul Metrosunda Game Of Thrones Müziği Çalmak - Taksim İstasyonu Bildiğiniz üzere İstanbul, metrolarıyla ünlü olduğu kadar metro sanatçılarıyla da ünlü bir şehrimiz. Game of Thrones hasretine sayılı günler kala özlemimizi gidereceğiz, Taksim İstasyonunda sanatını icra eden bu başarılı grubun sayesinde. Aynı zamanda metro istasyonlarımıza ve sokaklarımıza yeni müzisyenler kazandırmak adına bir teşvik de olacağını düşünüyorum. İyi seyirler.
12. İstanbul Onur Yürüyüşü Röportajları 2014 05:36
12. İstanbul Onur Yürüyüşü Röportajları 2014 12. Onur Yürüyüşü, onbinlerce kişinin Taksim Meydanı'ndan Tünel'e yürüyüşüyle kutlandı. LGBTİ bireylerinin özgürlükleri, cinsel kimliklerinin anayasal bir hak olarak tanınması talepleri yinelendi.
Arnavut Şevket İle Çipetpet - İstanbul'un Kuşçuları 00:47
Arnavut Şevket İle Çipetpet - İstanbul'un Kuşçuları Kenan komutanıma benzerliğiyle dikkatleri çeken Arnavut Şevket abimiz "istanbul'un kuşçuları" belgeselinde saka kuşunun ötüşünü profesyonelce anlatıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/72877/istanbulun-kusculari-fragman
Rus Gençlerin Gözünden İstanbul 10:58
Rus Gençlerin Gözünden İstanbul Rusya’nın St. Petersburg şehrinden İstanbul’a gelen bir grup Rus kafadarın izlenimlerinin yer aldığı belgesel için, şehrin bir çok farklı bölgesinde çekim yapılmış. Gençler, bir yandan İstanbul’da adaları gezerken, bir yandan da Beşiktaş maçını tribünden takip etti. Yudjin Mun adlı genç İstanbul halkıyla ilgili ilk izlenimini aktarırken, “Burada özgürlüğü her yerde hissedebiliyorsunuz. İnsanlar çok açık. Hiç çekinmiyorlar. Kameralar karşısında da çok rahatlar.” ifadesini kullanıyor.
İstanbul Trafiğinde Mini Cooper İle Makas Atmak 17:01
İstanbul Trafiğinde Mini Cooper İle Makas Atmak Efenim gün geçmiyor ki bu trafik canavarları yine bi halt yemeden trafikte rahat dursun fakat maalesef ülkemizde kanunların yeterince uygulanmaması ve bu nedene bağlı olarak bu gibi trafik canavarlarının bir türlü önünün alınamaması sebebiyle üzülerek söylüyorum ki bu ve bunun benzerlerini yollarda daha çok göreceğiz gibi. Bu seferki görüntü yine İstanbul trafiğinden. İnsan hayatını hiçe sayan bu trafik canavarlarının yeni marifetlerini izliyoruz.