Hoşgeldiniz!

İstanbul Videoları

Komik İstanbul Videoları

31 Saniyede İstanbul 00:31
31 Saniyede İstanbul Alamanya'dan buraya gelen Lennart Hüper adlı turist arkadaş kendi perspektifinden 31 saniyede İstanbul'u tanıtan bi video kayda almış.
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit 12:01
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit Birisinin Honda S2000 diğerinin Corvette olduğunu tahmin ettiğim iki araba ile kafadarlar yolda hiç bir trafik kuralına uymayarak insan hayatını hiçe sayarak (görmemişlikten olsa gerek video da çekerek.) egolarını tatmin ediyorlar. Videonun 02:00 sularında kadraja giren transit ticari hünerlerini gösterek ''zengin züppesi oktaylardan ''aslında imkanım olsa neler neler yaparım'' mesajını vererek uzaklaşması biz halk tabakasının takdirine muteber olmuştur. Aslında psikolokların ihtisas alanına girebilecek bir tip var bağırmak suretiyle küfür söylerek ortama iyiden iyiye gerilim havası veren yancı tipler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59833/tofas-sahin-hastaligi-yanlamak-kufur-icerir İstanbul'lu küfür edince bir şey yok, Sivas'lı sövünce aauv. Ne var a.q
İstanbul'da Köprü Trafiğinden Kurtulmanın Yolu 12:56
İstanbul'da Köprü Trafiğinden Kurtulmanın Yolu Istanbul'da köprü trafiğinden bunalanlar için alternatif bir yol var: Arkadan dolanmak..yani Dünyanın arkasından. 26 Günde Devri Alem.
İstanbul Boğazında Yüzen Domuzlar 02:45
İstanbul Boğazında Yüzen Domuzlar Biraz serinlemek mi istediler yoksa kendi aralarında ''kim önce karşı kıyıya varırsa kazanır'' yarışı mı yapıyorlardı artık bilemiyorum...
İstanbul'daki Erasmus Evinde Götze'nin Golüne Tepki 01:14
İstanbul'daki Erasmus Evinde Götze'nin Golüne Tepki efenim 2 polonyalı, 4 alman, 3 pakistanlı, 1 çek, 1 slovak ve birkaç türk İstanbul'da bir evde buluşmuşlar finali izliyorlar, işin garibi ön sırada oturan almanlar soğukkanlılığını korurken yanlarındaki türk arkadaşın gole haykırmalı tepki verişi görülmeye değer.
İstanbul'da Tüpü Biten Lamborghini 00:25
İstanbul'da Tüpü Biten Lamborghini Lamborcini yönetim kurulu aracı geri çağırmaya hazırlanıyormuş.
The Fuck İs Back İstanbul 2 01:21
The Fuck İs Back İstanbul 2 Yayınlanan Partimizin kesilmiş bölümleri. Bu video da iyice zıvanadan çıkan gençlik bu sefer bulduğuna dalmışlar.... 18-25 arası beyin denilen organ öss sonrası dinlemeye geçiyor sanırım. Daha once surada http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/186292/fuckisback-tchane-okuyan-birthday-party-cok-marjinal-ev-partisi
İstanbul’da Başınıza Her Şey Gelebilir, Kalas Bile 00:42
İstanbul’da Başınıza Her Şey Gelebilir, Kalas Bile İstanbul Şişli’de sokakta yürüyen bir vatandaşın başına bir inşaattan kalas düştü. Vatandaşın ölümle burun buruna geldiği o anlar, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
İstanbul 2020 Gerçek Olimpiyat Tanıtım Filmi 03:10
İstanbul 2020 Gerçek Olimpiyat Tanıtım Filmi Bu kadar samimi olabilsek bence olimpiyatları alabilirdik. Hep beraber izleyelim.
İstanbul Trafiğine Ölümüne Söven Kamyoncu (Küfür İçerir) 00:56
İstanbul Trafiğine Ölümüne Söven Kamyoncu (Küfür İçerir) Gişede yapılan eylemden ötürü oluşan trafikten bunalan kamyoncu abimiz ölümünüe küfür ediyor.
İstanbul’da Öğrenci Olmanın Masrafı Ne Kadar? 02:31
İstanbul’da Öğrenci Olmanın Masrafı Ne Kadar? İstanbul’da okuyan bir üniversite öğrencisi 1 ay nasıl geçiniyor? Eline ne kadar para geçiyor? Harcamaları ne kadar? Cevapları TEB TV bulmuş,izliyoruz.
Taksici Abimizin Hayatın Düzenine İsyanı - İstanbul 08:40
Taksici Abimizin Hayatın Düzenine İsyanı - İstanbul Hani çoğumuz taksilere bineriz ve taksici bizi varacağımız yere kadar konuşur, genelliklede başamızı şişirir. Ama bu taksici abimiz haklı bir isyanı dile getiriyor. Hayatımızın ülkemizin gerçeklerini dile getiriyor...
İstanbulluların Üst Geçitle İmtihanı 04:18
İstanbulluların Üst Geçitle İmtihanı Avcılar Sosyal Tesisler metrobüs istasyonu ve üst geçidinin, yenileme çalışmaları dolayısıyla kapatılması vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Girişleri demir bariyerle kapatılmasına rağmen, vatandaşların üzerinden atlayarak üst geçidi kullanması ilginç görüntülere sahne oldu. 21 Eylül’de kapatılan ve 45 gün sonra yenilenerek kullanıma açılacağı ilan edilen istasyonda belirtilen sürenin dolmasına rağmen çalışma yapılmaması ise dikkat çekti.
Hiçbir Yere Gitmeyen Yol - İstanbul 02:21
Hiçbir Yere Gitmeyen Yol - İstanbul İstanbul Büyük Şehir Belediyesinin yaptığı enfes sürrealist çalışma başarılarının devamını dileriz.İyi seyirler efenim
Jerome Jarre'nin İstanbul'da Bıyık Sevmesi 04:14
Jerome Jarre'nin İstanbul'da Bıyık Sevmesi Ünlü Fransız Vine fenomeni Jerome Jarre İstanbul'daki bıyık sevdasını ve Türk insanının tepkilerini izliyoruz.
İstanbul Yıldız Parkında Farenin Donması 01:20
İstanbul Yıldız Parkında Farenin Donması Şu günlerde(13.01.2015)istanbulda etkisini gösteren soğuk hava,sadece insanları değil hayvanlarıda vurmuş durumda.Yolun ortasında hareketsiz bir şekilde bekleyen fare,muhabir arkadaşlar tarafından alınıp buzsuz bölgeye konuluyor.Bu soğukta fareler aç susuz donarak telef oluyorlar.siz siz olun,kapınızın önüne bir dilim peynir koyun.
Nikki Benz ve Puma Swede'in İstanbul Macerası 02:46
Nikki Benz ve Puma Swede'in İstanbul Macerası Gözlerimizin ve ellerimizin yakından tanıdığı süper ikili Nikki Benz ve Puma Swede'in yolları İstanbul'a düşüyor. Başlarına bir iş gelmese bari. İzliyoruz.
Thy'nin Gözünden İstanbul 02:50
Thy'nin Gözünden İstanbul Türk Hava Yolları'nın son reklam filmidir. Yabancılar için çekilmiştir. Her zamanki gibi İstanbul'u cazibe merkezi ve tüm turistlerin rahatça gezebileceği bir şehir olarak tasvir etmiştir. Kısacası Thy'nin gözünden İstanbul'u izliyoruz.
İstanbul'da Bisiklet Sürmek 02:50
İstanbul'da Bisiklet Sürmek Bisikletle ulaşımını sağlamaya çalışan bir abimizin günlük olarak İstanbul trafiğinde yaşadığı sorunları hep beraber izliyoruz efem. Bisiklete sadece çocukken binilen bir şey gözüyle bakmaya devam edersek bu sorunlar giderek büyüyecek.Unutmayın bisikletle ulaşım haktır! Abimizin youtube linki https://www.youtube.com/user/cyclistanbul/featured
İstanbul Trafiğindeki Çılgın Ankaralı Dayı 00:25
İstanbul Trafiğindeki Çılgın Ankaralı Dayı İstanbul trafiğindeki çılgın abimiz görenleri kendisine neşesiyle hayran bıraktı.
Sugar Lgbt Parti - İstanbul 04:33
Sugar Lgbt Parti - İstanbul https://www.youtube.com/watch?v=t_nx20ZAves Lgbt partileri çok eğlencelidir, herkes kurtlarını döker, müzikler şahanedir, eğlencenin dibine vurulur, vur patlasın çal oynasın eller havaya
2014 İstanbul Onur Yürüyüşü Kadınları (+18) 03:34
2014 İstanbul Onur Yürüyüşü Kadınları (+18) #SenYoksanÇokEksiğiz sloganıyla başlatılan 12. İstanbul LGBTİ Onur Yürüyüşüne onbinlerce kişi Taksim Meydanı'ndan Tünel'e yürüyerek katıldı. LGBTİ bireylerin özgürlükleri, cinsel kimliklerinin anayasal bir hak olarak tanınması talepleri yinelendi.
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 16:01
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak Ersin Yücesan adlı adrenalin tutkunu arkadaşımızın olayı biraz abartıp trafiği nasıl allak bullak ettiğini izleyeceğiz. Polis otosu yanından geçişe dikkat edelim.
İstanbul Metrosunda Game Of Thrones Müziği Çalmak - Taksim İstasyonu 02:55
İstanbul Metrosunda Game Of Thrones Müziği Çalmak - Taksim İstasyonu Bildiğiniz üzere İstanbul, metrolarıyla ünlü olduğu kadar metro sanatçılarıyla da ünlü bir şehrimiz. Game of Thrones hasretine sayılı günler kala özlemimizi gidereceğiz, Taksim İstasyonunda sanatını icra eden bu başarılı grubun sayesinde. Aynı zamanda metro istasyonlarımıza ve sokaklarımıza yeni müzisyenler kazandırmak adına bir teşvik de olacağını düşünüyorum. İyi seyirler.
12. İstanbul Onur Yürüyüşü Röportajları 2014 05:36
12. İstanbul Onur Yürüyüşü Röportajları 2014 12. Onur Yürüyüşü, onbinlerce kişinin Taksim Meydanı'ndan Tünel'e yürüyüşüyle kutlandı. LGBTİ bireylerinin özgürlükleri, cinsel kimliklerinin anayasal bir hak olarak tanınması talepleri yinelendi.
Arnavut Şevket İle Çipetpet - İstanbul'un Kuşçuları 00:47
Arnavut Şevket İle Çipetpet - İstanbul'un Kuşçuları Kenan komutanıma benzerliğiyle dikkatleri çeken Arnavut Şevket abimiz "istanbul'un kuşçuları" belgeselinde saka kuşunun ötüşünü profesyonelce anlatıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/72877/istanbulun-kusculari-fragman
Rus Gençlerin Gözünden İstanbul 10:58
Rus Gençlerin Gözünden İstanbul Rusya’nın St. Petersburg şehrinden İstanbul’a gelen bir grup Rus kafadarın izlenimlerinin yer aldığı belgesel için, şehrin bir çok farklı bölgesinde çekim yapılmış. Gençler, bir yandan İstanbul’da adaları gezerken, bir yandan da Beşiktaş maçını tribünden takip etti. Yudjin Mun adlı genç İstanbul halkıyla ilgili ilk izlenimini aktarırken, “Burada özgürlüğü her yerde hissedebiliyorsunuz. İnsanlar çok açık. Hiç çekinmiyorlar. Kameralar karşısında da çok rahatlar.” ifadesini kullanıyor.
İstanbul Trafiğinde Mini Cooper İle Makas Atmak 17:01
İstanbul Trafiğinde Mini Cooper İle Makas Atmak Efenim gün geçmiyor ki bu trafik canavarları yine bi halt yemeden trafikte rahat dursun fakat maalesef ülkemizde kanunların yeterince uygulanmaması ve bu nedene bağlı olarak bu gibi trafik canavarlarının bir türlü önünün alınamaması sebebiyle üzülerek söylüyorum ki bu ve bunun benzerlerini yollarda daha çok göreceğiz gibi. Bu seferki görüntü yine İstanbul trafiğinden. İnsan hayatını hiçe sayan bu trafik canavarlarının yeni marifetlerini izliyoruz.