Hoşgeldiniz!

Gurbetçi Videoları

Komik Gurbetçi Videoları

Anom! Babom! (Gurbetçi İşkencesi) 01:11
Anom! Babom! (Gurbetçi İşkencesi) Tikin varsa Almanya'ya da kaçsan, Antartika'ya da gitsen seni parmaklayacak bir Türk, olmadı bir grup Türk her zaman vardır. Video Almanya'da bulunan "bağzı" kardeşlerimizin mesai saatinde çalışmaktan daha çok önem verdiği sosyal aktivitelere örnek teşkil etmektedir. Güreş ata sporudur.
Gurbetçilerden Akp Seçim Reklamı 02:15
Gurbetçilerden Akp Seçim Reklamı Gurbetçiler AKP için seçim videosu çekmiş onu izliyoruz
Yaratıcılıkta Saçmalayan Gurbetçi Düğünü 03:18
Yaratıcılıkta Saçmalayan Gurbetçi Düğünü Gurbetçi gelin ve damadımızın düğün başlarken salona girişlerinde ufak tefek şaka dolu hareketleri tüm yurdu mest etti efenim buyrun, buyrun efenim.
Hollanda Polisine Kafa Tutan Çılgın Türk 00:59
Hollanda Polisine Kafa Tutan Çılgın Türk Efenim hollandada Türk abimiz polis tarafından durduruluyor.ama abimiz niyeyse çok sinirli. polisin 'napıyo bu amk liselisi' bakışının ardından herifi tek eliyle arabadan çıkarıp kelepçelemesi ayrı bir detay tabi. İyi Seyirler. (0.22 ye dikkat) Not: Türk abimizin dedikleri Lan.What is er?ik heb m'n gordel niet om.schrijf maar ' n boete.Oprotten met die camera.Oprotten lan.Sikerim lan sizi . Hey.Jullie spelen met mijn prive .Oprotten met die camera.Weg met die camera.Camera weg. Camera weg TÜRKÇESİ; Lan.Ne oldu? Benim emniyet kemerim var.. Bana ceza yazmayın.. O kamerayı Sikerim. Sikerim. ! Lannn . Heyyy... Sikerim lan sizi. Heyyyy .. Sen benim özelimle oynayamazsın.! O kamerayı Sikerim.
Bir Türk Almanya da Karnavala Giderse ! 23:44
Bir Türk Almanya da Karnavala Giderse ! youtube fenomeni tırcı ali abimizin yakın arkadaşı serdarın almanya duısburg da katıldığı karnavalda yaptığı değişik yorumlar ve karnaval ortamını izliyoruz...
Çılgın Gurbetçi Jilet Abdi 03:16
Çılgın Gurbetçi Jilet Abdi Gurbetçi Eleman Bişeyler İçip Kameranın Karşısına Geçmiş Yarı Türkçe Yarı Almanca Konuşarak Kendini Tanıtıyor.
Is mir egal - Bana Ne 01:31
Is mir egal - Bana Ne Gurbetin soğuk ve derin sularından gelen arkadaşımız Kazım Akboğa Almanya "Yeteneksizsiniz!" yarışmasında bu şarkıyla ortalığı kasıp kavurdu.
Kızımın Damlaları (Ağır Gurbetçi Oyunculuğu İçerir) 19:42
Kızımın Damlaları (Ağır Gurbetçi Oyunculuğu İçerir) Öncelikle şunu belirteyim bu filmi buraya taşşak malzemesi için değil, izlerken her ne kadar kahkahalar atsam da 10 aileden fazla gurbetçi akrabam olduğu için filmin samimiyeti beni çok güldürdü. Fransa'nın herhangi bir yerinde geçen filmimizde, işsizlik nedeniyle büyük sıkıntılar yaşayan kahramanımız, kendisinden 4 yaş küçük kızı ve 15 yaş büyük eşiyle bir takım sorunlar yaşıyor, bu sorunların üzerine üç Türk arkadaşlarıyla yaşadığı sorunlar eklenince kahramanımızın hayatı derin bir çıkmaza sürükleniyor taa ki o son gece gaipten gelen ezan sesi ile. Filmimiz Flash Tv'nin az üzerinde oyunculuk ve gurbetçi akrabası olanlar için ohaaaa laaaan aynı vallaha aynı dedirticek harika detaylar içerirken Oskara giden treni kaçırıp hazır yakınken Cannes'ten ödülle dönelim diyen bir oyuncu kadrosuna ve ekibine sahip. teknik bilgi olarak film ''48 saat da çekilmis ve montaj'' ('' kısım orijinal halidir) iyi seyirler efem.
Hemşeri Hemşeriyi Gurbette ... (Küfür İçerir) 03:11
Hemşeri Hemşeriyi Gurbette ... (Küfür İçerir) görüntüler Gurbet Kupası sonrasından,çıkışta Galatasaraylı futbolcuları taşıyan otobüse Fenerbahçeli birkaç taraftar 6-0 işareti yapıyor,fuddbolcular da taraftara karşılık veriyor fekat Gs ve Fb li taraftarların aynı bölümde bulunmasından Gsli taraftarlar hareketleri kendilerine karşı yapılmış olarak algılıyorlar,buna dayanamayan bi'kaç Gs taraftarı veryansın ediyor,arada güzel küfürler de dönmüyor değil,yalnız taraftarın konuşma stili ve seçtiği cümleler de hayli ilginç ...