Hoşgeldiniz!

Gurbetçi Videoları

Komik Gurbetçi Videoları

Almancı Olup Fabrikada Aletlerle Oynamak 00:38
Almancı Olup Fabrikada Aletlerle Oynamak Abimiz isminin ne olduğunu bilmediğim fabrika aletiyle kendine bir masaj ortamı yaratmış şahane fekat şef gelince ışık hızında ayağa kalkması da gözlerden kaçmıyor.(Bu ne, lan haber spikeri gibi konuştum.)
Almanya'da Alman Çocuğunu Döven Türk Çocuğu 04:31
Almanya'da Alman Çocuğunu Döven Türk Çocuğu Evet efenim yine bi barzoluk izleyeceğiz. Bu çocuk Almanyada arkadaşlarıyla birlikte bi Alman çocugunu dövüyor Alman çocugu ise hiç karşılık vermiyor hiç ses etmiyor. İzledikçe utandım ama şu var ki bu barzo çocuğunun büyüdüğünde geleceği en üst makam dönercilikken bu Alman çocugu çok daha iyi yerlerde olacaktır diye tahmin ediyorum. Bu çocuk insanlıktan nasibini almamış ana babaya sahip barzodur. etnik kökeni şu kadar bile önemli değil.
İleri Montaj Teknikleriyle Kısa Film Çekmek 00:39
İleri Montaj Teknikleriyle Kısa Film Çekmek Almanya'da yaşayan gurbetçilerimizin çektiği bu kısa filmde, hayatın zorlu koşullarında toplum baskısı altındaki insanın yaşadıklarını özümseten bir kesit izleyeceğiz.
Beş Kelimeyle Almanca Konuşmak - Das Unfall (Kaza) 00:16
Beş Kelimeyle Almanca Konuşmak - Das Unfall (Kaza) İşte derdini anlatacak kadar yabancı dil bilmek bu olsa gerek. Gurbetçi vatandaşımız geçirdiği trafik kazasını toplamda beş farklı kelime kullanarak anlatmayı böyle başarıyor.
Tolga - Serkan is My Girl 02:25
Tolga - Serkan is My Girl Büyük ihtimalle gurbette yaşayan bir Türk ailenin çocuğu olan Tolga, ya serkan isimli arkadaşından intikam almak için ya da gerçekten aşklarını haykırmak için çeşitli mekanlarda, çeşitli yaş gruplarından ve milliyetlerden olan komşu arkadaşlarıyla böyle bir klip çekmiş benden söylemesi son saniyeye kadar izlettiriyor...
Hollanda Polisine Türkçe Küfür Kombo 02:03
Hollanda Polisine Türkçe Küfür Kombo Hollanda'da bir Turk vatandasi 170 km ile gittigi icin ehliyeti alinmak isteniyor. Amcam, zaten şahane aksanıyla göz doldururken üzerine türkçe küfürlerle şahane cila çakıyor.
Gurbetçilerden Adana Kebap Yapma Makinesi 01:42
Gurbetçilerden Adana Kebap Yapma Makinesi Efendim Almanya'da yaşayan bu abimiz kebap işiyle uğraşmakta ve gerek Alman yasalarının katılığı gerekse kolaylık olması nedeniyle bu otomatik adana şiş makinesini geliştirmiş. Seri üretime geçse de evlerimizde de yapsak keşke, iyi seyirler
Lil Maaz - Mange Du Kebab (Kebap Yi!) 03:34
Lil Maaz - Mange Du Kebab (Kebap Yi!) Diyar restoranın Yılmaz adlı çalışanı reklam amaçlı bir klip çekmiş. Aç Fransız gençlerini karınlarını doyurma vaadiyle figüran olarak da oynatmış. Ülkemizdeki meslektaşlarının "Biyruuun", "zıpesiyallerimiz var" gibi nidalarını Fransızcaya çevirip şarkısına eklemiş abimiz. İlk kısımda kebap nası yapılır, içine neler konur gibi bilgiler verdikten sonra kömür ateşinde terleyen gıllı göğsünün kendini nasıl seksi gösterdiği, Fransız gacıların kendine nasıl hasta olduğundan bahsediyor. Son olarak da paket servis hadisesinden ve müşteri memnuniyeti felan derken, öyle bitiyor bu şaheser. Ionesco'nun görse hayran kalacağı şekilde klasikle dalga geçip ezber bozan, 113 Clan'ın o denli ısınıp aralarına alacağı cinsinden bir abimiz bu yaf...
Koreli Kızların Maraş Dondurması ile İmtihanı 03:03
Koreli Kızların Maraş Dondurması ile İmtihanı Normalde Maraş dondurmasını seven birisiyim , gelin görün ki külahla oyun yapan ,sizi turist yerine koyan amcaları bir türlü sevememişimdir.Zaten sıcak başınıza geçer,dondurmacı da oynar durur sizinle kedinin fare ile oynadığı gibi. Ver işte efendi gibi yiyelim dondurmamızı. Her neyse gelelim işin aslına. Bu videodaki gurbetçi gencimiz de aynı şakaları Seul'da Korelilere yapıyor. Açıkçası başkasına yapılınca zevkle izlenebiliyormuş.
Zileli Deli Cemal Gurbetten Bildiriyor 01:41
Zileli Deli Cemal Gurbetten Bildiriyor Efenim yerel kahramanımız Cemal abi sanırım kaldığı bakımevinden Zilelilere ve tüm dostlara sesleniyor. Daha önce parayı yakan bu videomuzda ise parayı yiyen Cemal abiyi tıraşlı ve daha yaşlanmış görüyoruz. Görüntülerde ismi geçen bazı isimleri açıklamak istiyorum. Ali Eken: Eski eczacı Pamuk: Fırıncı Gülbasar: Adı hüseyin olup Zile Tv nin sahibidir Arz ederim.
Sokak Ortasında Nargile Keyfi Yapan Gurbetçi 02:56
Sokak Ortasında Nargile Keyfi Yapan Gurbetçi Gurbetçi amca sokak ortasında nargile keyfi sürüp taraftarı olduğu takımı destekler pozlar vererek bir klip çekmiş. Bize de yayınlamak düşer.
Kafayı Çızmış Gurbetçi 00:38
Kafayı Çızmış Gurbetçi Almanya'da yaşayan gurbetçi arkadaşımız garip bi şekilde kızların makyaj yapmasını eleştirmiş.Ben iki kere izledikten sonra hata vermeye başladım.
Anom! Babom! (Gurbetçi İşkencesi) 01:11
Anom! Babom! (Gurbetçi İşkencesi) Tikin varsa Almanya'ya da kaçsan, Antartika'ya da gitsen seni parmaklayacak bir Türk, olmadı bir grup Türk her zaman vardır. Video Almanya'da bulunan "bağzı" kardeşlerimizin mesai saatinde çalışmaktan daha çok önem verdiği sosyal aktivitelere örnek teşkil etmektedir. Güreş ata sporudur.
Gurbetçilerden Akp Seçim Reklamı 02:15
Gurbetçilerden Akp Seçim Reklamı Gurbetçiler AKP için seçim videosu çekmiş onu izliyoruz
Yaratıcılıkta Saçmalayan Gurbetçi Düğünü 03:18
Yaratıcılıkta Saçmalayan Gurbetçi Düğünü Gurbetçi gelin ve damadımızın düğün başlarken salona girişlerinde ufak tefek şaka dolu hareketleri tüm yurdu mest etti efenim buyrun, buyrun efenim.
Hollanda Polisine Kafa Tutan Çılgın Türk 00:59
Hollanda Polisine Kafa Tutan Çılgın Türk Efenim hollandada Türk abimiz polis tarafından durduruluyor.ama abimiz niyeyse çok sinirli. polisin 'napıyo bu amk liselisi' bakışının ardından herifi tek eliyle arabadan çıkarıp kelepçelemesi ayrı bir detay tabi. İyi Seyirler. (0.22 ye dikkat) Not: Türk abimizin dedikleri Lan.What is er?ik heb m'n gordel niet om.schrijf maar ' n boete.Oprotten met die camera.Oprotten lan.Sikerim lan sizi . Hey.Jullie spelen met mijn prive .Oprotten met die camera.Weg met die camera.Camera weg. Camera weg TÜRKÇESİ; Lan.Ne oldu? Benim emniyet kemerim var.. Bana ceza yazmayın.. O kamerayı Sikerim. Sikerim. ! Lannn . Heyyy... Sikerim lan sizi. Heyyyy .. Sen benim özelimle oynayamazsın.! O kamerayı Sikerim.
Bir Türk Almanya da Karnavala Giderse ! 23:44
Bir Türk Almanya da Karnavala Giderse ! youtube fenomeni tırcı ali abimizin yakın arkadaşı serdarın almanya duısburg da katıldığı karnavalda yaptığı değişik yorumlar ve karnaval ortamını izliyoruz...
Çılgın Gurbetçi Jilet Abdi 03:16
Çılgın Gurbetçi Jilet Abdi Gurbetçi Eleman Bişeyler İçip Kameranın Karşısına Geçmiş Yarı Türkçe Yarı Almanca Konuşarak Kendini Tanıtıyor.
Is mir egal - Bana Ne 01:31
Is mir egal - Bana Ne Gurbetin soğuk ve derin sularından gelen arkadaşımız Kazım Akboğa Almanya "Yeteneksizsiniz!" yarışmasında bu şarkıyla ortalığı kasıp kavurdu.
Kızımın Damlaları (Ağır Gurbetçi Oyunculuğu İçerir) 19:42
Kızımın Damlaları (Ağır Gurbetçi Oyunculuğu İçerir) Öncelikle şunu belirteyim bu filmi buraya taşşak malzemesi için değil, izlerken her ne kadar kahkahalar atsam da 10 aileden fazla gurbetçi akrabam olduğu için filmin samimiyeti beni çok güldürdü. Fransa'nın herhangi bir yerinde geçen filmimizde, işsizlik nedeniyle büyük sıkıntılar yaşayan kahramanımız, kendisinden 4 yaş küçük kızı ve 15 yaş büyük eşiyle bir takım sorunlar yaşıyor, bu sorunların üzerine üç Türk arkadaşlarıyla yaşadığı sorunlar eklenince kahramanımızın hayatı derin bir çıkmaza sürükleniyor taa ki o son gece gaipten gelen ezan sesi ile. Filmimiz Flash Tv'nin az üzerinde oyunculuk ve gurbetçi akrabası olanlar için ohaaaa laaaan aynı vallaha aynı dedirticek harika detaylar içerirken Oskara giden treni kaçırıp hazır yakınken Cannes'ten ödülle dönelim diyen bir oyuncu kadrosuna ve ekibine sahip. teknik bilgi olarak film ''48 saat da çekilmis ve montaj'' ('' kısım orijinal halidir) iyi seyirler efem.
Hemşeri Hemşeriyi Gurbette ... (Küfür İçerir) 03:11
Hemşeri Hemşeriyi Gurbette ... (Küfür İçerir) görüntüler Gurbet Kupası sonrasından,çıkışta Galatasaraylı futbolcuları taşıyan otobüse Fenerbahçeli birkaç taraftar 6-0 işareti yapıyor,fuddbolcular da taraftara karşılık veriyor fekat Gs ve Fb li taraftarların aynı bölümde bulunmasından Gsli taraftarlar hareketleri kendilerine karşı yapılmış olarak algılıyorlar,buna dayanamayan bi'kaç Gs taraftarı veryansın ediyor,arada güzel küfürler de dönmüyor değil,yalnız taraftarın konuşma stili ve seçtiği cümleler de hayli ilginç ...