Hoşgeldiniz!

Türk Videoları

Komik Türkiye Videoları

Türk Erkeğinin Mini Etekli Kızla İmtihanı - Araba Şakası 03:45
Türk Erkeğinin Mini Etekli Kızla İmtihanı - Araba Şakası KKTC'de yapılan bir şaka.Hanım abla daracık ve kısacık eteğiyle abilerimizi sınamak istiyor.Arabasının bozulduğunu ifade ederek yardım istiyor.Daha fazla uzatmadan olanları izleyelim. Not=Bu arada fo müziği ve aşırı derecedeki reklamlar rahatsız edici nitelikte ama idare etceniz artık.
Evdeki Şen Türk Kızlarından Oryantal Dansı 05:16
Evdeki Şen Türk Kızlarından Oryantal Dansı Angara'nın kızları ablalarını aratmıyor. Evde şenlik var oryantal vur patlasın çal oynasın. Bu yetenekli kızlarımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. İzliyoruz.
İş Makinesine Abdest Aldıran Türk 00:45
İş Makinesine Abdest Aldıran Türk Hidromek marka iş makinesine abdest aldırma görevini başarabilen Türk operatör. Alkışlar sana!
Hızlı ve Öfkeli Türkiye - Jandarma Geliyor 01:06
Hızlı ve Öfkeli Türkiye - Jandarma Geliyor Hızlı ve öfkeli filmini çoğumuz izlemiştir. Burda o filmde kesitleri görmemiz mümkün. Videoyu çeken arkadaşın yorumlarına dikkat!
İngiltere'de Türk Kızlarıyla Konuşmak 20:00
İngiltere'de Türk Kızlarıyla Konuşmak Sanırım türklere garezi olan bir gavur, vücuduna yerleştirdiği gizli kamera ile olayı kayda alarak bizimkilerle muhabbet etmeye başlıyor. aslında tam bilmiyorum... Üzerine dolu dolu sosyolojik tespitler yapılacak nitelikte bir içerik olabilir. Ama çok uzun olan bu videonun hepsini izlemediğim için ben hakkında çok şey söyleyemiyorum. Sizin söyleyecek şeyleriniz vardır muhakkak. en azından ingilizce bilenlerinizin...
Almanya'da Kızı Tartaklayan Türkler 02:42
Almanya'da Kızı Tartaklayan Türkler Gün geçmiyor ki Almanya'daki gurbetçilerimiz bir hayvanlığa daha imza atmasın. Daha önce Alman çocuğu döven bir video vardı. Bunun gibi 4-5 tane daha internette geziyor. Elin Almanya'sında racon kesip atar yapıyorlar. Dayak yiyenlerde Avrupa kültürüyle yetiştikleri için taşkınlıkta çirkeflikte pek ayakları yok. Öyle dayak yiyorlar. Sonra neo naziler bunların evlerini yakınca hüloğğ oluyor.
San Francisco'da Yaşayan Evsiz Türk 03:18
San Francisco'da Yaşayan Evsiz Türk 9 Yaşında Amerika'ya gelip burda yaşamaya başlayan dayı, hıristiyan olup hayatını evsiz bir şekilde SF sokaklarında sürdürüyor... Orda evsiz ama buraya gelse en azından ingilizce dersi verir... Fırsatlar ülkesi Türkiye... Videoyu çeken kişinin Youtube açıklaması; DIKKAT! Nedense yemek ısmarlamadığımız düşünülmüş. Dayımıza kahvaltılık aldık. Kahvaltı yaparken adam yanımıza geldi. Bize para istemiyorum ama yiyecek bir şeyler alabilir misiniz dedi. Biz de bugün uçağımız var paramız kalmadı derken "Türk müsünüz?" dedi. Buraları kaydedemedim ne yazık ki. Sonra direk kayda başladım. Bu sırada Murat ona kahvaltı alıyordu.
Türk İşi Balık Avı ! 02:16
Türk İşi Balık Avı ! Yurdum insanının zekasıyla balık tutma tekniği! Kışın balık nasıl tutulur herkes öğrensin... Fakat tam olarak tekniğin ne olduğunu ben de anlayamadım. Sadece balık dansı diye tabir edebileceğimiz, iki eli çırpma ve bacakları 90 derece açma şekli bir nevi teknik olabilir. BONUS: Onuda yahala, la hüseyin gaç gaçtı, hayda lo hayda la, la gerizekalı balık tutmayımı biliyorsun, balağa bak
Ferrari Gören Masum Türk Ailesi 00:37
Ferrari Gören Masum Türk Ailesi Otobanda giderken ferrari gören ailemiz, korna çalmalar, bir cümbüş ve sevinç..
Türk Kızının Espri Kapasitesi 00:06
Türk Kızının Espri Kapasitesi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/121836/turk-kizinin-besmele-ile-imtihani videosundan hatırladığımız kişinin vine üzerinden yayınladığı videodur. Caps jargonundan yola çıkılarak yapılmış güldürü ögesi olması amaçlanan bir vine.
Lady Gaga'yı Gözyaşlarıyla Karşılayan Garip Türk Gençliği 03:27
Lady Gaga'yı Gözyaşlarıyla Karşılayan Garip Türk Gençliği Biliyorsunuz Lady Gaga'nın İstanbul'da konseri var. Lady Gaga'nın kendisi gibi havalimanından çıkışı da oldukça ilginç oldu. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Lady Gaga onların yanına gitmeyi de ihmal etmedi. Bağırarak, çağırarak, ağlayarak, hönkürerek, böğürerek gözyaşlarıyla karşılayan hayranlarının sevgisi de gözden kaçmadı. Bu videoya da sanırım böyle bir başlık giderdi. İzleyelim..
Türk Kezbanının Mimik Sevdası 00:10
Türk Kezbanının Mimik Sevdası Nelly Karpova'yı örnek alan Türk kızının mimiklerini izlyip ibret alıyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99771/mimikleriyle-kendine-hayran-birakan-kiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/135652/mimikleriyle-kendine-hayran-birakan-kiz-2-nelly-karpova
Travesti Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Eden Güzel Kızımız 03:20
Travesti Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Eden Güzel Kızımız Tayland'da yapılacak olan Miss International Queen Pageant yarışmasının finalistleri belli oldu.yarışma 07.11.2014'te Tayland saati ile 22:30'da. Türkiye saati ile 17:30'da yayınlanacak. 1:53 my name is yankı,turkeyyy :))
Cesaretiniz Varsa Türkiye'de Yapın Diyenlere İnat 00:23
Cesaretiniz Varsa Türkiye'de Yapın Diyenlere İnat Son zamanlarda bazı paylaşım sitelerinde yayınlanan, altına "ulan yurt dışında çok hoşgörülü insanlar hicbi tepki yok" "Yiyosa Türkiye' de yapın bak noluyo" şeklinde yorumlar alan videonun Türk gencine yaptığı baskılar sonucu ortaya çıkan muazzam çalışma. Videonun sonundaki Allagghh be.. şeklindeki bedduaya dikkatinizi cekiyorum. İett şoförünü karşısına alan cesaretli cengaverimize kocaman alkiş.
Türk Kadınlarının Bir Erkekte Baktıkları İlk Yer 02:28
Türk Kadınlarının Bir Erkekte Baktıkları İlk Yer Türk erkeklerinin bir kadında ilk baktıkları yeri işlemiştik. bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11349/ Peki ya kadınların erkekte ilk baktıkları yer? Onların da cevapları erkekler gibi sempatik yalanlarla dolu. Peki kadınlar bir erkekte gerçekten nereye bakar? Bu soruya göz cevabını vermek bir hastalık mıdır? Göz diyenlerin beline anti klişe timi tarafından sopa ver edilir mi? Ayakkabı yalanını kim uydurmuştur da, bir cinsiyet bunu delicesine benimsemiştir? Ayakkabı bir uzuv mudur? Kadınlar erkeklerin şeyine bakar mı? (Karakterine) Kadınların otobüste bazen bir erkeğin boynunu yalamak istediği anlar oluyo mu? Veya ben yalasam bi sorun olur mu? Erkeklerin kadında ilk baktığı yer temalı içerikte sitemizin cengaver eril üyeleri, fikirlerini belirtmiş ve ortalamasal cevap gö"z" çıkmıştı. Peki ya bağyan üyelerimiz, bir erkekte ilk nereye bakıyor?
Türkiye'de Zombi Olmanın Zorlukları 02:55
Türkiye'de Zombi Olmanın Zorlukları Boşuna okumayın şu anda okumuş olduğunuz yazıyı. Bu videoya açıklama yaparak videonun sahiplerine saygısızlık edemem. zombiler de ağlar diyenlerin sitesi Alkislarlayasiyorum.com iftiharla sunar.
Hollanda X Factor - Türk Kızı Şevval 04:07
Hollanda X Factor - Türk Kızı Şevval 26 nisan 2013'de Hollanda'nın en çok izlenen programlarından biri olan 'X Factor' şarkı yarışmasına katılan Şevval kendi bestelediği şarkıyla juriyi hem şaşırttı, hem ağlattı!
Türk İnsanının Elindekiyle Şaka Yapma Hastalığı 01:27
Türk İnsanının Elindekiyle Şaka Yapma Hastalığı Gezinirken rastladığım bir haber malesef. Öldürdükleri yılanla şaka yapmayı marifet sanan ağabeyimizin halen çocukluğunda olduğunu gördüm. Arabanın antenine takmak başlı başına bir özür belirtisi. Anlatım da yerel televizyon kanallarının aynısı. Klasik haber laf dizimleri.
Hollanda Polisine Türkçe Küfür Kombo 02:03
Hollanda Polisine Türkçe Küfür Kombo Hollanda'da bir Turk vatandasi 170 km ile gittigi icin ehliyeti alinmak isteniyor. Amcam, zaten şahane aksanıyla göz doldururken üzerine türkçe küfürlerle şahane cila çakıyor.
Türkiye'den Trafik Kazaları - Araç İçi Kamera (Kavga İçerir) 07:30
Türkiye'den Trafik Kazaları - Araç İçi Kamera (Kavga İçerir) Türkiye genelinde pek yaygın olmasa da tek tük kullanılan araç içi kameralardan elde edilen görüntüler. Kimi zaman kaza, kimi zaman dikkatsiz şoförler, yayalar. En enteresanı da milletimizin birbiriyle konuşup anlaşmak yerine anında argoya veya kaba kuvvete baş vurması.. 01.06'da ve 06.25'de ki görüntüler bunu gayet net açıklıyor. Araç içi kameralar yaygınlaşsa kim bilir daha neler neler göreceğiz...
Türk Mucit Yarışma Finalisti Murat Nural - Urfa Merdiveni 01:45
Türk Mucit Yarışma Finalisti Murat Nural - Urfa Merdiveni İlk gördüğümde çok beğendiğim bu muciti sizle paylaşmak istedim. yaptığı icat gerçekten yüksek yerlere çıkmak için mükemmel. 2007 senesinden önce görenleriniz var mı bilmiyorum ama ben ilk kez gördüm. Saygılarımla efenim.
Almanya Hamburg'da Türk Düğün Konvoyu 04:47
Almanya Hamburg'da Türk Düğün Konvoyu Almanya Hamburg'da ki vatandaşlarımızın düğün konvoyunu izliyoruz.Konvoydaki araçlar alman vatandaşlarını bile kıskandıracak türden.İnsanın ''hani acı vatandı?'' diyesi geliyor.İzliyoruz efendim.
Türkçe Şarkılar Gta 5'te - Seri 5 03:43
Türkçe Şarkılar Gta 5'te - Seri 5 Gta 5'e türkçe şarkıları başarılı bir şekilde uyarlayarak güzel işler çıkaran CewoHere isimli youtuber kardeşimiz. Yine güzel işlere imza atarak türkçe şarkılar serisine bir yenisini daha eklemiş. Seyrediyoruz efendim. Music from: Cem Karaca - Resimdeki Gözyaşları Edis - Dudak İbrahim Tatlıses- Kop Gel Günahlarından İlhan Şeşen - Ellerimde Çiçekler Sagopa Kajmer - 366.Gün Mustafa Sandal - İsyankar Seda Sayan - Seviyor musun Doğukan Manço feat. Tuğba Yurt - Sakin Ol Norm Ender - Çıktık Yine Yollara Aşık Mahzuni Şerif - İşte Gidiyorum Çeşmi Siyahım